485 Shares 6974 views

Najpiękniejsza biathlon w Rosji i na świecie

Jak w każdym sporcie, biathlon obejmuje nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. Jednak pomimo tak trudnej i czasochłonnej sporcie, każdy z zawodników stara się dbać o siebie. Po tym wszystkim, były one wszystkie kobiety. To tylko jeden z nich jest najpiękniejsza biathlon, Trudno powiedzieć. Proponujemy Państwu wybór z najjaśniejszych i najbardziej atrakcyjnych sportowców w Rosji i na świecie, na podstawie których będzie można dokonać własnych wyborów i określają najpiękniejszego przedstawiciela płci pięknej.


Piękne i bezkompromisowy Doroteya Virer

Najbardziej popularne wśród większości męskiej widowni zasłużenie uważany włoskiej Doroteya Virer. Urodził się tym pięknem, uczyć się zawodu inspektorów podatkowych, 3 kwietnia 1990 roku w małej włoskiej miejscowości o nazwie Brunico.

Prowadzi aktywny tryb życia i lubi głośnych imprez. Niedawno znalazła własną rodzinę. I, oczywiście, jest dla jej męża – najpiękniejsza w biathlonie światowej. Ku jego radości, żona ma niemal idealny kształt brwi, atrakcyjny uśmiech i piękne oczy, w którym każdy człowiek będzie tonąć.

W sportowców skarbonki brązowy medal otrzymany podczas olimpiady w Soczi, kilka medali z mistrzostw świata popularne. Włoski jest prawdziwym symbolem seksu, nie tylko w domu, jak iw Europie, ale także w Rosji. Nawiasem mówiąc, sportowiec, członek pierwszej 10 najpiękniejszych biathlonistów świata, już kilkakrotnie otrzymał propozycję małżeństwa z dość bogatych Rosjan. Ale jej serce należy tylko do jednego i ukochanego, dawno o nią dbać i szukać jej uwagę.

Jakie inne biathletes wszedł do TOP-10

Ponadto Dorotei Virer w rankingu najpiękniejszych sportowców świata biathlon może zawierać następujące elementy:

 • Marie Marie Dorin Habert (Thirty Years of Beauty Francji).
 • Gabriela Soukalová-Klára Koukalová (dwadzieścia siedem Czeska).
 • Miriam Gessner (dwadzieścia sześć dziewczynka z obywatelstwa Niemiec i Norwegii).
 • Paulinu Fialkovu (dwadzieścia cztery letni mieszkaniec Słowacji).
 • Nadieżda Scardino (tridtsatidvuhletnego obywatel Białorusi).
 • Karin Oberhofer (od trzydziestu włoski biathlonista).
 • Magdalena Neuer (piękno z Niemiec).
 • Darja Domraczawa (wypić strzelca z sąsiedniej Białorusi).
 • Swietłana Slepcowa (biathlonista z Rosji).

Jak widać, mamy „galimatias” pięknych kobiet sportowców na świecie. Interesujące jest to, że w tym liście, wiele odosobniony Gabriela Soukalová, który w ubiegłym roku poślubiła Piotra Klára Koukalová badmintona. Teraz-a łącznikiem nazwa fani rozpoznawanych sportowców, to będzie trudne do wypowiedzenia, nawet profesjonalnych komentatorów.

Kto inny mógłby napisać listę

Pomimo faktu, że panagiota tsakiri nie dostał się do tej oceny, to nie znaczy, że nie jest to najpiękniejsza biathlon. Wręcz przeciwnie, spektakularny wygląd greckich sportowców są przedmiotem zazdrości każdego modelu na okładce magazynu błyszczącym. Długie ciemne włosy, opalona skóra i wspaniały przebijające oczy zrobić to piękno głównym kandydatem do pierwszego miejsca w przyszłej rankingu najpiękniejszych sportowców na świecie.

Inna dziewczyna, które mogą być zawarte w pierwszej najpiękniejszych dziewcząt z naszej planety, to zawodnik z Estonii – Grete Gaim. Ta piękna blondynka znana jest nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale również doskonały wynik na swojej podstawowej działalności. Jak się okazało, Greta jest jednym z pierwszych i tylko biathlonistów kraju, który udało się osiągnąć tak wysokie wyniki w sporcie.

Najlepszym, według niektórych mężczyzn, niemiecki lekkoatleta Katrin Apel. Ta niezwykła kobieta rozpoczęła karierę z narciarstwa biegowego. I choć biathlonista w przeszłości, wielkość jej fanklub jest nadal imponujące.

Inni sportowcy, które można dodać do listy

Wśród wyżej wymienionych piękności z pewnością znaleźć miejsce biathlonista kazachski Dare Usanovoy i obiecujący Finke Johann Pikyalyaynen, uroczy Theresa Polyakova ze Słowacji i perebezhchitse Nadziei Pisareva. Że dziewczyna wcześniej był przedstawicielem rosyjskiej drużyny narodowej, a następnie otrzymała bardziej atrakcyjną ofertę i zaczął reprezentować Białoruś. Co ciekawe, zawodnik niedawno popełnił przeciwnym ofertę powrotu do drużyny rosyjskiej. Jednak odmówiła bez wahania. Według niej, byłoby nieuczciwe i niesportowy.

Niektórzy dodać tutaj dwadzieścia sześć Eve Puskachikovu – sportowiec z Republiki Czeskiej. Ta dziewczyna zawsze różniły się szczególną dokładnością i doskonałe danych zewnętrznych. Początkowo zaczęła karierę z narciarstwem. Ale później jej serce zdobył biathlon. Ponadto, ujmowane blondynka, czuje pewną niechęć do wysokości i prędkości.

Najpiękniejsze rosyjskie biathletes: fotografia

Pomimo czci postawa rosyjskiej widowni dla zagranicznych piękności, ich uwaga jest często koncentruje się na krajowych przedstawicieli płci pięknej. Tak więc, według niektórych fanów rosyjskiego biathlon, naszych sportowców nie gorzej. Słowiańska uroda zawsze i wszędzie był znany. Więc, kim ona jest, najpiękniejszy rosyjski biathlon?

Sądząc po światowym rankingu, najbardziej atrakcyjny, według wielu, to rosyjski Swietłana Slepcowa. Jednocześnie niemal wszyscy fani Amy zwolnić swoje szczególne piękno. Korzystając z tej przewagi, biathlon odważnie pozują przed kamerami bez cienia makijażu na.

Inni pretendenci do tytułu najpiękniejszych rosyjskich sportowców

Wśród pretendentów i którzy chcą dostać się do rankingu najpiękniejszych rosyjskich biathlonistów są następujące sportowców:

 • Galina Nechkasovu (drobna sportowiec w rosyjskim zespole Biathlonie).
 • Ulyana Kaysheva (właściciel pięknego modelu wzrostu i wygląd).
 • Olga Podczufarowa (Junior Champion).
 • Olga Shesterikova (kobieta z doskonałym włosów i oczu).
 • Ekaterinu Shumilovu (trzydziestu Rosjanką i srebrny medalista igrzysk olimpijskich w Soczi).
 • Anna Scherbinin (były narciarz i po prostu piękna dziewczyna z uroczym uśmiechem).
 • Olga Yakushova (Galich) (dramatyczne i drobna blondynka).
 • Olga Viluhina (mistrz olimpijski na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi).
 • Ekaterinu Glazyrinu (kobieta w dobrej kondycji).
 • Anna Nikulin (piękna dziewczyna z tytułem "Miss Smile biathlon").

Urody, sportsmenka i „Komsomołu” Christina Ilchenko

Innym najpiękniejsza biathlon, który jest dostać się do naszego rankingu – Christine Ilchenko. Ta Rosjanka, która w pewnym momencie zaproponował, aby grać na Białorusi, jest zdolny do wywołania szoku każdemu. Ma jasny i niezapomniany, niemal lalka-jak wygląd. Wiele zdjęć i to jest świetny w niczym „rosyjskiego Barbie”.