129 Shares 3911 views

Chiński cebula – zielony lekarz

Brandushka lub ornithogalum ogoniaste, indyjskie, chińskie lub fałszywe cebule morskie – to nazwa tych samych roślin z licznej rodziny liliowatych. Jego ojczyzną jest uważany RPA. Ale jest dobrze znana w krajach śródziemnomorskich, w Europie, Chinach i Indiach.


Lata cebula ma płaskie szerokie liście i dużą zieloną cebulę. Pod koniec okresu jesiennego na długich szypułkach dojrzałe nasiona. Chiński cebula – mało wymagająca roślina. Jest uprawiana w ogrodach. On czuje się dobrze na północnych parapetów w mieszkaniu. Do sadzenia roślin to odpowiednie mieszaniny ziemia ogrodowa, węgiel i piasku. Zima brandushka szybko się rozwija. Jeśli umieścisz go w chłodnym miejscu, to można uniknąć. Podlewanie powinno być umiarkowane. Chiński cebula nie lubi podmokłych.

Roślina ta może być wywołana do domu lekarza. Ma niesamowite przeciwbakteryjne, przeciwbólowe i właściwości leczące rany. Aktywność phytoncide ma pozytywny wpływ na klimat pomieszczenia. Plantatorzy wiedzę, rozwój chińskiej cebulę w domu, przypisać mu honorowe miejsce. To nie jest gorszy dobrze znane rośliny takie jak złote wąsy lub aloesu pomoże uporać się z chorobami.

W celach terapeutycznych, stosując dobrze dojrzewające liście. Oskubane, emitują białe sok. Dla tej właściwości jest nazywany Chiński mlechnikom cebula lub ornithogalum ogonami. Właściwości farmaceutyczne ze względu na obecność w alkaloidy roślinne i związki zaskakujące wapnia szczawianu. Dzięki nim, chiński cebula znalazła zastosowanie w medycynie. sok roślin stosuje się do wytwarzania preparatów farmaceutycznych dla leczenia przeziębienia. Nie ignorowane ornithogalum ogonami uzdrowicieli ludowych i zielarzy. Jest on powszechnie stosowany w celach leczniczych w wielu krajach.

Leczenie chińskiego łuk ma szeroki zakres działań. Wiele leków na receptę. Tak więc, jest on stosowany w leczeniu migreny i chorób stawów, i wszelkiego rodzaju niegojących się ranach i obicia. Do obszaru dotkniętego lub stosowanych liści posmarowaną z ich soku. Jest on stosowany jako środek przeciwbólowy do zębów. Jest skuteczny w leczeniu zapalenia kości i stawów cebuli i rwa kulszowa.

Przed użyciem tego zioła, należy koniecznie skonsultować się z lekarzem. Z jego niezwykłych właściwościach, lek jest nadal niebezpieczny od brandushki. Przez odrywanie roślin trujących m.in. chińską cebulę. Leczenia nie należy rozpoczynać leczenia bez uprzedniej konsultacji z ekspertami. A kiedy rośnie i wniosek powinien być ostrożny. W domu do zakładu nie powinno być z dala od dzieci i zwierząt. Leczenie soku liści przeprowadzana jest tylko zewnętrznie. Gdy stężenie leku stosowany nieprawidłowo pojawiają się oparzenia lub świąd skóry. Nie zapominaj także o indywidualnej nietolerancji. Gdy alergia nie powinien kontynuować leczenie. Najlepiej jest nie do samoleczenia i skonsultować się z wykwalifikowanym phytotherapeutist.