775 Shares 7090 views

Chiński rozjazdy. rywalizować

Pojawił się na rynku chińskim SUV oraz rozjazdach, wielu przyczyn mieszane uczucia. W związku z przyjętą opinię o jakości produktów wytwarzanych w kraju, wiele z nich jest ostrożny i do pojazdów produkowanych tam. Co tak naprawdę są chińskie zwrotnice? Czy są one w stanie wytrzymać konkurencji między markami z tej samej klasy, produkowane w innych krajach?

Najważniejszą zaletą tych pojazdów jest ich koszt. To jest znacznie niższa niż ich konkurenci. Jest to z pewnością na plus, ale istnieje uzasadnione pytanie o tym, jak to przekłada się na jakość.

Chiński rozjazdy mają doskonałe danych zewnętrznych. Ich ergonomiczny kształt i gładka estetycznie nie gorsze od japońskich i europejskich producentów.

Inną zaletą jest dostępność wszystkich składników i wysoki poziom montażu. Za niższą cenę niż konkurencja, chińscy producenci oferują pełną gamę dodatkowych opcji. Chiński zwrotnicy wyposażony jest zgodnie z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi.

Przed przybyciem na rynku chińskich producentów, segment z wysokiej jakości i stosunkowo niedrogich pojazdów terenowych nie została wypełniona. Że chińskie rozjazdy, aby zaspokoić popyt w tej dziedzinie.

Rozważmy na przykład samochód Chery Tiggo. Posiada doskonałe danych zewnętrznych. Istnieją pewne podobieństwa z japońskiego pojazdu RAV 4. Jednak udowodniono, że to nie jest plagiat, ale niezależnie opracowane samochodu.

To SUV mający napęd na wszystkie koła, mechaniczne pięć przekładnią i przemieszczenia silnika 2,4 litra. Chery Tiggo moc wynosi 130 KM. Między innymi, model ten jest wyposażony w dwie poduszki powietrzne, system ABS, odtwarzacz CD, pełne akcesoria kierownicy, klimatyzacja, immobilizer, EBD, wspomaganie kierownicy, podgrzewane fotele przednie.

dostępne po niskich kosztach dla takiego samochodu są wszystkie te opcje.

Należy zauważyć, że chińskie rozjazdy są ciągle ulepszane. Na przykład, Wielki Mur Hover SUV regularnie zmienia swoje specyfikacje lepiej. Już wydany siódmy modyfikacji w tej serii. Uważa się, że rasa jest jednym z najlepszych samochodów. Jego sprzęt, który zawiera wszystkie dostępne opcje mogą być uzupełnione skórzane wnętrze i moc regulowanymi siedzeniami.

Rzędy chiński rozjazd i łączy Lifan X60. To nie jest na wszystkie koła jazdy samochodem, dlatego jest nazywany zwrotnicy. Jego pojemność wynosi 133 koni mechanicznych i objętość silnika – 1,8 litra. Koszt tego samochodu jest jego główną zaletą. W porównaniu z innymi modelami tego samego opakowania, jest bardzo niska.

Oczywiście, aby kupić czy nie kupić chińskie zwrotnice, to sprawa prywatna. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i możliwości finansowych. Ale jeśli chcesz uzyskać dobry SUV lub zwrotnicy, nie gorszy wygląd najbardziej znanych modeli marki, przy niskiej cenie, a następnie wybrać samochód produkcji chińskiej.