884 Shares 3190 views

Pistolet-Kusza: Charakterystyka, opis, zdjęcia

Pomimo szerokiej gamy strzelby, karabiny i strzelby, wielu myśliwych i sportowców, zarówno amatorów i profesjonalistów wolą używać broni strzeleckiej, rakietowej i nie broni palnej. Wiodącą pozycję wśród całej gamy modeli w tej kategorii posiada kuszę Pistol – specjalny rodzaj narzędzi do precyzyjnego i cichego fotografowania ma swoje własne cechy.


Strukturalnie kusza stanowi łuk zwykły, który jest wyposażony w mechanizmy ładowania i napinając cięciwę. To właśnie te urządzenia i dokonać rzucając broń specjalną – jest dokładna, doskonała siła hamowania i zakres odpowiedni pocisk. Pistolety kusz różnią się również mały ciężar i małe wymiary, przy zachowaniu stosunkowo wywołujące charakterystykę.

Aktualne modele

Aktualne modele prezentowane przez małe ramiona są wykorzystywane do strzelectwa sportowego i myślistwa. I stalking kuszę w rękach kilku różnych cech i przyciąga swoją niewypowiedzianą atmosferze. Pistolet-Kusza może doradzić początkującym myśliwych i sportowców w celu poprawy dokładności fotografowania, a także nauczyć się poczuć siłę wiatru i wprowadzić poprawki do warunków pogodowych.

W tym przypadku nie trzeba zaopatrzyć się w amunicję (o ile, oczywiście, nie łamać strzałki), dbać o ich broni, aby chronić go przed wilgocią, nie oglohnete z częstego fotografowania i nie spowoduje dyskomfortu dla innych.

Nasi rodacy Wśród różnych pistoletów strzelanie, pistolety, dawać do dwóch popularnych modeli produkcji krajowej – „Scout” oraz „asp” i tajwański produkt MK-80. Dlaczego wybór pada na nich teraz próbować zrozumieć.

Kusza „Scout”

Krajowy kusza pistolet „Scout” była popularna wśród rodaków z powodu wysokiej precyzji, mocy, niewielkich rozmiarów i niskiej cenie. Kup go głównie do rekreacji – strzelanie do puszek, butelek i innych celów w sporze lub w celu poprawy umiejętności posługiwania się bronią.

Wprowadzony rekurencyjne crossbow – do wypalania za pomocą elastycznych właściwości materiału, z których skonstruowana ramionami. Obudowa zawiera model chwyt pistoletowy, który jest wykonany ze stopu aluminium i tworzywa sztucznego. Mechanizm ładowania i blokady, trzymając cięciwę, wykonany ze stali. Dźwignia plutonu i wyłącznik upraszcza fotografowanie. Konstrukcja pod warunkiem pasek Weaver, która umożliwia ustawienie różnych szopy.

ważne cechy

Jedną z głównych cech, które kusza pistolet, mechanizm przeładowania jest – po prostu wziąć pluton z powrotem, a następnie do przodu, aby umieścić strzałkę w rowku – i pistolet jest gotowy do strzału. W tym przypadku, bezpiecznik jest ustawiana automatycznie, co eliminuje możliwość przypadkowego wyładowania.

Warto również zauważyć pewne luzy elementów – klocki grip są luźne, sworzeń mocujący ramiona, ma zdolność do otkruchivatsya. Jest to niezbędne do tego, aby podążać.

Kusza „Asp”

Innym popularnym przedstawiciel krajowy małych narzędzi powinien być nazywany kusza pistolet „Aspid”. Stanowi on konstrukcję typu blokowego. Korpus główny pracy jest system lin, które w momencie wystrzału daje przyspieszenie pocisku. Składa się z ramion, które są wykonane z materiałów kompozytowych i stali łańcucha.

Podstawą pistolet pistolet uchwyt wykonany jest z lekkiego stopu metalu, o wysokiej wytrzymałości. Na ciele istnieją dwa pasy „na jaskółczy ogon” – na dole i nad zamkiem. Dwukierunkowa automatyczna bezpieczeństwa eliminuje możliwość przypadkowego wyładowania. Do napinania łańcucha, pociągnij strzemię.

cechy wyróżniające

W przeciwieństwie do poprzedniego modelu, kusza pistolet „Aspid” jak muszle wykorzystywane jako metalowe kule i strzały, a nawet harpunów. By Fire „strzał”, specjalny odblokowuje amunicję klatka 12. Magnesy specjalne trzymać kulki wewnątrz specjalną rurkę.

Do fotografowania lotkami należy go umieścić między klatką dla kulek i szyną prowadzącą. Jeśli planujesz używać harpun, a następnie zainstalować specjalny występ, który jest cewka nawinięta nić, już podłączony do samego pocisku. Harpuny są przeznaczone do połowu ryb.

Kusza MK-80

Groźniejszą bronią jest kusza pistolet MK-80 pochodzi z Tajwanu. Ramiona rozwijają siłę 36 kg – to wystarczy, aby spowodować poważne obrażenia lub nawet zabić człowieka z odległości 10 metrów. Podstawa konstrukcja jest chwyt pistoletowy, na których zamontowane są ramiona wzmocnione PCB.

Do napinania broni można użyć strzemię lub skorzystać ze specjalnej dźwigni. Automatyczny bezpiecznik dwukierunkowym eliminuje ryzyko przypadkowego wyładowania. Ciało ma pasek Weaver przeznaczony do optycznej.

unikalne atrybuty

Prezentowany pistolet kuszy może strzelać strzały, aluminium i tworzyw sztucznych. Dla dokładnego strzelania w standardowym modelu ma celownika, która jest regulowana w dwóch płaszczyznach, a także stałej muszki. Najbardziej efektywny zakres – 20 metrów.

Broń najczęściej wykorzystywane do celów rozrywkowych. Być przyzwyczajony, może być stosowany do małych polowanie – ciąg siły napięcia będzie wystarczający. Jeśli pojawi się narzędzie do rozrywki, należy zwrócić uwagę na inny kusza pistolet, którego charakterystyka będzie mniej „zabójca”. Po tym wszystkim, z takiej broni powinno być szczególnie ostrożnym.