894 Shares 3536 views

Tylko o lek „Pektrol”: Instrukcje użytkowania dla pacjenta na krótko

Angina nie jest na czasie. Ale można uniknąć bólu i dyskomfortu. Wystarczy obniżyć ciśnienie krwi – i ryzyko ataku znacznie spada. Istnieje wiele leków z tej akcji, ale coraz częściej lekarze przepisują do tego celu „Pektrol”.


Instrukcje użytkowania informuje, że narzędzie działa na naczynia krwionośne, powodując tym ostatnim się rozwijać. Poprawia metabolizm w mięśniu sercowym, co ułatwia stan mięśni, również ze względu na spadek ciśnienia serce łatwiej pompować krew – i prawdopodobieństwo ataku maleje. Z narkotykami „Pektrol” ból w klatce piersiowej będzie dręczyć Cię o wiele mniej.

Ważne jest, aby mieć świadomość, że lek ten nie jest w stanie złagodzić już rozpoczął atak. Mimo, że skutecznie zapobiega nowych.

Powinieneś wiedzieć, że są chwile, kiedy nie można wziąć lek „Pektrol”. Aplikacja instrukcja mówi, że w kontekście tego leku nie może być podjęta „Viagra” i wszystkie jego tanie analogi (rodzajów).

Jeśli kiedykolwiek tam była alergia na nitrogliceryna, lek „Pektrol” nie może pić, ponieważ jest to kwestia jednego mechanizmu działania. Ale są też leki, które zawierają ten sam środek czynny jak w „Pektrol”. Analogi "Izomonat", "Monolong", "Monocinque podawać", "Pentokard", "Efoksa" i inne. Jeśli nie było nadwrażliwość na którykolwiek z nich, nikt nie może zaakceptować.

Środki ostrożności Lekarze przepisujący lek osób dotkniętych niewydolnością serca cierpi stale zmniejszonym ciśnieniem i choroby nerek. Szczególnie niebezpieczne narkotyki „Pektrol” dla pacjentów z niedociśnieniem. Dlatego niektórzy lekarze nie przepisują go w ogóle w ekstremalnie niskich ciśnieniach, które występują chronicznie.

Lek „Pektrol” instrukcje dotyczą klasy raczej niebezpieczne w czasie ciąży, więc nie ryzykować nienarodzone dziecko. Ponadto, karmienie piersią w tle tego leku jest bardzo niepożądane.

Dość często obserwuje się bóle głowy bardzo silną ekspresję. Ten lekarz powinien wiedzieć. Ale zwykle trochę cierpliwości – ból ustępuje. Z biegiem czasu, naczynia krwionośne głowy zatrzyma tyle odpowiedzi. Nie zatrzymuj się pić to znaczy. I bez porady lekarza, aby nie używać żadnych leków na bóle głowy, a czasem leki oddziałują z tych klas.

Nie można korzystać z tej funkcji, jeśli pacjent niedawno przebył uraz głowy. To zwiększa prawdopodobieństwo pogorszenia stanu mózgu. Również należy pić więcej niż 2 litry wody dziennie, dopóki nie są powoływani jako leku „Pektrol”. Instrukcje użytkowania skupia się na wystarczającą ilość wody szczególnie. Ponieważ odwodnienie znacznie zmniejsza ciśnienie i lek „Pektrol” zmniejsza również ciśnienie. Całkowity efekt może być dość poważny.

Po niedokrwistości nie zawsze jest możliwe do przepisywania leków. Podobnie jak w przypadku zawału mięśnia sercowego.

Side Effects "Pektrol" lek? Instrukcje do stosowania wymienia się oprócz ból głowy (32%) i zaburzenia żołądkowo-jelitowe i zaburzenia rytmu sen-czuwanie, „”. Chociaż te ostatnie częstotliwości jest tylko 6%. Nawet mniej pacjentów pojawia się stały spadek ciśnienia tętniczego. Bardzo rzadko obserwowano utratę apetytu.

W leczeniu nie może być równoległa do picia „propranolol medycyny”. To połączenie jest złe dla dopływu krwi do wątroby. Dlatego też nie warto ryzykować, zwłaszcza, jeśli jest problem z tej władzy.

Jeśli już pić antagnonisty wapnia może zmniejszyć dawkę, ponieważ łączny wpływ na ciśnienie krwi staje się zbyt silny, a czasem nawet niebezpieczne. Zazwyczaj, kardiolog jest tego świadomy i nie przepisują przygotowanie tych dwóch klas jednocześnie.

Nie przepisać leki i wpisać „werapamil”, ponieważ pogarsza stan lewej komory. Więc nie przypisywać sobie lekarstwo, zaufaj specjalistę, który cię zna.