595 Shares 5122 views

Dowiedz się, jak schudnąć w 1 dzień, szybko i sprawnie

Wiele z najbardziej zróżnicowanych sposobów istnieć w naszym czasie, aby pozbyć się nadmiaru wagi. Ta tabletka jest inny, a koktajle i diety głodowe, ćwiczenia fitness, specjalnie dobrane do spalania tłuszczu. Nauczmy się, jak schudnąć w 1 dzień bez szkody dla ciała w tym samym czasie. Po pierwsze, musi zorganizować dziennie na czczo, z pomocą których można nie tylko schudnąć, ale również pomagają organizmowi do „odzyskania” po świątecznym posiłku lub smaczny grill.


Czczo dni są bardzo zróżnicowane. To może być dzień owoce na czczo lub kefir, można usiąść na kaszy gryczanej. Istnieje „mono” na czczo dnia – jeden produkt, a „mix”, który łączy kilka produktów w menu przez cały dzień. Zacznijmy ryżu dziennie na czczo, co naprawdę rozwiązać problem, jak schudnąć w ciągu 1 dnia. Z mono-dieta może pozbyć się obrzęków, a kolor skóry będzie znacznie lepiej. Podjąć jedną filiżankę ryżu, napełnić go wrzątkiem, a następnie gotować przez kolejną minutę. Następnie woda jest odprowadzana z ryżu i dodanie 500 ml wody. Następnie gotować, aż gotowanej owsianki. Podzielić owsiankę na trzy porcje i jeść w ciągu dnia. W ten sposób możliwe jest, aby pić wodę mineralną. Teraz, gdy wiesz, jak schudnąć w ciągu 1 dnia. Ponadto istnieje opcja „mix” na czczo dzień na kaszy ryżu. Tutaj gotujemy ryż w inny sposób. Wieczorem przed wejściem na dzień wydzielina, należy moczyć ryż w szklance zimnej wody. W praniu rano i wypełnić halflitres fig świeżej wody i gotować przez piętnaście minut. Owsianka jeść sześć przyjęć i zjeść go z miodem, ale bez mieszania tych dwóch składników. Oddzielnie, jeść owsiankę z miodem oddzielnie. Przez cały dzień można pić herbatę z dzikiej róży.

Z gryki może również rozwiązać kwestię, jak schudnąć w ciągu 1 dnia. Mono-rozładowania na dzień do płukania szkła gryki, dodać wody w proporcji 1: 2, i doprowadzić do wrzenia. Następnie poczekać, aż cała woda gotuje się, i nalegać owsiankę przez dziesięć minut. Owsianka jest gotowa. Musi jeść pięć przyjęć. Jeśli podoba Ci się „mix” na czczo dni, a potem wieczorem kieliszek gryki wlać pół litra wody przed nim i odstawić w ciepłe miejsce, aż do rana. Następnego ranka Twoja owsianka jest gotowa. Jeść je w trzech etapach, wyciskane lub jeden procent odtłuszczonego jogurtu.

Jeśli kochasz jabłka, a następnie dopasować jabłko na czczo dni, które będą smaczne, a jednocześnie pomoże szybko schudnąć. Alternatywnie, można zaoferować piec w piekarniku przez półtora kg jabłek i jeść je w pięciu przyjęć w ciągu dnia. Jest możliwe, aby jeść w ciągu dnia i zwykłych jabłek, dwa kilo w ośmiu przyjęć. Skonsolidować efekt, pić sok jabłkowy w ciągu dnia, nie więcej niż czterech filiżanek. Jeśli byłeś na imprezie, gdzie stół był dużo smaczne, to na pewno trzeba dowiedzieć się, jak schudnąć w ciągu jednego dnia, jak pozbyć się nadmiaru kilogram, wykręcił świątecznym stole.

Skorzystać z dobrej diety, która pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jeść surowo przez godzinę i nie zmieniają kolejność przemian produktów. Zapomnij o soli i cukru. O siódmej rano, pić herbatę bez cukru. Następnie, o godzinie dziewiątej rano zjeść jajko na twardo, a na jedenastej – łyżka rodzynek parze. Potem znowu dwie godziny później, czyli na godzinę w ciągu dnia, trzeba jeść sto gramów gotowanego kurczaka lub chudej wołowiny i trzy po południu, wypić szklankę pysznego soku pomidorowego, który pomaga schudnąć w 1 dzień. Wieczorem, o siódmej, zjeść jabłko, a potem dwie godziny później, czyli o godzinie dziewiątej wieczorem, znajdziesz szklankę jogurtu jeden procent. Udziela się zgody na nieograniczoną liczbę dni do picia wody mineralnej, niegazowanej wody. Na tej diecie można usiąść jak cierpią. Im więcej jesz na tej diecie, tym bardziej będzie spadać. Jest to bardzo skuteczna dieta, 1 kg dziennie spasować stabilnie.