840 Shares 2989 views

Rower Stels Navigator 350: opis, cechy i recenzje

Wiele osób trzeba jechać do miasta szukasz taniego i niezawodnego roweru. Stels model rosyjskojęzycznych tworzył spełnienia tych wymagań. Na gładkich dróg miejskich jest uważany za najlepszy rower Stels Navigator 350. On odnosi się do środków budżetowych ruch jest uniwersalny, jednak ma pewne wady. Ale jego niezawodność i użyteczność uczynić ten rower dość popularne.

Ogólna charakterystyka

Stels Navigator 350 rowerów jest najprostszym, ale wygodne i niezawodne. Ze względu na wysoką ramą jest bardziej odpowiedni dla osób dorosłych. I sama w sobie nie jest mały rower. Zwykł podróżować po mieście lub na wsi na płaskich drogach. Model ten łączy w sobie duże koła, dobrej jakości i niezawodności transportu. To może wytrzymać duże obciążenia, ponieważ jest wykonana z trwałego materiału.

Rower dla wygody kierowcy służy do ochrony przednich zębatek (nie latać smarowych i współpracującym nóg i stóp nie wpłynie to w razie wypadku). Ponadto występuje w nośniku tylnej rower ze stałym zaciskiem, a przed zamontowany pojemny kosz 5 kg. To sprawia, że nawet łatwy do przenoszenia ładunków ponadgabarytowych. Aby nie pobrudzić ubrania, zainstalowane metalowe skrzydełka, które obejmują koła. Jest to bardzo przydatne, gdy pada deszcz i gdy jest brud na drodze.

Hamulce na rower montowany najbardziej wiarygodne – wyzwalacze w kształcie litery V. Można je łatwo poradzić sobie z dowolną prędkością i zatrzymać oba koła. Dlatego szybko hamulec rower, ale bezpieczny dla kierowcy i samego pojazdu. Również wygodne siedzenie jest sama. Posiada anatomiczny kształt i dwie sprężyny, łagodzące wszelkie nierówności drogowych. Ponadto, wzmocnione przez stalowy trzpień, co zwiększa jej wytrzymałość.

parametry techniczne

Na rower stoi stalowa rama o wymiarach 20 cali. Istnieją także inne elementy stalowe: tuleje, kolumna kierownicy, a nawet bagażnik. Umożliwia to niezawodne i odporność na zużycie, ale zwiększa jego masę. Waży rower Stels Navigator 350 jest prawie 18 kg, więc jest to najlepsza dla wzrostu dorosły samiec 170-185 cm. Ale dużo wagi zapewnia wysoką szybkość, ale z tego powodu nie jest tak zwrotny.

Aby przesunąć z powrotem stały żaby Shimano Tourney RD-TY22, koło zębate bez przełączania (jeden z nich). Obecność siedmiu prędkościach jest bardzo dobrą jazdę na płaskiej drodze, a także wspinaczkę i zjazdy, spowolnić i przyspieszyć. Zapewnia to równomierne rozłożenie obciążenia stopy.

Wadą tego roweru jest to, że nie ma dodatkowych amortyzatorów, co czyni go bardzo trudne. Dlatego też, jeśli są jakieś nieprawidłowości w drodze kierowca poczuje się wszystkie ręce. Ale wracając zapisuje tylko jedno na siedzeniu z 2 źródeł. To zmiękcza lądowania i sprawia, że podróż wygodne.

Skóra jest zakrzywiona i jest regulowana tylko w górę iw dół. Uchwyty posiadają wytłoczone to podszewka z miękkiej gumy, która nie przesuwa się nawet mokrą ręką. Hamulce na rowerze są bardzo proste przyjemności. Oni kolodchatye, hamowanie na obręczy koła. Hamulce są dogodnie zlokalizowane na kierownicy, możliwe jest również, aby hamulca i pedałów. Koła w tym roweru, o średnicy 28 cali. To sprawia, że możliwe, aby utrzymać wysoką prędkość na płaskiej drodze.

Stels Navigator 350 Lady

Ten rower jest przeznaczony dla kobiet. Model Stels Navigator 350 Lady jest niemal nie do odróżnienia od swojego poprzednika. Tylko jeden z głównych szczegółów – ramka. Jest nieco mniejszy i znajduje się w inny sposób kobietom łatwiej było usiąść.

Ramki w tym cyklu dwa rodzaje: 18 cali i 20 cali. Dobór rozmiaru zależy od wzrostu. Niskie kobiety do 175 cm, to wybrać dolną ramkę, a przy wzroście 175 cm wyższy niż garnitur drugiej postaci. Będzie to bardziej wygodne dopasowanie na rower i jeździć na nim.

Ponadto zmieniono tylną przerzutkę, warto Shimano SL-M310. Wszystkie inne elementy techniczne tego roweru są takie same jak w Stels Navigator 350 marek.

Opinie na temat tego roweru nie jest zbyt wiele. Są to zarówno pozytywne jak i negatywne. Wiele kobiet cierpi na nią niewielką cenę, wygodę bagażem. Wszyscy jak również ramki, co jest bardzo korzystne dla pań, ponieważ nie jest konieczne, aby podnieść nogę. A negatywne opinie powiedzieć, że czasami jest małżeństwo. Najbardziej cierpią łożyska, w którym dużo smaru, słabe aparaty jakości są również na kołach. Tak, a wysoki ciężar jest nie wszystkie kobiety lubią.

Stels Navigator 350 Gent

Ten bardziej nowoczesny model nie różni się zbytnio od innych rowerów w tej serii. Wygląd jest taki sam, ale to trochę inna z ich wagi. Ta rama roweru były wykonane z lekkiego metalu, ze względu na to, że waga jest lżejszy za kilogram. Ponadto przerzutki tylnej jest ustawione tak samo, jak w Stels Navigator 350 NMP mianowicie Shimano SL-M310.

Komentarze do tego roweru są różne. Wszystko podoba cena i bieganie gładka, niezawodność i wygoda, to denerwuje jakość części. Szczególnie należy zwrócić uwagę na koła, jak można się zarazić „Grupa Ośmiu”, co jest winien łożysk.

Zalety i wady

Plusy i minusy rowerze Stels wszystkie modele mogą być widoczne od razu. Dlatego mają one swoich fanów, którzy wybierają tylko te modele. Ale są też tacy, którzy po wypróbowaniu Stels Navigator 350, nie są już gotowi usiąść na nim.

Te rowery mają takie pozytywne cechy:

  • potężny tylny bagażnik ma dwa łączniki;
  • pojemny kosz;
  • niski koszt;
  • Wygodne siedzisko tapicerowane;
  • łatwe do przenoszenia, w którym nie nogi praktycznie zmęczony.

Ale mają modele Stels są również wady, które często psują wrażenie nich:

  • Jest to „osiem” na obu kołach, tak jak łożyska nasmarowane i zderzył;
  • niskie jakości części;
  • hamulce mogą nie działać w deszczu;
  • Niektórzy mówią, śliskie miejsce.

opinie

Opinie o rowerze Stels Navigator 350 dużo pozytywne. Wszystkie z nich mówi o pięknej potężnym tylnym bagażniku, zauważyć obecność przestronny komfortowy z przodu kosza. Ponadto, wiele z nich zauważył, że podczas jazdy długie nogi prawie nie znudzi. To pomaga tylną shifter i łatwe do przenoszenia velosipela. Podczas jazdy po płaskiej drodze kilka razy krutnut pedał, i będzie to samo długa jazda. Kolejny plus – to niska cena (10 000), które są podekscytowani.

Cały rower Stels Navigator linia 350 jakość. Oni zakochali się w wielu z niską ceną i funkcjonalnością. Producenci zrobili wszystkie te rowery nie tylko cenowo, ale również niezawodny. Wyglądają stylowy i nowoczesny. Dlatego każda podróż przyniesie przyjemność.