793 Shares 6881 views

Ogórek Murashka F1: opinie, opisy odmian. Porady ogrodnicy

Dziś będziemy mówić o rodzajach ogórków, które muszą pojawić się na swojej działce. Kultura ta znana jest ze swojej kapryśnej natury i skłonności do różnych chorób, ale nowoczesne hodowcy dołożyli wszelkich starań, aby zapewnić, że wymienione wady nasion wysokiej jakości, aby zminimalizować lub całkowicie usunąć. Patrzymy na głównych cech sześciu popularnych odmian i omówić swoje zalety i wady. Chciałbym podkreślić doskonałą pierwszy hybrydowy ogórek Murashka F1. Recenzje tego stopnia plastyczności i mało wymagająca co roku przyciąga coraz większą uwagę ogrodników. Roślina nie wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia letni rezydent, uzyskać dobre zbiory mogą być nawet początkującym.


Gatunek Murashka F1

To przedwczesne hybrydowy, który urzeka serce letnich mieszkańców na pierwszy rzut oka. Rośliny nie wymagają zapylania, rozwijać się w otwartym polu i szklarni. Sam Bush wygląda bardzo atrakcyjnie w tym samym czasie można zauważyć i jasne żółte kwiaty i zielone owoce schludny. Wdzięku Zelentsy mają doskonały smak. Jajnika belki tworzą węzeł 4-6. Szczególnie dobre dla sałatki letnie ogórka Murashka F1. Recenzje przyprawione ogrodnicy podkreślić zupełny brak goryczy. Ponadto owocem długiego starzenia, zachowując świeżość i delikatność, nawet zatrzymując się na oddział dłużej niż zwykle. Ponieważ hybryda nie nadaje się do zbioru nasion, to nie ma sensu angażować się w jądrach rosnąć.

zakres

Co jest najczęściej używany ogórek Murashka F1? Opinie ogrodnicy nazwać uniwersalnym gatunek, wykazując doskonałe walory smakowe w postaci sałatek i marynowania. Owoce krupnobugorchatye, z czarnymi kolcami. Należy również zwrócić uwagę na długi okres owocowania: prawie całe lato na nowych roślin, kwiatów i Zelentsy. Charakterystyczną cechą jest wysoka i stabilna wydajność oraz odporność na różne choroby.

inżynieria rolnicza

Najbardziej bezpretensjonalny sort – jest ogórek Murashka F1. Liczba ogrodnicy twierdzą, że wysokie plony można uzyskać z małym lub bez wysiłku. Jednakże, ogórków Nadające się lekki podatny grunt. Bardzo dobry sadzić ogórki w ogrodzie, gdzie poprzednio uprawianych kapusty, papryki i cebuli. Do zbiorów było wcześnie, konieczne jest, aby siać sadzonki. W tym celu, ziarna umieszcza się w doniczkach, w temperaturze 25 ° C i powschodowo niezbędny do obniżenia się temperatury do 15 ° C, rośliny nie są rozciągnięte.

Kwiecień ogórek F1

Jest to doskonały dojrzewania hybrydowy, samopylne, ale powinno być w pierwszym miesiącu owocowania dalej zapylać na lepszą upraw. Od momentu kiełkowania do aktywnego owocowania trwa około 45 dni. Średnia za metr kwadratowy do 25 kilogramów daje ogórki. Ogórek kwietnia ogrodnicy F1 miłość do chóru owocowania. Jest to bardzo wygodne w czasie zbioru ogórków w zimie. W pierwszym miesiącu owocowania ogórka uzyskując około 95% całkowitej rośliny. Ale ci, którzy sadzi warzywa do sałatek, jest to bardziej wygodne, aby wybrać inną markę. Ponadto, ta odmiana jest podatna na białej zgnilizny.

Wspinaczka średnia roślin. Jajnika cylindryczna powierzchnia gładka, bez widocznych bruzd. walory smakowe są dobre.

Hybryda „Gavrish” firmy

Innym ulubionym gatunku ogrodnicy. Ogórek Urząd F1 – to mid-hybryda, która zachwyci każdego plantatora wysoce wydajne. Jest uprawiana na balkonie iw szklarni, to doskonale nadaje się na otwartym terenie. Jedyną wadą – jeśli zima i wiosna powrotem musi być dodatkowo spryskuje zabiegów „jajnika”. Kierunek owoców – sałatki, mięsa przetargu najlepiej nadaje się do tego celu.

Owocowania odmiany pochodzi 70 dni po wykiełkowaniu, więc jeśli planujesz wczesne żniwa, siać sadzonki muszą przejść. Rośliny potrzebują wsparcia, mimo że należą do srednevetvistym. Typ kwitnienia zmieszane w jednym węźle 1-3 może być wykonana z żeńskiego kwiatu. Przy uprawie w szklarniach może pomóc zapylenie za pomocą pędzla lub wstrząsnąć oddziały.

Liście są dość duże, więc zbyt ściśle do siebie posadzone rośliny tworzyć dżunglę. Owoce o średniej długości, cylindryczny okresem dojrzewania. Masa jest mała, około 130 g na metr kwadratowy mogą być zebrane do 35 kg doskonałe ogórków.

oszałamiające korniszony

Kto nie miłuje tych wspaniałych ogórki, marynowane lub solone? Zima pod ziemniaki idą tylko dopingować. Spróbuj zasadzić w ich obszar ogórka barwena F1 – to przedwczesne hybryda, która charakteryzuje się najwyższą wydajnością. Od kiełkowania do owocowania aktywny jest tylko 45 dni, w czasie których roślina rośnie całkowicie. Pędu głównego jest dość długa, więc trzeba umieścić wsparcie.

Barwena – partenokarpicznych hybrydowy rodzaj żeński kwitnienia. Jest to wielkie owoce w otwartym terenie, jak również szklarni lub szklarni. Doskonały wynik i to daje, gdy rośnie na balkonie, niedogodności będzie tylko duży krzew. Sadzenie sadzonek odbywa się pod koniec kwietnia, w maju, rośliny powinny być sadzone w otwartym terenie. Wśród krzewów trzeba zachować odległość około 50 x 50 cm i pół miesiąca rozpocznie się nadążyć z owocami. – Zelentsy wdzięku długość 10-12 cm i wadze około 100 g najczęściej jest używany do trawienia, ale niezwykle smaczne ogórek świeży i solone. Warto zauważyć, że owoce dojrzewają duże „bukiet” w głównym uciec swoje węzły mogą być 10-15 sztuk. To zapewnia przyjazny upraw powrotny, więc można cieszyć się nie tylko mnóstwo sałatek letnich, ale także zaopatrzyć ogórki na przyszłość.

Marynaty do uprawy w pomieszczeniach

Najlepszym rozwiązaniem jest ogórek Berendey F1. Jest to wszechstronny hybrydowy, że czuje się świetnie w każdych warunkach aresztu. Może rosnąć w głębokim cieniu, więc nawet jeśli twój balkon z widokiem na północ, bez zbiorów, nie będzie zatrzymać. Jeśli masz małe mieszkanie, to nie ma znaczenia. Tylko z jednej rośliny można uzyskać wiele chrupiących ogórków, około 6-7 kg. Zelentsy z jędrny miąższ, do 12 cm, odznaczają się one uniwersalnego przeznaczenia: marynowanie, solenie, świeże zużycie.

Całe lato ze świeżych ogórków

Kto spośród kierowców nie podoba pohrustet pachnące owoce? Często jesteśmy w ich domku letniskowym do czynienia z faktem, że ogórki zaczynają przynosić efekty, a tylko kilka tygodni, dać cały plon. Aby uniknąć konieczności umieścić rośliny w stadium, można wybrać specjalny hybryd, takich jak ogórek Bobryk F1. Jej kwiaty kwitną z małym odstępie i tworzą girlandy owocowe. Każdy zatok jest odłożona do 12 jajników, co oznacza, że ta sama ilość owoców będzie zbierać. Jeśli potrzebujesz ogórki, trzeba dostać łóżko codziennie, korniszony są zebrane w jeden dzień. Możesz zostawić je na krzaku dłuższy – praktycznie nie starzeją. Gatunek całkowicie bezpretensjonalny, odporne na zimno, może wytrzymać duże zmiany temperatury. Dodatkowym Plus – ogórki klasa ta nie będzie gorzki smak. Nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach, nie gromadzić kukurbitatsiny, które są odpowiedzialne za gorycz.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że każda z klas wyżej – jest doskonałym rozwiązaniem dla Twojego ogrodu. Są odporne na choroby i niewymagających do warunków, ale w końcu trzeba będzie doskonałą żniwo.