493 Shares 8058 views

Notebook Komputer: Lista najlepszych programów

Ten artykuł analizuje najlepsze programy, zastępując notebooków elektronicznej 21 wieku. Pracują na PC i smartfony. Niektóre z nich zostaną wykorzystane jako proste zastąpienie konwencjonalnego notebooka, a inne stają się pełne organizator.

aktualność

Obecnie PC zastępuje ludzi bardzo dużo. Te proste rzeczy, które zostały wykonane ręcznie, mogą być teraz wykonywane na komputerze. Notebook – nie jest wyjątkiem. Dlaczego polegać na zachowaniu papieru, gdy notebook jest gwarantowana opuścić wszyscy jego pamięć nienaruszone? Nadszedł czas, aby skorzystać z dobrodziejstw cywilizacji, i w tym przypadku.

OneNote

Prawie najbardziej znanym programem, komputer notebook – jest OneNote (dosłowne tłumaczenie – „zapis”). Aplikacja ta od Microsoftu, jest zainstalowany domyślnie, nawet w przeszłości (8 i 10) wersje Windows. Ale nawet jeśli użytkownik ma starszego systemu operacyjnego lub z jakiegoś powodu, OneNote został usunięty z komputera, jest on dostępny do pobrania za darmo ze strony internetowej firmy Microsoft lub w „App Store”.

W tym elektronicznym notatniku , można tworzyć i organizować swoje rekordy. Ponadto, w ramach programu „tworzyć” oznacza nie tylko „write”, ale także rysować rysikiem lub palcem (w zależności od typu urządzenia). Oznacza to, że OneNote jest dostępny nie tylko dla Windows, ale i dla Windows Mobile. Jest taki notebook dla „Android”, iPhone, iPad, wszystkich programistów Microsoftu.

Mars Notebook

Zaletą programów, które mogą być stosowane jako schowany pod papieru ramię liść, że ostatecznie wszystko, góra informacji zapisanych fragmentów, mogą być sortowane, bo będzie akta tego samego rozszerzenia, a nie kawałki ćwiczeń stron książki lub notebooków z niejasne zapisy w różnych długopisów.

Notebook Mars Notebook PC, aby skutecznie radzić sobie ze swoich obowiązków do przechowywania informacji. W rzeczywistości, jest ona wypłacana, ale rosyjskojęzycznej użytkowników na oficjalnej stronie internetowej, można zarejestrować je za darmo. Po pierwszym uruchomieniu trzeba utworzyć bazę danych, w której zostanie utworzony rekordy. Zaletą tego podejścia jest to, że dla różnych typów notatki mogą być różne bazy danych, zwłaszcza jeśli program jest używany przez kilka osób, każdy musi mieć swoją „ziemię”. Liczba takich zasad nie jest ograniczona.

Pamiętnik Przyjazny interfejs użytkownika Mars: bezpośredni zapis w prawej i lewej sekcji i pozycji w strukturze drzewa, do którego należą rekordy.

Notatki mogą być proste (tekst) i zaawansowany. Oznacza to, że istnieje możliwość dodawania zdjęć, muzyki, filmów i innych plików. Tutaj istnieje wiele ustawień i oryginalnych chipów jako kalkulatora, kalendarza i innych rzeczy. Nic dziwnego, że ten przykład program o nazwie zaawansowany.

Mars Notebook – notebooka, to znaczy, że działa tylko w systemie Windows. Dla „android” deweloperzy wykonane różne alternatywy aplikacji o podobnej strukturze drzewa i podobnych funkcji.

Notepad ++

Notepad ++ jest idealnym miejscem dla tych, którzy szukają czegoś zwykłego. Notepad programu z wieloma innymi „bułki” w Mars Notebook, omówione powyżej, to jest, oczywiście, ciekawe, ale nie wszyscy zgadzają się, aby radzić sobie z dużą ilością opcji i funkcji oferowanych przez nich. A potem przychodzi z pomocą Notepad ++. Ten notebook jest podobna do rozszerzonej wersji konwencjonalnej podkładki. Na przykład, dodany cechą wielu zakładkach (jak wiadomo, w programie, który stoi na każdym komputerze domyślnie otwartych wiele dokumentów naraz nie jest możliwe).

Wspierany nie tylko wielozadaniowość (który, nawiasem mówiąc, program jest przechowywana, a później może być pominięta), ale także skalowalność tekstu i różne wtyczki pozwalają na pracę z różnych kodowań. Ze wszystkimi funkcjami i doskonałą szybkość, „Notepad ++” też waży bardzo mało i jest bardzo łatwe do zainstalowania. Ponadto, program jest darmowy.

Dostępne „Notepad ++” na komputerze i smartfonie. Jest to również notebook dla „Android”, do pobrania, które, podobnie jak wiele innych programów, możliwe jest Google Play, po prostu przez wpisanie nazwy w wyszukiwaniu.

Exiland Assistant

Exiland Asystent pomieścić osobisty organizer, przedstawiając złożoną strukturę, wyrażoną w interfejsie użytkownika. Program notebook dla Exiland Assistant komputera dla tych, którzy chcą podejść do sprawy dokładnie. Jeśli „Mars Notebuk” baza pomysł jest realizowany jako użyteczną funkcją, to tutaj jest doprowadzony do ideału.

Exiland Assistant pozwala w pełni zarządzać swoimi prywatnymi danymi. Staje się zbawieniem dla ludzi biznesu, dla kogo to jest, w rzeczywistości, stworzony. Istnieją trzy wersje tego programu – darmowa, single-user i organizator sieć dla pracy wielu osób w tym samym czasie. Te ostatnie czasami nawet małych firm decyduje się na przechowywanie bazy danych swoich pracowników. Mimo to, oprócz masy przydatnych cech i funkcji w dobrym Exiland Assistant Ochrony Danych, który zawiera kopię zapasową.

Niestety, ten notebook dla „Android” nie jest dostępny jako załącznik. Ale zdała sobie sprawę, synchronizacja z Microsoft Outlook i oprogramowania na oficjalnej „GuglPley” tam, który pozwala cieszyć się w każdej chwili Exiland Assistant, zainstalowana na komputerze, przechowywania informacji w „Autluk”, a następnie importować je do „asystent”.