837 Shares 2177 views

W jaki sposób VAZ zapłon 2110?

Stacyjka 2110 – jest to niezwykle skomplikowane w konstrukcji i na tyle wiarygodne szczegółach. Jednak ten ostatni jest najczęściej dochodzi do importowanych samochodów. Krajowy przemysł samochodowy nie jest w stanie wyprodukować taką blokadę, że nie powiedzie się w najbardziej nieodpowiednim momencie.


Co ciekawe, projekt strony jest podobny do importowanych modelach, z wyjątkiem tych, którzy mają specjalną kartę magnetyczną zamiast klucza. Zapłon 2110 składa się z dwóch elementów. To mechaniczne przed kradzieżą narzędzie, które blokuje wału kolumny kierownicy, zaś część stykowa, która łączy różne obwody elektryczne.

Vazovskaya urządzenie blokady:

  1. Blokada pręt.
  2. Obudowa wyłącznika zapłonu.
  3. Napęd pin.
  4. Blok.
  5. Tuleja kontakt.
  6. Roller.
  7. Szeroki występ części kontaktowej.

Stacyjka ma obudowę 2110, w budowie, i która zawiera wszystkie z powyższych elementów.

Jak sprawdzić serwisowania części?

Diagnoza odbywa się poprzez sprawdzenie szczegółów na temat poprawnych kontaktów obwodów w różnych kluczowych stanowiskach. brane pod uwagę także wydajność urządzenia ochronnego VAZ 2110. Stacyjka jeśli jest w porządku, to był całkowicie lub częściowo (w tym przypadku uzyskali nowego larwę). Jednak właściciele samochodów polecam zakup cały kawałek, więc nie zadzieraj z instalacją wkładki zamka. Nie będzie musiał zapłacić więcej pieniędzy, ale można zaoszczędzić sporo czasu. Przy zakupie tylko jeden mechanizm, to znaczy larwy, można spędzić kilka godzin, aby go zainstalować, a jednocześnie zaoszczędzić pieniądze. Ostateczna decyzja, oczywiście, zabierze Cię.

Usuwanie stacyjkę 2110?

Jeśli pozycja nadal była uszkodzona, na pewno trzeba zacząć demontaż, bo samochód będzie zrobić tylko z popychacza. Najpierw musimy przygotować narzędzia. Nie są one bardzo wiele. Wszystko, czego potrzebujemy – to klucz TORX T20 i śrubokręt z płaskim ostrzem.

Przygotowanie narzędzi, można przystąpić do pracy

Po pierwsze, należy usunąć zacisk ujemny baterii i odkręcenia nakrętki 2, które łączą dolną i górną część osłony kolumny. Następnie usuwamy je, a następnie wydobyć pierścień transpondera. Następnie, odłączyć złącze wiązki przewodów. Teraz patrząc na podkładce tablicy rozdzielczej warkocz zapłonu. Jest on usuwany z uchwytu i przesunąć zatrzask z boku. Więc odłączyć złącze. Obok zastąpić VAZ zapłonu 2110, wprowadzony do klucza i obrócić go o ¼ obrotu. Wazony „dziesiąta rodzina”, pozycja ta powinna znajdować się w przedziale pomiędzy znakami „A” i „M”. Następnie wyjąć zapłonu wiązki klapy tablicy rozdzielczej. Następnie trzeba znaleźć śruby mocujące tę część. Orzechy zapłonu muszą być również usunięte, a następnie usunięcia bardzo drobnych szczegółów przez wkrętak minus. Wyjąć wszystkie przewody z wyłącznika zapłonu i przystąpić do zainstalowania nowej. Wykonana jest w odwrotnej kolejności.