488 Shares 5731 views

iPhone: pobrać awarii programu. Przyczyny tego problemu i jak go rozwiązać

Pomimo faktu, że „EPL” American urządzenia firmy są jednymi z najlepszych na świecie, często użytkownicy mają problemy z urządzeniami iPhone oprogramowania. Awaria pobierając program jest jednym z tych problemów, które nie dają najpełniejszego wykorzystania oprogramowania. Ta wada jest mała, ale przykry problem. Niemniej jednak, istnieje kilka odpowiedzi na pytanie, co zrobić, jeśli wywala iPhone pobrać program. Właściwie, to w tym artykule zostaną omówione. Ale najpierw wróćmy jak zwykle do źródeł problemu i dowiedzieć się, co daliśmy do tego rodzaju problemu.

postanowienia ogólne

Problem jest, gdy nie ma się na pobranie oprogramowania iPhone nieudanej z powodu próby zainstalowania konkretnego zastosowania oficjalnej „ayfonovskogo” sklep pod nazwą „App Store”. Tak więc, co mamy? Próbuje rozpocząć proces pobierania i późniejszej instalacji programu, ale to się nazywa, jest zatrzymany. Należy uczciwie zaznaczyć, że podobne błędy nie są rzadkością nie tylko iPhone, ale także dla urządzeń takich jak iPad.

Istnieje kilka metod, które pozwalają usunąć iPhone 4S pobierz program nie działa na innych urządzeniach. I więcej z nich zostaną omówione.

iPhone: pobrać awarii programu. sprawdź sygnał

Kolejne wyszukiwania może się nie powieść, jeśli istnieją problemy z połączeniem się z siecią Internet. Przed rozpoczęciem pobierania programu, upewnij się, że połączenie jest obecny i jest stabilny. W zasadzie nie mogą być powikłania z identyfikacją, nawet jeśli sygnał jest nadal obecny. Oznacza to, że router lub punkt dostępowy nie przechodzi urządzenie poza zwykłe połączenia, blokując dostęp do wymiany danych pakietowych. Można sprawdzić połączenie do pracy internet, wykorzystując jakąś inną aplikację, która wymaga także udostępnianie danych. Może to być przeglądarka, na przykład. Jeśli problem jest w tym, błąd nie będzie się już pojawiać po połączenie jest stabilne. Na tej decyzji zostanie zakończone. Ale co zrobić, jeśli nie jeszcze Internet stał się przyczyną problemu?

Co jeśli iPhone nie jest aktualizowana w aplikacji? Awaria pobraniu programu i jego eliminacji

Innym skutecznym sposobem jest ponowne uruchomienie instalacji. Bardzo zwinny użytkownicy nie przywiązują dużą wagę do manipulacji podczas pobierania programów. I nie bez powodu. Czasami widać odgrywać ważną rolę. Może się zdarzyć, że podczas pobierania (po kliknięciu na ikonę programu), pełna maszyna zatrzyma się. Zatem kolejnym uruchomieniu aplikacji nie będzie możliwe ze względu na fakt, że nie został pobrany w całości.

Tak więc, aby rozwiązać ten problem za pomocą tej metody, należy kliknąć na ikonę programu raz. W ten sposób mamy się przywrócenia procesu uruchamiania. Jeśli ta czynność nie nastąpi, wówczas pomoc można uzyskać jedynie z procesu restartu. Nawiasem mówiąc, można zawsze powiedzieć, czy ten problem. Jeśli tak, to będzie „pause” znak. Stuknij ikonę, można powtórzyć i po krótkim okresie czasu. I choć proces ten jest skuteczny, jednak nie daje absolutnej gwarancji wyjścia z sytuacji. A potem trzeba spróbować innych opcji. Na przykład tak, jak to.

uruchom ponownie komputer

Jeśli problem polega na awarii jeden program, a następnie zdecydować, to nie jest trudne przy użyciu zwykłego telefonu iPhone restartu lub aypada. Do przeprowadzenia tej operacji, konieczne jest jednocześnie wycisnąć kombinację dwóch klawiszy. Ta kontrola przycisk deska i wyjście do ekranu głównego urządzenia. Gdy pojawi się logo firmy amerykańskiej, można zwolnić przyciski. Po restarcie jest zakończona, można przejść do „App Store” i sprawdzić stan pobrań i czy problem został rozwiązany.

Co jeśli restart (na równi z poprzednich etapów), nie pomogło?

Przede wszystkim nie panikuj, bo zrobić to trochę za wcześnie. Nieoczekiwana pomoc może zakończyć instalację aplikacji. Jeśli z jakiegoś powodu nie została w pełni ustalona, problemem może być tylko w braku pewnych istotnych plików. Jednocześnie, te czynniki mogą wpływać na blokowanie dalszych czynności instalacyjnych. Całkowicie wymazywanie program czyszczenia rejestru, który będzie zainstalować aplikację w zwykłym trybie normalnym.