783 Shares 1986 views

Czy wiesz, jak marynować cebulę na szaszłyk?

Jak marnować wieprzowinę na szaszłyk? Pytanie, na które odpowiedź jest praktycznie w każdej rodzinie. Najważniejsze jest to, że w każdej rodzinie będzie inaczej. Naczynia jest jedno, ale jest wiele sposobów na przygotowanie. Nie omówimy subtelności i niuansów szaszłyków z szałasu, niech wszyscy decydują się na smaczne marynaty. Bow – o tym właśnie mówimy. Porozmawiamy o tym, czego nie można zrobić bez przepisu (znaczy klasyczny): o sposobach gotowania i karmienia go do najbardziej znanych i ulubionych potraw piknikowych – szaszłyk szaszłyk.

Więc, co można zrobić z cebuli? Najprostszym jest oczywiście zielone, młode łodygi. Proste, tanie i złe. Jeśli masz czas, możesz go podnieść na wszystkie możliwe sposoby i uwierzyć w to, że są nie mniej niż receptury na szaszłyk z szaszły.

Więc, jak szybko marynować cebula dla szaszłyk szaszłyk? Shinkuet kilka głów cebuli, dodaj go do pojemnika z dobrze zamkniętą pokrywką, dodaj sól do smaku (może potrzebujesz dużo, nie panikuj, to normalne), zamknij się i potrząsaj przez kilka minut.

W tym czasie, jeśli cebula jest młoda, dużo soku oddzieli, gorycz i ostrość zniknie. Jeśli cebula jest zimą, to sok może być trudny, ale smak i struktura warzyw będą nadal zmieniać się na miękkość i delikatność. Potem posypujemy cebulową sałatkę octem (dowolną ilość). Proporcja, którą wybierzesz, na ile masz puste półki, ile chcesz kwaśnego smaku, a także biorąc pod uwagę, jaki masz ocet. Zdecyduj się na siebie. Podczas transportu do miejsca, jest podsycany i stanie się nawet bardziej miękka, słodsza i smaczniejsza.

Jak marynować cebulę na szaszłyk, czy nie lubisz zapachu octu? Chop i pokroić warzywa solą, dodać zieleniny lub przyprawy (zależnie od gustu). Można posypać sokiem z cytryny, ale nie jest to konieczne. Wlać olejem roślinnym. Lepiej jest, jeśli jest wyrafinowany, bez zapachu, chociaż każdy, co lubisz, jest stosowny. Przy okazji, spróbuj nierafinowanego oleju słonecznikowego z wysokiej oleiste odmiany rośliny. To jest smaczne, nie może się z nim porównywać.

Jak marynować cebulę na szaszłyk, jeśli jest wolny czas? W przybliżeniu jak w poprzednim przypadku, zamiast rozdrabniać pokrojone warzywa, zamiast rozdrabniać pokrojone warzywa, wylej go wrzątkiem, a następnie spuścić, a następnie rozcieńczony ocet (9%) w stosunku 1: 1 za pomocą gotowanej wody, dodaj swoje ulubione przyprawy (idealna sucha Adzhika) i Wlać cebulę tą kompozycją. W tym przepisie, cebula niekoniecznie rozdrobniona, może być marynowana i całkowicie. W takim przypadku należy trzymać głowice w wrzącej wodzie przez około dziesięć minut, aby zaparzać przez kilka godzin. Podawać z mięsem.

I jeszcze jeden niuans w temacie marynowania cebuli na szaszłyk. Bierz udział w wyborze warzyw. Są specjalne odmiany cebuli sałatkowych , które są nie tylko słodsze, ale często mają liliową barwę, więc zdobią naczynie. Młode cebule są bardziej soczyste, słodsze i bardziej miękkie. Jedz to nie tylko z szaszłyk szaszłyk. Jest to wspaniały środek antyseptyczny, nasycony potasem, magnezem, fosforem, witaminą C. Nie jest to cała lista użytecznych właściwości. Bądź zdrowy.