468 Shares 7652 views

Pyszne bułeczki skokowo: przepis ze zdjęciem

Kto nie kocha jeść ciastka! Może to być przekąska, jeśli nie masz czasu, aby jeść, można dokończyć obiad, może być uzupełniony z poranną kawę lub popołudniową herbatę. A ponieważ prawie każda kobieta wie, jak piec bułki na skokowo. Przepis, że każdy ma swój własny, ale podstawowe zasady są wspólne. W tym artykule zebraliśmy najlepsze – zarówno dobrze znany i kochany przez wszystkich, a oryginałem, co wielu mistrzów, jest to możliwe i nie słyszał.


„Ślimaki” z rodzynkami

To prawie najgorętszy bułki przepis skokowo. Dla jego skutecznej realizacji lepiej jest wziąć kostkę 20 gram świeżych drożdży z łyżeczką cukru rozpuścić w pół szklance ciepłej, ale nie gorącej mleka. Gdy pianka rośnie, przesianej garść ćwierć kilo mąki, krater znajduje się w nim, gdzie wylewa mleczko drożdżowe, młotkiem jajka, napełnić łyżkę i zwykły worek z cukrem waniliowym. Masło (75 g) wstępnie zmiękczony i interweniuje także ciasta. Gdy jest wystarczająco elastyczny, musi być pokryta czystym Polotenchik i utrzymać ciepło przez trzy kwadranse. Po ustalonym czasie Ciasto wałkowano do grubości warstwy w polsantimetra smarowane ghi na parze i traktowane obsushennym rodzynek (możliwe i proszek cynamonowy) i zwinięty w rolkę. Otrzymany półwyrób cięcie w dwóch kruglyashami cm grubości. Dziesięć minut „ślimak” będzie drugim wznoszenia, a następnie przesyłane do pieca do trzeciej godziny. Ochłodzoną większym pokuszenie może wlać szkliwa soku z cytryny i sproszkowany cukier.

bułki maku

Nie mniej popularny przepis rolkach skokowo. Będzie trzeba mieć 30 gramów drożdży, które są hodowane w szklance mleka z dodatkiem cukru. Po odzyskaniu są one połączone z kawałkiem miękkiego masła, cztery łyżki cukru, jaj, laski wanilii, dwie łyżki kwaśnej śmietany i trzy i pół szklanki mąki. Mieszać miękkie i lepkie ciasto nie pozwala się na wzrost i przygotowując maku. 150 gramów jej nasiona są wypełnione niewielką ilością wody i ogrzewa do wrzenia przez pięć minut. Wydajność jest szczelnie i odstawiono na pół godziny. Jak pęcznienia – mak dekantuje pyuriruetsya mieszalnik zanurzeniowy, szlifierka lub rozdrabniacza. To interweniować cztery łyżki cukru i kształt bułkę: ciasto podzielić na kulki, są ugniata w naleśnik, w Seredka położyć farsz i dokładnie zamknąć. „Zbierane” bułki zmartwychwstać, smarować jajkiem i umieścić je w piekarniku na złoty kolor.

bułeczki cynamonowe

Kto nie lubi bułki cynamonowe! Receptura z suszonych drożdży
Różni się on od tego świeże, że powinny one być podane już wstać do tworzenia piany. Cztery łyżki drożdży rozpuszczonego w ciepłej polstakane wody; ćwierć godziny dodaje się 50 g masła stopiony, dwa jajka, pół szklanki cukru i mleka. Stopniowo podsypaya mąki (cztery kubki), zagniecione ciasto i obejmują godzinę po dla tego podejścia. Potem wykrawa zwinięty smaru z roztopionym masłem i posypać mieszaniny czterech łyżeczki cynamonu i pół szklanki brązowego cukru. Walcowane rolki dość grubo cięte. Każdy element jest wykonany nacięcia i umieścić na blasze do pieczenia wyciąć. Po kolejnych wejście pieczenia ciasto usuwa się z pieca przez pół godziny. Po bułki można wlać białe szkliwo cukru i mleka w proszku.

serowe bułeczki

bułeczki drożdżowe przepis ze zdjęciem pomoże Ci łatwo poradzić sobie z przygotowaniem takiego cudu. A z powodu nieoczekiwanego pieczenia składnik zaskakująco miękkie i puszyste. Przygotowanie takich ser bułki na suchych drożdży. Przepis doradza się natychmiast, łyżeczkę i rozłożyć stos ciepłym mleku łyżeczką wlać cukru. Jedna trzecia kilograma sera jest mielony z wanilii, pół szklanki cukru i jaj. Przez wylanie drożdży miesza się masę i rozpocząć stopniowe wprowadzanie mąki. Chodzi o 400 gramów. Gdy ciasto zacznie gęstnieć, dodać pół opakowania miękkiego masła. Po osiągnięciu pożądanej konsystencji, ciasto pozostawia się podnieść. Następnie jest on podzielony na części, są one podane formę poczęła i po upływie 10 minut od „reszty” na upieczeniu babeczki iść do pieca rumienić.

Czech trdlo

Nie tylko my kochamy bułki na drożdżach. Przepis oferowany przez Czechów, ma pewne osobliwości. Głównie wykonany z ciasta ź szklanki wody, 30 g drożdży, cukier w mące (łyżką). wzrośnie o pół godziny. Dwa jaja są podzielone na białych z żółtek; przeszłość miesza się ze stu gramów roztopionym masłem i szklanką mleka. Zawartość obu pojemników połączonych dodać szkło (części) cukru oraz – stopniowo – mąki będzie się 600 g ciasta musi wzrosnąć dwukrotnie, za każdym razem należy nacisnąć w dół. Gotowy jest podzielona na kilka części, walcowane i cięcia Strips szerokość pięć centymetrów. Paski te nawinięte są na zawinięte folia walcowania stykowe; Tuck na krawędziach. W wyniku tych poprawek uzyskuje bardzo nietypowe bułki na skokowo. Receptura przewiduje rozmaz nich ubite białka posypać zmielonych orzechów (100 g) miesza się z drobnymi cukru (pół łyżeczki) i cynamon. Podstawy rolek umieszczony powyżej pieczenia w piekarniku przez 20 minut w takich szczególnie dobre gorąco piekarniczych.

pomarańczowy smaczne

Bardzo pikantne bułeczki na skokowo. Receptą testu można podjąć żadnej z tych już opisane, tylko dodać do niej podczas mieszania łyżeczkę świeżej skórki. Głównym sztuczka tutaj w tworzeniu najbardziej pieczenia. Reszta skórkę, wykonane z różnych pomarańczowy, aż ciasto pozostawia się, miesza się z pół szklanki cukru. Gotowego ciasta dzieli się przez kulek o średniej wielkości, z których każdy jest słabo plam stopione masło i spadku otrzymanego obtaczania. Kulki są rozmieszczone w kształcie utrzymuje ciepło, ale znowu nie wzrośnie, a piec 25 minut w temperaturze 180 ° C.

ciasto francuskie

Jeśli nie masz pod ręką z wywaru i wypieki oddają chcesz, możesz upiec bułki bez drożdży – przepis ze zdjęciami ci w tym pomóc. Dla takich dodatkami w pół litra kefiru Wlać pół łyżeczki sody. Kiedy piana, dodać sól (trochę), pół łyżeczki cukru i pół szklanki oleju roślinnego bezzapachowa. Ciecz stopniowo vseivaetsya mąka – cztery filiżanki może być trochę więcej – i dokładnie ugniata. Ciasto bronić nie trzeba, od razu podzielić na kawałki, z których kształt ciast i obficie posypane cukrem. Każde koło jest zminimalizowany rolki, przez co nacięcie po środku i wywrócić się w postaci serca. Są one wypiekane przez pół godziny – aż znajdziesz opalenizny.

Jak widać, nie jest łatwo zbudować bułki powietrza bez drożdży. Przepis (ze zdjęciem poniżej ty „wyglądać” to właśnie takie produkty) obiecuje wspaniałe rezultaty.

serowe bułeczki

Nikt nie mówi, że jest zobowiązany do pieczenia być słodkie. Oferujemy Ci złożyć do kolacja przekąska bułki na suszonych drożdży. Przepis jest następujący im.

Musimy wziąć trzy filiżanki białej mąki, szklanka ciepłego mleka, łyżkę cukru i soli, trzy małe łyżeczki suchych drożdży, trochę zmiażdżony czosnek, filiżanki startego twardego sera, oliwy z oliwek i masło.

Wlać mleko do miski, dodać drożdże, cukier. Wymieszać i pozostawić na spacer przez 15 minut. Po dodaniu czosnek i przyprawy, oliwy z oliwek, mąki i sera – wszystko stopniowo wymieszać. Zagnieść ciasto i umieścić ją na ogniu przez około godzinę. Następnie w nagrzanym piecu (200 ° C) wypieku ciasta uprzednio podzielone w przybliżeniu na 20 równych kulek i rozmieszczone na tackach, przez 20-25 minut.