234 Shares 1968 views

„Fosforikum wapnia”: instrukcję obsługi, wskazań i opinie

Homeopatia – forma medycyny alternatywnej, która cieszy się dużą popularnością wśród wielu ludzi. Uciekania się do niej w leczeniu chorób płuc, które nie zagrażają życiu ludzkiemu. Na przykład, gdy brak wapnia w organizmie, lekarze często przepisywany lek „fosforikum wapnia”. Jej zastosowanie prowadzi do mocniejsze kości, zębów, włosów i paznokci. Rozważmy szczegóły jego wypowiedzi, skład i zasady działania farmakologicznego, a także referencje ludzi próbowało tego narkotyku na siebie.

Skład i kształtu

Ten preparat jest uważany za czynnik homeopatyczne, która jest jedną z soli dr Schüssler opatentowane. Jest twórcą terapii, która opiera się na zastosowaniu w obróbce substancji nieorganicznych. Dostępne środki zwykle tabletki, które przeznaczone są do rozpuszczania w wodzie. Masa jednego z nich o 250 mg. Lek apteka jest w szklanych fiolkach, zapakowane w pudełku kartonowym. Minimalny koszt leku wynosi około 150 rubli. Można go kupić bez recepty. Przechowywać lek może być w dowolnym miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Jego okres realizacji wynosi 5 lat. Lek produkuje niemieckiej firmy Schwabe.

„Fosforikum wapnia” w całości składa się z fosforanu potasu, – substancję czynną. Składniki dodatkowe obejmują stearynian magnezu, skrobię ziemniaczaną i laktozę. Należy zauważyć, że leki homeopatyczne mogą być stosowane tylko jako terapii podtrzymującej. Wymień je leki przepisane przez lekarza, nie jest zalecane.

„Fosforikum wapnia” (homeopatia): Wskazania do stosowania

Lekarze zazwyczaj przepisać temu zaradzić, oprócz poważniejszych narkotyków. Przed zastosowaniem homeopatii konieczne jest, aby skonsultować się ze specjalistą. Fosforan potasu – ważny mineralnych soli nieorganicznej. Ma korzystny wpływ na pracę mózgu, układu nerwowego, mięśni i kości ludzkich. W związku z tym, że odprowadza się u dorosłych cierpiących z kompleksu i słabo intergrows złamań, stłuczeń, skręceń i żylaki, osteoporoza (zwiększenia kruchości kości). Lek jest stosowany w celu poprawy stanu zębów, włosów i paznokci. Oznacza przewidziany jako leczenie podtrzymujące do poważnych chorób kości.

Take „fosforikum wapnia” może być i małe dzieci. Jest ono zawarte w diecie wykrywania karłowatości. Sól wzmacnia kości i przyczynia się do ich rozwoju. Homeopatia może być leczona w czasie ciąży i podczas karmienia piersią. Jednak przed podjęciem nadal trzeba skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

To nie ma praktycznie żadnych przeciwwskazań leku „fosforikum Calcium”. Homeopatia jest uznawana za bezpieczną metodą leczenia, ale w tym samym czasie, badania potwierdziły jego wysoką efektywność. Lekarze nie zalecają stosowanie takich środków na gruźlicę lub obecność jakichkolwiek złośliwości. Nie należy przyjmować homeopatię, aby ludzie przygotowują się do prowadzenia operacji lub odzyskać od niego. Ponadto lepiej zminimalizować pobór tego leku w obecności pacjentów z ostrymi chorobami zakaźnymi.

Ponieważ narzędzie zawiera dużą ilość laktozy, to nie jest zalecane dla osób cierpiących na nietolerancję do niego. Reakcje alergiczne mogą wystąpić również u pacjentów, którzy nie absorbują ziemniaczaną lub pszenną skrobię.

skutki uboczne

Przy zastosowaniu homeopatycznych skutki uboczne monosredstv są niezwykle rzadkie. Nie był wyjątkiem i „fosforikum Calcium”. Instrukcje użytkowania opisać jedynie możliwego pojawienia się alergii pokarmowej laktozy lub skrobi, która może być wyrażona przez nudności, wzdęcia, podrażnienia i wysypki na skórze. Lek nie ma wpływu na szybkość reakcji podczas prowadzenia samochodu.

Czasami podczas przyjmowania pacjentów homeopatii także skarżą się na tymczasowym zaostrzenia objawów. W tym przypadku, trzeba przerwać przyjmowanie leków i zasięgnąć porady lekarza. Jeśli podejrzewasz, że lek powoduje żadnych innych efektów ubocznych, nie opisane w instrukcji, jest on również zobowiązany powiadomić specjalistę.

"Fosforikum wapnia" (homeopatia): application

Ilość leku, co jest potrzebne, aby zapewnić pozytywny wpływ na organizm, można przypisać tylko do specjalisty. Dla bardziej precyzyjnego dawkowania przed podjęciem odwiedzić lekarza lub wykwalifikowanego homeopata. Dorośli powinni przyjmować lek na pół godziny przed posiłkiem. Tabletek nie należy żuć ani połykać, to najlepiej, aby dać środki powoli rozpuszczają się w ustach. Zażywać leki i można po jedzeniu, a po odczekaniu około pół godziny po spożyciu. Ponadto, lek można przed użyciem rozpuszcza się w 100 ml ciepłej wody pitnej ITS łyżkę stołową kilka razy dziennie. Przebieg leczenia tym środkiem trwa od 2 tygodni do 2 miesięcy w zależności od stopnia złożoności choroby.

W ostrych stanach ciała u dorosłych i dzieci powyżej 12 lat zaleca się pić 1 tabletka nie więcej niż 6 razy dziennie. W chorobach przewlekłych lub zapobiegania leku przyjmować 3 razy dziennie. Małe dzieci potrzebują znacznie zmniejszyć dawkę. Zazwyczaj powołać 1-2 tabletki dziennie. Przed podjęciem im również muszą być rozpuszczone w ciepłej wodzie. Maksymalna kawałek dla dzieci poniżej 1 roku wynosi 1 tabletka dziennie. Musi ona być rozcieńczona w łyżeczce wody i wlać do jamy ustnej za pomocą specjalnej pipety. Karmienie piersią lek zamiast dziecka i matki mogą podjąć. Podczas leczenia homeopatycznego polecany wykluczone z diety produktów mięty, kawy, owoców cytrusowych i ciemnej czekolady.

przedawkowanie narkotyków

„Fosforikum wapnia” – homeopatyczny monosredstvo, które nie mają poważny wpływ na organizm. Dlatego ciężkie objawy spowodowane przedawkowaniem leku, w praktyce nie została ujawniona. Jednak przy stosowaniu dawki, która jest kilka razy dziennie, zaleca się przez pewien czas, aby przerwać przyjmowanie leku i zasięgnąć porady lekarza.

Pozytywne opinie na temat leku

Homeopatia – kontrowersyjny nauka, więc przed użyciem produktu pacjenci „fosforikum wapnia” wolą zapoznać się z ludzi, którzy traktowali ich. Znaleźli kilka, ale są one często dobrym lekiem szacunek. Zazwyczaj lekarze przepisują go dla małych dzieci. Podajemy główne korzyści, jakie użytkownicy zauważyli:

  • Wynik leczenia jest widoczne po kilku dniach od rozpoczęcia podawania leku;
  • nietoksyczny środek, który nie jest dokładnie zaszkodzić nawet najmłodsze dziecko;
  • niski koszt leku, opakowanie zwykle wystarcza dla całego przebiegu leczenia;
  • w odpowiednich dawkach można natychmiast wyeliminowania ostrych objawów choroby;
  • brak jakichkolwiek efektów ubocznych.

Negatywne opinie na temat leku

Ale często widać negatywne komentarze na temat leku. Większość ludzi narzekać na nieskuteczność leku. Piją ją kilka miesięcy, ale nie jest widoczny efekt. Ponadto, aby znaleźć właściwą homeopatycznym jest dość trudne w ostatnich latach. Konwencjonalne apteka rzadziej sprzedać takie leki, a wyspecjalizowane agencje są tylko w dużych miastach. Odbieranie wykwalifikowanego homeopata również kosztować znaczną ilość, więc wiele osób woli być traktowane za pomocą tradycyjnej medycyny.

Dobre leki pomocnicze mogą być „fosforikum wapnia” (homeopatia). Wskazania i przeciwwskazania do stosowania, instrukcja obsługi, oraz składu referencje pacjentów – kwestie te zostały szczegółowo omówione w naszym artykule. Warto przypomnieć, że leczenie można przypisać tylko wykwalifikowanego lekarza. Nie zaleca się stosowania homeopatii w skomplikowanych chorób, które wymagają interwencji awaryjne lekarza. Co więcej, jest to niemożliwe do porzucenia tradycyjnej opieki zdrowotnej na jej korzyść.

337 shares 9718 views
649 shares 5508 views