896 Shares 7309 views

Anapa Sanatorium "Pearl of Russia": opis i warunki

Na Pioneer Avenue, dziesięć kilometrów od południowej części centrum miasta znajduje się kompleks cyklu całorocznym – kurortu Anapa „Pearl of Russia”. On zasługuje na swoją nazwę – jest plac zabaw dla dzieci, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą systemu rekreacji i rozrywki dla dzieci.


Sanatorium jest przeznaczony dla zorganizowanej rekreacji i rehabilitacji dzieci. Ich pobyt w tym kompleksie jest odpowiedzialny nie tylko do zachowania i wzmocnienia ich zdrowia za pomocą czynników naturalnych. Tutaj skomplikowany system działań dzieci w sposób sprzyjający klimat był naturalnym tłem dla pełnej aktywności czas wakacji.

Opis kompleksu. Anapa: "Pearl of Russia"

Sanatorium, zdjęcia które zdobią aleje ośrodków w regionie Krasnodar, – ośrodek dla dzieci uznanych w skali rosyjskiej, unikatowe znalezisko. Tutaj wszystko oddycha opieki nad dziećmi – parki, plaże i place zabaw dla dzieci, system ośrodków wypoczynkowych. Każdego roku tysiące dzieci odpocząć od wszystkich odległych zakątków Rosji.

Anapa Sanatorium "Pearl of Russia" – to kompleks czterech budynków: "Sunny", "Sokół", "Morze", "Kosmos". Na terenie kampusu znajdują się również wygodne domki.

Kompleks jest zorganizowana reszta dzieci na obozie koncepcji zdrowia dzieci. Zameldowanie odbywa się w systemie zmianowym. Umieszczenie w budynkach mieszkalnych na terenie obozu sanatorium odbywa się w salonie, może pomieścić do sześciu osób. Obok pomieszczeń mieszkalnych dla – WC i prysznicem. Domki są udogodnienia w pokojach mieszkalnych. Dzieci ze skomplikowanych chorób umieszczone są w dwuosobowych pokojach trzyosobowych. Działają one profesjonalnie wyszkolony personel – nauczanie i personelu medycznego.

start usługi pielęgniarskiej

Jest on znany ze swojej kompleksowe usługi Anapa. „Pearl of Russia” – sanatorium, zdjęcia, które mówią wymownie o warunkach rekreacji dla dzieci, – prowadzenie zdrowia dzieci w oparciu o nowoczesną wyposażoną kompleksu medycznego do diagnostyki z oddziałach szpitalnych. Dla gości sportowo-rekreacyjny kompleks „Antey” dobrze pokoju z wodą mineralną. Zdravnitsa ma profil w leczeniu i zapobieganiu chorób.

Godziny szkolne zajęcia odbywają się w klasach uciekać College School. V. A. Budzinskogo. W cenę wliczone jest pełne wydarzeń pięć posiłków, rekreacji, kulturalnych i rozrywkowych. W dniu przyjazdu zorganizowanych grup dzieci odbywa się transfer.

Na terytorium okupowanym przez kurortu Anapa „Perły Rosji” ma wszystko, czego potrzeba do wypoczynku i zdrowia zajęć dla dzieci: sale zabaw i place zabaw, kluby, basen, sto metrów od zabudowań – wyposażonej plaży. To jest prywatna piaszczysta plaża, wyposażona w realizacji sanitarnych, środków zapobiegawczych do bezpiecznego miejsca dla dzieci w pobliżu wody.

Rekreacja i rozrywka

Wakacje dla dzieci organizowanych przez gaming program rozrywkowy „braterstwo Marine”. Są one zorganizowane w grupach, zgodnie z ich życzeniami i cech wiekowych. Praca z dziećmi przeprowadza zespół doradców-animatorów, którzy mają specjalne szkolenie.

W zależności od zainteresowań i skłonności dzieci mogą spędzać swój wolny czas w sposób twórczy, Sportowy, zabawny sposób. Aby to zrobić w mieście takim jak Anapa, sanatorium dla dzieci „Pearl of Russia” oferuje:

 • warsztaty twórcze w grupach i sekcjach;
 • dyskoteka;
 • bar karaoke dla dzieci;
 • oglądania filmów;
 • „Festiwal Przyjaźni”;
 • imprezy sportowe i rozrywkowe;
 • pracować w centrum prasowym;
 • „Junior” telewizyjne dla dzieci.

Niezbędne dokumenty do odprawy i zameldowania

Do rejestracji i rozliczeń bonów do sanatorium Anapa „Pearl of Russia” muszą przygotować dokumenty na liście:

 • Wyciąg z rejestru medycznego zdrowia dziecka.
 • Świadectwo szczepienia podniesiony.
 • Informacje o obecności / braku styków epidemiologicznych.
 • polisa ubezpieczeniowa.
 • metryka urodzenia.

Można dotrzeć do ośrodka koleją do stacji. „Tunel” lub usługi lotnicze do Anapa Airport.

W przypadku przyjazdu zorganizowanych grup dzieci w wieku od piętnastu ludzi przenieść do sanatorium w Anapa „Pearl Rosji” bezpłatnie. Indywidualne transfer jest możliwy po uprzedniej życzenie za dodatkową opłatą. przystanek autobusowy – "Pearl of Russia".