571 Shares 7053 views

Defender – klawiatura dla tych, którzy cenią sobie jakość. opinie

To dobrze, że w Rosji istnieje krajowy producent, który produkuje akcesoria do komputerów i urządzeń mobilnych. Mówimy o Defender firmy. Klawiatura, mysz, głośniki, głośnik, aparat fotograficzny – to tylko początek listy produktów, która jest znaną marką na rynku WNP.


W tym artykule skupimy się na klawiaturach. Urządzenia wejściowe są praktycznie nie różni się od produktów zagranicznych konkurentów. Jest to znacząca różnica jest zauważalna w cenę – taniej niż w produkcie krajowym. Opis, instrukcje, funkcje i opinii, które pomogą czytelnikowi zapoznać się z ciekawymi urządzeniami pod Defender logo.

Specjalne podejście do klienta

Polityka wewnętrzna rosyjskiego producenta akcesoriów komputerowych jest to, że nie dopuszcza się do wytwarzania produktów, które mają całkowite podobieństwo między nimi. Oznacza to, że w oknach sklepu do nabywcy nie będą w stanie znaleźć dwa takie same klawiatura z różnymi nazwami. Każdy egzemplarz jest wyjątkowy – i to jest ciekawe dla wielu użytkowników marki Defender. Klawiatura jest przedstawiony na rynku w kilku wariantach:

  • urządzenie przewodowe;
  • kontrolery bezprzewodowe;
  • zestawy „klawiatura i mysz”.

Naturalnie, jest segmentacja cenie. Są to nie tylko produkty, ale także kosztów dla danej jednostki organizacyjnej lub miłośników zabawek. Natychmiast oczywiste, że rosyjski producent jest w stanie nie tylko produkować, ale również angażują się w marketingu.

single story

Polish produkty krajowe, sądząc po reakcji potencjalnych nabywców, co sugeruje niskiej jakości klawiatur produkcji. W praktyce sytuacja jest nieco inna. Lepiej zacząć od tego, że drogie segmentu dla entuzjastów gier i biznesmenów w jakość nie odbiega od znanych producentów wyrobów Zalman, A4Tech, geniuszu i bardziej poważne kilkanaście marek.

Z tego samego segmentu budżet wypadła nieco gorzej: może grzechotanie klucze, kruchość tworzywa sztucznego lub nawet drobne problemy, które jest nieodłącznym elementem wszystkich tanich klawiatur. Jednakże całkowita produkcja rosyjskiego producenta jest jedna cecha, która odróżnia go od konkurencji. Mówimy o unikalnej konfiguracji urządzeń: klawiatury Defender, instrukcja, karta gwarancyjna i oprogramowania, w którym znajduje się aplikacja do pociągu szybkiego pisania.

przedstawiciel budżet

Wejście kosztuje urządzenie przewodowe 300-400 rubli – nie-fikcja. Tyle, że zwraca się do producenta dla danego produktu na rynku krajowym. Zwykła plastikowa klawiatura z pełnym rozmiarze, niezbyt różni się od produktów konkurencji w tym segmencie cenowym budżet. Ten sam układ kluczy, ich wielkość i brak materiału.

Jako przykład, możemy polecić nabywców, aby zwrócić uwagę na następującą przewodowej rozwiązań Obrońca: Accent SB-520/720/820. Wśród tych modeli są produkty z USB i PS / 2, dzięki czemu użytkownik nie musi się martwić o kompatybilność. Jednak eksperci zalecają, aby dać pierwszeństwo do złącza USB, jak z powodu awarii portu PS / 2 dla wielu właścicieli nie działa klawiatura Defender.

urządzenia multimedialne

W swoich komentarzach, wielu właścicieli barwnie opisują właściwości techniczne manipulatorów wyposażonych w multimedia. Obecność wielu przycisków od dawna nie jest zaskoczeniem, a także ich funkcjonalność. Ostatnio, istotne jest projektowanie klawiatura i łatwość obsługi. Niedrogi punkt cena (800-1800 rubli) producent umieścił swoje unikalne projekty, które przyciągają z daleka oczach wszystkich potencjalnych nabywców. Bez względu na to, co przed użytkownikiem – klawiatura przewodowa Defender lub jego odpowiednika bezprzewodowej, jest zainteresowany tylko w możliwości:

  • Regulowane podświetlenie wszystkich klawiszy (i kontrolowane i luminancji i koloru);
  • gumowanej powierzchni obudowy pozwala właściciel nie zerwać z ulubioną zabawkę nawet przekąskę;
  • zdolność do zastąpienia przycisków funkcyjnych i przypisanie im skryptów;
  • podłączyć klawiaturę do urządzeń mobilnych (mówimy o modelu SB-905 Bluetooth).

lider sprzedaży

Defender Klawiatury, opinie pozytywne, których charakter wzbudzić publiczną, nazywane są Redragon Asura. Początkowo producent pozycjonuje je w segmencie gier. Ten stwierdził nie tylko wygląd i funkcjonalność manipulatora, a koszt (2000 rubli). Jednak ten konkretny produkt spadł jak wielu polityków, biznesmenów i zwykłych użytkowników, którzy chcą mieć pod ręką wysokiej jakości i całkiem ładny produkt.

Uniwersalność, dostępność i doskonałe oświetlenie gumowanej powłoki przyciąga uwagę wszystkich użytkowników, którzy nawet nie myślą na zakup takiego drogiego urządzenia. Jednakże, widok zewnętrzny z klawiaturą nie pozostawia nikogo obojętnym. Jedynym minusem, który został odkryty przez wielu użytkowników – jest obecność przewodu łączącego klawiaturę do komputera.

Słabym punktem producenta

Wireless Keyboard Defender jakoś nie złowionych na rynku. Członkowie uprzywilejowanych albo manipulatory przewodowe lub wybrać zestaw urządzeń radiowych (klawiatura i mysz). W pewnym momencie, producent i wszystko usunięte z zakresu kontrolerów bezprzewodowych. Ale po jakimś czasie na rynku wciąż posiada kilka ciekawych rozwiązań pod logo Defender.

Po pierwsze, mówimy o klawiaturę Bluetooth dla tabletów i smartfonów. Innym ciekawym produktem jest przedstawicielem segmentu biznesowego Nieskończoność SM-616. Zewnętrznie podobna do manipulator ścisłe klawiatury 17-calowy notebook od HP, ale funkcjonalność i wygodę w tej klawiatury nie ma prawie żadnych konkurentów na rynku.

Jednak zakres produktów nadal ubogie w tym segmencie. Mimo wszystko, wielu kupujących nie udało się poderwać klawiaturę bezprzewodową bez myszy. Zgodnie z tym, rosyjski producent traci niektórych klientów z powodu ich błędów.

ekskluzywne zestawy

Ale w segmencie zestawów bezprzewodowych (klawiatura i mysz) do potencjalnego nabywcy naprawdę jest co do wyboru produktów objętych logo Defender. Klawiatura jest nie tylko ekskluzywne, ale posiada również unikalny wygląd, który przyciąga uwagę użytkowników. Przedział cenowy 1500-3000 rubli nabywca prawdopodobnie znaleźć się urządzenie do smaku.

Zestaw Oxford C-975 będzie odwoływać się do wszystkich studentów i pracowników biurowych, w rzeczywistości produkt ten przeznaczony jest do szybkiego pisania. Pień ludzie mają do smaku zestaw Skyline 895, ponieważ jest naprawdę daleko przypomina swoim wyglądem bezgraniczne niebo.

Urządzenia tego segmentu może być wybrany w dowolny parametrów: kolor, wielkość, kształt, funkcjonalność. Nie ma żadnych ograniczeń. Nawet prędkość i wysokość klucze można odebrać na wniosek potencjalnego nabywcy. Ogólny obraz nie pęka nawet ARM myszy. Zestaw komponentów bezprzewodowego jest pełna klawiatura i unikalne podobieństwo jest wyłączna.

Konkludując

Można nawet opowiadać długie godziny o zaletach marki Defender. Klawiatura lub mysz, nie ma znaczenia – wszystko godne pochwały tylko właściciele. Dopóki rosyjskiego producenta, jest tak ogromny asortyment towarów na rynku krajowym, negatywne komentarze w mediach dokładnie nie pojawiają. specjaliści IT są przekonani, że Defender firma zachwyci fanów w nadchodzących latach.