294 Shares 8361 views

Maść siarkowy-Tar – opis, zastosowanie, cena

Kosmetyczny, apteka oferuje szeroką gamę leków do zwalczania chorób skóry. I każdy z nich wpływa na jego własny. Maść siarkowy-Tar jest również na tej liście, a konsument jest notowana w pierwszej dziesiątce najbardziej popularnych pojazdów. Logiczne pytanie: „Dlaczego przez wiele lat nadal utrzymać tak wysoką pozycję?” Postaramy się na nie odpowiedzieć.


Po pierwsze, wspomniany maść zyskała już renomę jako lek, oraz z powodzeniem łączy w sobie właściwości antybakteryjne i antyseptyczne.

Po drugie, jest to o wiele tańsze niż współczesnych odpowiedników. Ponadto, maść siarki tar (cena – .. 1,5 cu, w zależności od producenta i objętości) nigdy nie było rzadkością, więc można go kupić w każdej chwili i w prawie każdej drogerii.

Po trzecie, charakter funduszy w jego skład, a zatem ryzyko powikłań i niekorzystnych reakcji organizmu jest minimalne.

Nawiasem mówiąc, ten produkt jest oferowany przez farmaceutów w dwóch formach:

1. siarkowy maść zwykłymi (bez dodatków).

2. Maść siarki smołowe (użytkownika aplikacji jest opisana poniżej, a ponadto jest on drukowany na wkładce do opakowania znajduje się w zestawie), który jest jednolity, o charakterystycznym zapachu siarki oraz mieszaniny smoły (niekiedy z dodatkiem wazeliny).

Zarówno rodzaj uważany posiadają ten sam mechanizm działania: związki chemiczne, szkodliwy wpływ na pasożyty i zabić bakterie. Ale maść siarki Tar, wchodząc na choroby na dwóch frontach, zapewnia bardziej efektywne, kompleksowe leczenie. Jest wskazany na łojotokowe zapalenie skóry, opryszczka, łuszczyca, świerzb, trądzik.

Maść kwas siarkowy, smoły, jak już wspomniano, jednym z najbezpieczniej między innymi środkami stosowanymi w leczeniu tych chorób. Jest przepisywany, nawet najmniejszy (piersi) dziecka, kobiety w ciąży (na każdym etapie) oraz kobiet karmiących piersią. Warto jednak zauważyć, że mimo maść siarki smoła może w rzadkich przypadkach powodować (idiosyncrasy) wymawiane alergie, więc konsultacja lekarska przed zabiegiem nie boli.

Przy braku dodatkowych związków chemicznych opóźnia czas odzyskiwania, jednak można osiągnąć takie same wyniki, które mogą być za pomocą bardziej zaawansowanych jednak niebezpieczne środki antyseptyczne.

A teraz – więcej szczegółów na temat zasad stosowania tego narzędzia.

1. Maść siarkowy bitum może być wykorzystany jako zarośla na jego zdolność do rozwarstwienia martwych cząstek naskórka, które często wywołują trądziku. Lek jest stosowany do oczyszczoną i suchą skórę. Maść jest wskazane, aby nie myć dziennie (lub przynajmniej pozostawić na noc). Dalsze zastosowanie – po 24 godzinach. Przebieg leczenia do 10 dni.

2. świerzb, w celu osiągnięcia pozytywnego rezultatu jest nie tylko odpowiedni do wykorzystania maść (codzienne leczenie tylko 20% mieszaniny ciała dla dorosłych i 10% – dla dzieci), ale także regularne wyleczone (pranie, prasowanie) ubrania i bielizny. Rezultat jest widoczny po tygodniu leczenia.

3. Maść siarkowy smoły jest bardzo skuteczny w leczeniu wszystkich rodzajów porostów. Dotknięte obszary traktuje się i pozostawia do odstania przez noc. W latach leczenia wskazane jest, aby nasmarować kieszenie sok z czosnku (metoda Ludowa). Usprawnienia są widoczne już po 3-4 dniach.

Lek może być mianowany łojotoku i łuszczycy. Reżim określana przez lekarza.