827 Shares 2271 views

Barracuda – ryba jest tak różny

ryby morskie Barracuda bardzo podobny do szczupaka. Jej ciało jak długi cylinder, pokryty małych skalach. Nieznacznie wskazał głową z silnymi zębami i przednie zęby też wygląda głowy szczupaka. Barracuda można odróżnić przez silne płetwy grzbietowej, zdobione pięć „promienie”, a także dobrze rozwiniętą stronę. Sefira (znany również jako ryby) jest ceniony w niektórych krajach za bardzo smaczne mięso. Jednak niewiele osób wie, że nie każdy jadalny Barracuda. Ryby mogą powodować ciężkie, powolne, ale nieuleczalną zatrucie. Ciguatera (zatrucie) zaczyna się od silnych bólów mięśniowych. Później dołączył do nich owrzodzenia skóry, utrudniała układ nerwowy. Choroba daje wiele oznak, że nie każdy lekarz może zdiagnozować poprawnie. Ciguatera często kończy się śmiercią pacjenta. Jednak nie wszystkie rodzaje trującego barakudy. W sumie jest 20 do 26 gatunków drapieżników kefaleobraznyh. To wspaniałe, Barakuda, srebro, japoński, yellowtail, paski, Buławik, czerwony, Australii i innych.

Te różne barracuda

Wszystkie rodzaje Szympansy żyją tylko w morzach Atlantyku, Pacyfiku i Oceanie Indyjskim. Idealne warunki dla nich – subtropikalny klimat. U wybrzeży Ameryki Środkowej zwykle wielkie barakudy. Ryba zjada Blowfish mięso, żyć wśród korali. trujące substancje gromadzą się płetw, a Sefira się trujące. Powoduje ona ciguatera. Jednak niektóre źródła twierdzą, że wielka Barakuda zjada tylko tuńczyka i czasem nawet ataki na kąpiących się. Często mylone z olbrzymiego rekina. Bardzo duże barakudy dorastają do 300 cm. Jednak ze względu na jego toksyczność rybaków są wystarczająco zainteresowani. U wybrzeży Japonii, Afryce Wschodniej spełnia inną Barracuda. Ryby (paski) niewielka – tylko 60 cm, ale bardzo smaczne. Jest wysoce cenione przez Japończyków. wielu członków srebrzystym barakudy gatunku „o Meksyku i Kalifornii. Ta ryba – baza rybacka w San Diego i Los Angeles. Do Morza Czarnego z Morzem Śródziemnym często pochodzą podłużne próbkę stronach srebrnoszare, zielonkawe tyłu, ciemnymi pasami wzdłuż ciała i głowy, niejasno podobny do szczupaka. Jest to także barakudy. Ryby (Sefira melkocheshuynaya) mieszka na niewielkich głębokościach, różne drapieżne dyspozycja, jak również wszystkie jej krewnych. Sefira może czekać na ofiary w buszu lub wśród skał, a małe stada może zaatakować anchois lub tym podobne, i dużo czasu, aby je realizować. Jednocześnie, Barakuda rzadko zbierają się w dużych stadach. Nawet w Zatoce Gwinejskiej, gdzie wiele drapieżników, są one rzadko wydobywa włoka, ale często z pomocą haczyków. Barracuda mięsne – jeden z najbardziej popularnych w Afryce. Cztery rodzaje SEFIRA znajdują się w rejonie Morza Śródziemnego, osiem – w kolorze czerwonym. W ryb Morza Czarnego rzadko pływać w basenie Morza Śródziemnego.

Jak przydatne barracuda

Soczyste mięso podczas gotowania staje się tylko jedna piąta z wody i tłuszczu jest niemal wszystko. Aromatyczne ciało ryby uzupełnia kwasy wielonienasycone i przeciwutleniacze, rozpuszcza cholesterol polepsza krzepnięcia normalizuje wizji.