710 Shares 9877 views

Gabriela Sari – aktorka, piosenkarka. Sukces serii „Dzikie Anioł”

Gabriela Sari – aktorka z Argentyny. Po roli w „Wild Gloria anioł” był zaangażowany w profesjonalnej sztuki dramatycznej i śpiewu.


Życie i kariera aktorki

Aktorka urodziła się w dniu 3 września 1976 roku. Gdy miała 15 lat, uporać się z realizacji swoich marzeń, aby dostać się na ekranach telewizyjnych i stać się sławny. Pierwsze próby były nieudane. Ona lub odlewanie, lub sceny z jej udziałem zostały wycięte podczas edycji.

W 1998 roku zagrała w jednym z odcinków „Casablanca” i show dostaje podtrzymującego roli Gloria w projekcie „Dziki Anioł”. Dzięki temu aktorka stała się sławna.

Filmografia 1999:

 • „dobrzy sąsiedzi”.
 • Lekarze-2 ""
 • „Wieczne poszukiwanie”.
 • "099 Centrum".
 • "Sparkling Love".
 • „Jezus – następca”.
 • „argentyńskie celnej.”
 • „Moja miłość”.
 • „Kto tu jest szefem?”.
 • "Merzavka".
 • „Człowiek w swoim życiu.”
 • „Mówiąc o miłości” i inne.

Gabriela Sari w „Dzikim Anioł”

Wiemy, że nazwa została nadana na wynajem międzynarodowych. Oryginalna wersja – „Chrobry Doll”. Fabuła opowiada historię bogatej rodziny Di Carlo, który jest rozdarty jawne i tajne kłótnie. To właśnie w tym domu dostaje młodą dziewczynę o imieniu Milagros (Natalia Oreiro), sierotę z zadaszeniem klasztornym. Jej praca wziął sługa czeka na jasnym realizacji wszystkich zachcianek.

Ale młody buntownik odwraca do góry nogami wszystko od rodzinnej tradycji. Ona volnodumschitsa namiętny bojownika o sprawiedliwość i uczciwość. Milli Najlepsi przyjaciele są pokojówka Gloria (Gabriela Sari) i Lin (Victoria Onetto). Dziewczyny razem udać się do lokalnego klubu tańczyć i doświadczenie niesamowite przygody. Millie zakochuje się w synu właściciela Ivo (Facundo Arano), aw końcowej filmu szeregowego oni ożenić.

„Dziki Anioł” sukces

„Dziki Anioł” Nie jest to pierwszy pokaz, który był w rosyjskiej telewizji. Ale jego popularność w czasach większych niż sukces innych filmów seryjnych produkcji zagranicznej. Tajemnica tego sukcesu na widowni młodzieżowej. Jest przeznaczony dla młodej widowni, główne postacie są bardzo młode i decydują się zamknąć w duchu jego problemów generacji.

Drugi czynnik – cykl imprez, życia energetyczny do procesu story. Wszystko dzieje się szybko, bez zastanowienia, znaki nie pokrywają się problemu w czasie, a jeden do drugiego, i niemal natychmiast rozwiązany. Wszystkie serie sezon okres pokaz czas 2-4 lat. Dla amerykańskiego projektu Łacińskiej jest niewiele, jeśli weźmiemy pod uwagę inne filmy, w których akcja trwa od kilku dziesięcioleci.

I ostatni fakt, może to może być określany jako główny, to humorystyczny skos. Dialogi aktorów są pełne żartów, które są zrozumiałe i młodszego pokolenia, a publiczność wiekowej.

Kocham rosyjską publiczność

Latynoamerykańska aktorka blisko rosyjskiej widzów temperamentem i prostotą działania. Dlatego zagranicznych seriali jesteśmy popularne. Każdy pamięta emocje z pierwszych filmów, które pojawiły się na naszych ekranach „slave Izaura”, „Rich Także Cry”, „Wild Rose”, „Wren – śpiew ptaka”, „Santa Barbara”, „Clone”. Projekty te zostały wprowadzone naszą publiczność do gatunku serii miłość, która może być obserwowany w ostatnich latach.

Film „Santa Barbara” był w Rosji od ponad 20 lat, a aktorzy stają się członkami niemal każdej rodziny. Kolejek i dostępu sklepy omówili niepowodzenia bohaterów i częste zmiany obsady.

Veronica Casto jest ulubionym wśród naszych odbiorców, że został wezwany na wycieczkę do Rosji i spotkał się z owacjami w każdym mieście. Ona nawet wystąpiła w reklamie MMM, i nauczyłem się kilku zwrotów w języku rosyjskim.

Natalia Oreiro w trasie śpiewu podróżował po kraju, rozpoczynając w Petersburgu, z programem, który zawierał utwory z cyklu „Dzika Anioł” i innych przebojów wykonawcy.

Facundo Arana odwiedził stolicę naszego kraju jako turysta z żoną. Był szczerze zdziwiony, że rozpoznał na ulicy, prosić o autografy i chcą być fotografowane. Sytuacja ta wymusiła ideę artysty w trasie ze swoim zespołem, który odbędzie się w 2016 roku.

Gabriela Sari nie był w Rosji, ale w jednym z wywiadów przyznał, że sława w tym kraju szczególnie droga do niej i przyjemne. Ona docenia widok widzów i jest wdzięczna za miłość i uznanie ich roli.