767 Shares 4665 views

Klinika Położnictwa i Ginekologii w MMA. Sechenov szpital. opinie

Tak, dzisiaj musimy dowiedzieć się od was tego, co stanowi szpitalnego Sechenov. Ta instytucja interesujące dla wielu kobiet. Jest to nie tylko oddziału położniczego, ale również Klinika Położnictwa i Ginekologii. Tutaj mogą się Państwo z usług związanych z porodem, a także reprodukcji. Dlatego też wybór szpitala i przychodni dla obywateli – nie jest łatwe. Musimy uczyć się na liczne opinie o tym czy dana instytucja. Po tym wszystkim, nikt lepiej matki i klienci nie będą w stanie powiedzieć, co dzieje się w murach uczelni. Pozytywne i negatywne strony wskazują tylko gości. Dla większości ludzi jest to bardzo ważne. Zwłaszcza jeśli chodzi o porodzie. Więc weźmy to jak najszybciej, aby dowiedzieć się, jakie są. I. M. Sechenova szpital jest w rzeczywistości.

działalność

Należy zacząć od przeglądu organizacji. Na szczęście, nie ma żadnych skarg, wszystko jest łatwe. Przed nami jest najczęstszą centrum kliniczne i diagnostyczne. Tutaj można uzyskać porady w zakresie ginekologii i rozrodu. Osobliwością tego centrum – jest to, że podczas gdy istnieje również nadal w szpitalu. Tutaj każdy chcąc kobieta ma prawo do posiadania dziecka. I nie tylko!

Jednak szpital Setchenov dostaje mieszane opinie o jego pracy. W szczególności, ze względu na fakt, że to miejsce jest rzeczywiście „pod skrzydła” o tej samej nazwie na Uniwersytecie. Stąd, nie zawsze są pełne praktykantów i rekrutów. Wątpliwa przyjemność. Niedoświadczony lekarz siebie i swoje zdrowie, zwłaszcza w pracy, tak naprawdę nie chcą zaufać!

adres

Śmiało. Kolejnym punktem, na którym znajduje się ognisko – to nic innego jak położenie dzisiejszych organizacjach. Mamy tu do czynienia z prawdziwym klinicznych wieloośrodkowych koncentruje się bardziej na położnictwa i ginekologii. Ale ze względu na ich wspólnych działaniach „Split” organizacji w kilku oddziałach. Wszyscy – jego adres. Wyliczyć wszystko nie ma sensu, wszystkie informacje są podane na oficjalnej stronie instytucji.

Ale główne „składniki” nie powinny być ignorowane. A raczej jeden. Mówimy o Departamentu Położnictwa i Ginekologii. Miasto, w którym mieści się szpital Sechenov – Moskwa. To właśnie w stolicy, będzie można zastosować do naszego obecnego zakładu opieki zdrowotnej i tam dostać pomoc eksperta. Jest to organizacja na ulicy Elan, Building 2, budynek 1. Jest pod tym adresem można znaleźć szpital. Zasadniczo, jak jesteśmy pewni odwiedzających, nie jest zbyt trudne, aby dostać się do placówki medycznej. I to się podoba. Nie muszę patrzeć w ogromnej moskiewskim szpitalu przez dłuższy czas.

powiązanie

W tym ważnych chwilach dla klientów nie koniec, to dopiero początek. Rodd Sechenov (adres jest już znany) – miejsce, w którym nie wszystkie matki poszukują. W każdym razie, przed wyjazdem na określonych współrzędnych poprzednio, czasami chcesz dowiedzieć się kilku szczegółów i niuansów oferowanych usług. Jak to zrobić?

Podczas korzystania z telefonu. Nie jest tajemnicą, że nawet normalne wezwanie do rejestru jest w stanie wskazać integralności spółki. Lub jego brak. Dlatego styki do komunikacji odgrywają ogromną rolę. Jak mogę zadzwonić do kliniki Sechenov (szpital)?

Wszystko zależy od tego, gdzie dokładnie chcesz zastosować. Jeśli chodzi o głównego lekarza, potem do recepcji można dojechać pod numerem telefonu: 8 (499) 248-67-38. Ale rejestr ma kilka kombinacji dla komunikacji. Po pierwsze – 8 (919) 720-62-21 drugi – 8 (499) 248-66-07. Przyznać prawdę, wielu klientów wskazują na fakt, że przed rejestru jest bardzo trudne do osiągnięcia. W trybie oczekiwania, można „zawiesić się” nawet 10-15 minut, należy mieć to na uwadze. W zasadzie, to powszechna sytuacja dla większości szpitali. Nic specjalnego.

Charakterystyczna cecha podkreślana przez zwiedzających – to jest coś, że potrzeba zapewnienia płatnych usług będzie musiał zadzwonić na inny numer. Dla „płacących uczniów” nie ma własnego rejestru. W nim, można odwołać się do liczb: 8 (499) 248-02-03 i 8 (925) 942-29-77. Zadzwoń tu łatwiej niż w wolnym rejestrze, ale nadal istnieją problemy komunikacyjne.

usługi

Przechodząc. Kolejnym punktem – usługa oferowana przez Instytut. Sechenov. Rodd i możliwości kwestii związanych z urodzeniem dziecka – wszystko to jest bardzo ważne. Ale nie tylko narodziny trwa nasz aktualny obiekt. Zapewnia również dodatkowe usługi.

Generalnie on Sechenov Centrum – klinika wielodyscyplinarny. Tutaj będzie można otrzymywać odpowiedniej opieki medycznej w różnych dziedzinach medycyny. Na przykład, można leczyć i ENT, czy będzie w stanie świadczyć usługi związane z operacją i operacji. Można powiedzieć, że dla każdej dolegliwości należy poradzić się w naszej obecnej klinice. Tylko w niektórych jej gałęzi.

Mówiąc o domu opieki, każdy ma możliwość otrzymania różnych usług. Niezależnie od tego, czy płacić czy nie. Rodd w MMA. Sechenov odbierać tylko pozytywne opinie. Po adresowania tutaj, przyszła mama może przejść wszystkie testy w ciąży (przed, za, w przygotowaniu), a towarzyszyć z konkretnym lekarzem „ciekawa pozycja”. Dodatkowo, każda procedura, a operacja związana z ginekologii – to wszystko dostępne jest w klinice. Oczywiście, należy zwrócić uwagę na fakt, że kwestia bezpośrednio urodzeń również uwzględnione w tym ośrodku.

Wiele wskazuje na fakt, że szpital Sechenov – to uniwersalne miejsce dla kobiet w ciąży, gdzie mogą skorzystać z wszystkich usług w zakresie zarządzania ciąży. Bardzo wygodne dla instytucji zarabia od klientów dodatniego sprzężenia zwrotnego.

Platniki-besplatnikov

Następnie, trzeba zwrócić uwagę na inną dość ciekawym momencie. Mówimy o kwestii świadczenia usług. Większość klinik teraz zgodził się wejść płatnych możliwości dla klientów. Ale też o wolny nie należy zapominać.

Podobnie szpital Sechenov otrzymał. Tutaj zwiedzający powiedzieć, można uzyskać opiekę medyczną w ramach polisy obowiązkowego ubezpieczenia medycznego. Że jest wolny. Ale jeśli chcesz mieć pełne prawo do korzystania z płatnych usług.

Takie podejście jest bardzo zadowolony z odwiedzających. Po tym wszystkim, są one w stanie określić, kiedy i jak przeprowadzić procedurę za darmo, a płacić za nic. Tak więc należy przyjąć, że wyłudzić pieniądze od was nikt nie będzie. Chociaż istnieją pewne wątpliwości. Jak pokazuje praktyka, jeśli klinika zapewnienie płatnych usług, w różnym stopniu, trzeba będzie wcisnąć im rozmaite sztuczki. Czasami w szpitalu Setchenov tak się dzieje. Nic dziwnego – każdy chce zarobić jak najwięcej.

lekarze

W każdej instytucji medycznych odgrywają wielką rolę lekarzy. Od pracowników zależy większości badań, jak również do bezpośredniego dostarczenia sami. Dlatego przyszłe matki zainteresowani lekarze w tej instytucji w pierwszej kolejności.

Niestety, szpital nie może pochwalić Setchenov liczne pozytywne opinie tego składnika. Przeciwnie, sytuacja tutaj była nierówna. Chodzi o to, że zdecydowana większość pracowników – wykształconych i profesjonalnych lekarzy. Ale nikt nie anulował wskaźnika takiego jak czynnik ludzki. Że często psuje poglądy klientów o organizacji.

Dlaczego? Chodzi o to, że jakiś punkt do chamstwa personelu. Z tego nikt nie jest bezpieczny. Ponadto, tego rodzaju imprez występują w szpitalu Sechenov nie jest tak rzadki, jak chcielibyśmy. Więc matki wskazują, że lekarz będzie musiał wybrać starannie. W przeciwnym razie nie jest zagwarantowane najlepsze leczenie.

Ale tu jest profesjonalizm większości lekarzy nie mogę powiedzieć nic złego. Tak, istnieje wśród pracowników nie są najbardziej wykształconych ludzi, ale to nie jest niezwykłe dla klinik w Rosji. Między innymi, organizację wielu stażystów i młodych pracowników. Te ogromne nieufność przedstawione przez odwiedzających. Oto on, szpital Sechenov. Lekarze są tu dokładnie taka sama jak w większości placówek medycznych.

żywność

Jakie inne wskaźniki są warto zwrócić uwagę? Na przykład, w odniesieniu do żywności. To jest dla kobiet w ciąży odgrywa ważną rolę. Po tym wszystkim, w zależności od tego, co jest zasilany Mamusiu, mleko przyjdzie. Więc trzeba kontrolować swoją dietę.

Niestety, szpital nie Setchenov klientów zbyt rozpieszczona kulinarne. Jak podkreślił kobiet mogła nakarmić lepiej. Tak, pacjenci zapłacił bardziej zróżnicowaną i smaczną dietę, ale nie za dużo „besplatnikov” i inne. Najczęstszymi pokarmy, które żywią w szpitalach.

Ale można przynieść zwykły wynos jedzenie. Lub blisko daje jakieś gadżety rozdzielonych po urodzeniu. Tak więc, problem żywności „zniknie”. A może własne jedzenie do jedzenia, a co przyniesie. Chciałbym nakarmić najlepiej, ale jest mało prawdopodobne, nastąpi to wkrótce. Outright negatywność nie jest przestrzegane, ale również zachwyci albo.

usługa

Ale nie najlepsze widoki są dodawane bezpośrednio do obsługi klienta. W szczególności, jeśli chcesz zrobić test lub dostać się do lekarza. Chodzi o to, że tutaj sytuacja jest dokładnie taka sama jak w klinice komunalnych – ogromna kolejka, w której siedzieć pół dnia.

Nie ma znaczenia, czy jesteś płatnym klienta, lub za darmo. Zazwyczaj kolejki są wszędzie takie same. To frustrujące – jeśli wypłacane pieniądze, chcesz dostać tylko wykwalifikowany i szybkiej pomocy. Zauważ, że w klinice Sechenov usługą dostać. To jest bardzo trudne.

ceny

Podczas swoich opłat szpitalnych nie Sechenov również otrzymał najlepsze oceny. A nie tylko mówić o Departamentu Położnictwa i Ginekologii, wcale nie. I organizacji jako całości. Klienci są pewni, że za te pieniądze można dostać lepsze usługi w innych firmach. Tak, bez chamstwa, kolejki i oszustwa.

Na przykład, ginekolog odbiór kosztuje klientów o średnio 2-3 tysięcy rubli. I analiz metce nieznacznie wyższy niż średnia. Ponadto utrzymanie ciąży kosztuje 77,000 rubli dodatkowo trzeba wydawać pieniędzy na wszelkich analiz. Okazuje się, że w szpitalu Setchenov przez płatnych usług, są gotowi płacić dużo. Czasami niepotrzebnie.

transporter

Także wśród wielu opinii znaleźć można powiedzieć, że szpital – rodzaj taśmy przenośnika odprowadzanie pieniędzy od użytkowników. Instytucje kasjera gotówki nie działa, tylko przelewem. Jednak zabawa zaczyna się w recepcji u lekarza.

Personel żąda fundusze na usługi, czasami przesadza cenę. I gotówka. To wszystko „w kieszeni” lekarza nie jest gotówką. Mianowany wiele dodatkowych niepotrzebnych lub wielokrotnych prób, nie stając się całkowicie prawdomówni diagnoz – to wszystko, według pacjentów odbywa się w szpitalu Sechenov.

wniosek

Czy konieczne jest, żeby zająć? Szczerze mówiąc, to każdy decyduje za siebie. Większość uchybień spółki, nauczyliśmy. Co do reszty, co do zasady, nie ma żadnych skarg. Jeśli uważnie wybrać lekarza, można korzystać z usług szpitala bez żadnych problemów.

W każdym razie, większość kobiet w ciąży wskazuje, że „Sechenovke” ogólny obraz tego, co dzieje się lepiej niż w niektórych szpitalach położniczych Moskwy. Więc to nie jest najgorsza opcja. Rodd Sechenov otrzymywali wiele odpowiedzi. Identyfikacji i ich opinia o rzetelności firmy jest trudne.