509 Shares 7291 views

Prawidłowy wybór snowboardzie – dobre narty

Nie jest tajemnicą, że w ostatnich latach zainteresowanie sportów zimowych wśród młodego pokolenia uległa podwojeniu. A do tego jest to podziękować snowboardów, który niedawno wszedł z kultury zachodniej. Nie każdy jednak wie, że wybór snowboard – to nie jest łatwe. Musimy pewne zrozumienie zatrzymać wzrok na jedynych możliwych środków do jazdy.


Przede wszystkim, zgodnie z już doświadczył „bordistov” start z doborem wysokiej jakości buty. Prawda w tym stwierdzeniu jest, ponieważ nie można nauczyć się prawidłowo jeździć na desce, aż noga jest w wolnej pozycji.

Wybór butów snowboardowych jest dla dwóch cech: cenę, ponieważ niedoszacowane koszty mówi wątpliwej jakości, aw butach tkankowych, od którego zależy komfortową jazdę. Nie jest konieczne, by spojrzeć na skórze, są one szybko zdeformowane, chociaż lepiej. Bardziej popularne syntetyczne materiały mające dobrą ochronę przed wilgocią, która nie powoduje dyskomfortu po dwóch godzinach jazdy. Ale ich wiarygodność jest wiele do życzenia – kilka sezonów, nie więcej.

Są to buty z termopodgonkoy tego zawinięcia stóp po specjalnej rozgrzewki około 90 stopni. Funkcja ta może być używana nawet kilka razy, aż stopa nie jest wygodne. Ważne jest, aby pamiętać, że nie należy wychodzić w stopce na ulicy, mogą one szybko tracą swoją jakość. Główną zasadą przy wyborze butów – to jest zgodne z wszelkich roszczeń gwarancyjnych.

Wybierając snowboard to nie tylko na zakup wysokiej jakości „buty”, nie mniej ważne są rozwiązaniem tego problemu. W końcu, ponieważ są one odpowiedzialne za niezawodność i bezpieczeństwo opadania.

Pierwsze buty mocujące są wybierane dla niej ruszać, bez zbędnych ruchów. Jest to dla siebie, aby wybrać rodzaj sprzężenia, która jest najbardziej odpowiednia. Albo będzie dołączenie do ciała, gdzie dozwolona niewielką oszczędność od sztywności materiału startowego, albo będzie to krok w systemie – wystarczy umieścić swoją stopę na „pokładzie” i kliknięciu zamka. Druga opcja jest bardziej wygodne, ale bardziej niebezpieczne, ponieważ załącznik nie jest bardzo niezawodny, a przy silnym nodze uderzenia może po prostu latać.

Przy wybraniu buty, kombinezon i wszystkie akcesoria, niezbędne jest określenie „deska”. Ważne jest przy wyborze snowboard jest już nieuniknione, należy pamiętać, obserwując wielkość i Rostovka. Nie można przyjąć osobę, której wysokość jest większa niż 180 centymetrów, „Bordeaux” 150 centymetrów.

Te rzeczy we wszystkich sklepach sportowych są zazwyczaj proporcjonalne, ale to nie jest zbędny znać kilka podstawowych zasad.

Snowboards są podzielone na trzy kategorie: freeride – głównie do jazdy na nartach w głębokim śniegu z częstych wizyt w ośrodkach narciarskich; Freestyle – dla bardziej doświadczonych jeźdźców „” polega na nartach z różnych trików i skoków; allmountain- uniwersalną deskę dla początkujących.

To jest po selekcji Rostovka snowboardzie, gdzie wysokość i masa ciała sportowca określa wielkość przyszłości „rady”. Najważniejsze w tej chwili, oczywiście, jest to, że wartość snowboard w żadnym wypadku nie powinna przekraczać wymiarów osoby, jak również wagi. Z obfitych kształtach i niskiego wzrostu, najprawdopodobniej, „zarząd” pick up będzie niemożliwe.

zasad bezpieczeństwa. Porady dla początkujących w snowboardzie

Nie kupuj pierwszy zjazd ze stoku nowej „płyty” i wybierz drogiego producenta, w tym przypadku lepiej jest zatrudnić w niewłaściwym miejscu, które będzie gospodarzem jazdę próbną. Po pierwsze, jest to tańsze (nie fakt, że zjazd będzie do swoich potrzeb), a po drugie, konieczne jest, aby przed nauczyć.

Wybierając snowboard – to wszystko to samo, bardziej doświadczeni ludzie, którzy mogą ocenić zarówno ich wytrzymałość i jakość góry. Kup zawsze możliwe, ale pozostawić zakurzony coś takiego byłoby szkoda. Dlatego, aby zdobyć dla siebie najlepszą płytę w momencie, kiedy można z całą pewnością powiedzieć, że całe życie będzie angażować się w tym sporcie.