429 Shares 3176 views

Analogi, opinie, użytkownik „Bronhostopa”

Kaszel – to jeden z niepokojących objawów, które towarzyszą przeziębieniu. Szczególnie przykre, jeśli takie objawy występują u dzieci. Rzeczywiście, może zakłócać sen, jedzenie proces komplikować, a czasem pogarszać przepływ mózgowy. Kaszel nie jest chorobą. To jest tylko objawem choroby. Ale wymaga odpowiedniego leczenia. Doskonały środek zdolny zwalniającej bolesny kaszel, jest lekiem „Bronhostop”. Zastanów się, jak prowadnica pozycji lek.


„Bronhostop” okazał się skutecznym lekarstwem. Ale jeśli wszystko co o nim wiesz?

Opis preparatu

Rozważmy funkcję leków „Bronhostop”. Instrukcja lek pozycjonowania jako środek mukolityczny, środek wykrztuśny działania. Lek zawierający składniki czynne pochodzenia roślinnego, zapewniając korzystne działanie na organizm.

Środki dostępne w 3 formach:

 • syropu;
 • tabletki lub pastylki;
 • upuścić.

Efekt terapeutyczny leku jest spowodowane przez takie składniki:

 1. korzeń prawoślazu, tymianku. Ten tradycyjny rośliny lecznicze posiadające doskonałe właściwości wykrztuśne. Takie składniki mogą radzić sobie z kaszlem wywołanej przez zimno, w szczególności w przypadku długotrwałego leczenia. Tymianek różne sekretoliticheskim, leki rozszerzające oskrzela i działanie antybakteryjne. Przy czym plwociny zgromadzone w drogach oddechowych, szybko rozcieńczać. Pacjent został zwolniony oddech, kaszel maleje. korzeń prawoślazu ma działanie przeciwzapalne, łagodzące i które otaczają. Narzędzie to jest po prostu niezbędna dla przeziębienia dolegliwości układu oddechowego.
 2. Akacja. Produkt na bazie naturalnych zapewnia powolne uwalnianie składnika aktywnego leku. W rezultacie stopniowo przestaje wyróżniać się wydzielanie śluzu. Pacjent przestaje kaszel i zmniejsza podrażnienie.
 3. Guaifenesin. Ten składnik zawarty w kropelkach umożliwia rozpuszczania lepkiego śluzu w oskrzelach. Prowadzi to do zwolnienia z odkrztuszaniem i podrażnienia redukującym w gardle. Komponent ma relaksujący wpływ na tkanki mięśniowej oskrzeli.

Lek nie zawiera alkoholu i cukru. Dzięki temu narzędziu zatwierdzony do stosowania u pacjentów z cukrzycą, jak i dzieci.

wskazania

Biorąc pod uwagę powyższy opis leku, możliwe jest, aby zrozumieć, kiedy należy stosować leku, „Bronhostop”.

Przewodnik zaleca leki w zwalczaniu patologii dróg oddechowych, którym towarzyszy kaszel. Należy jednak pamiętać, że narzędzie to przyniesie ulgę w przypadku, gdy pacjent stoi gęsty śluz.

dawkowanie syrop

W tej formy zażywania narkotyków „Bronhostop” dla dzieci. Instrukcje stosować lek pozwala na dzieci w wieku powyżej 1 roku, ale tylko na receptę.

Przeznaczone wyłącznie do wytwarzania domowe przyjmowania „Bronhostop” (syropu). Podręcznik zaleca stosowanie leku w postaci nierozcieńczonej. Jednakże, w razie potrzeby, płyn może być rozpuszczony w szklance wody pitnej lub ciepłą herbaty. Czas trwania leczenia lekami „Bronhostop” i jego postać dawkowania jest określana przez lekarza.

Z reguły są one w następujący sposób:

 1. Okruchy 1-4 lat H Erez co 3-4 godziny, konieczne jest stosowanie 5 ml leku.
 2. Dzieci w wieku 4-12 lat. W przypadku tych dzieci dawki zwiększa się do 7,5 ml. Dozowanie częstotliwość jest taka sama – co 3-4 godziny.
 3. Nastolatków, dorosłych. Ta kategoria pacjentów określone 15 ml w ciągu 3-4 godzin.

Należy jednak pamiętać, że ilość spożycia narkotyków „Bronhostop” nie może przekraczać 6 razy w ciągu dnia. Często czas trwania leczenia wynosi 1 tydzień. Jeśli w tym okresie nie było dodatnie dynamiki, należy skonsultować się z lekarzem, aby dostosować schematy leczenia.

Zastosowanie pastylek

Produkt przeznaczony jest w pastylkach do ssania. Trzymać pastylkę ustnej powinny być tak długi, aż do całkowitego rozpuszczenia. Połknąć to nie jest konieczne. Stosowanie leków, niezależnie od posiłków. A także syropu, pastylek do ssania przepisane przez lekarza. To on kontroluje czas trwania leczenia i ustalić dawkę leku „Bronhostop”.

Instrukcje do stosowania zaleca że następujący reżim dawkowania:

 1. Dzieci starsze niż 4 lata i dorosłych. W ciągu dnia, raz na 3-4 godziny, konieczne jest, aby rozpuścić 1 pastylkę.
 2. Dzieci nie powinny mieć więcej niż 4 tabletki dziennie.
 3. Dorośli pacjenci dzienna dawka zwiększona do 6 wafli.

Czas trwania leczenia wynosi jeden tydzień. Jeśli nie obserwuje się złagodzenie objawów, konieczne jest, aby poprawić leczenie.

Lek „Bronhostop” (tabletki) pouczenie nie jest zalecany dla dzieci poniżej 4 lat, ponieważ takie skrawki mogą połknąć lub zadławić się jej pastylki do ssania.

krople dawkowania

Jest to lek do stosowania wewnętrznego. Oznacza być rozpuszczony w cieczy. Zaleca się stosowanie leku po jedzeniu „Bronhostop” (krople).

Instrukcje wskazują takie dawkowanie (ale należy pamiętać, że powinny one identyfikować się z lekarzem):

 1. Faceci w wieku 4-12 lat. W ciągu dnia, w ciągu 4-6 godzin przez zastosowanie 10 kropli.
 2. Młodzieży i dorosłych. Z tym samym odstępy są stosowane do leczniczego 20 kropli.

Dzień pozwoliło nie więcej niż 5 razy, aby używać kropli. Leczenie kontynuowano przez 5 dni.

Przeciwwskazania

Leków nie jest zalecane dla osób posiadających:

 • indywidualnej wrażliwości na jego części składowych;
 • ostre zaburzenia żołądkowo-jelitowe.

skutki uboczne

Koniecznie należy pamiętać, że w czasie leczenia mogą wystąpić reakcje negatywne. Dlatego ważne jest, aby monitorować stan pacjentów, został przypisany lek „Bronhostop”.

Przewodnik punktów możliwych skutków ubocznych:

 1. GIT. Pacjent może odczuwać ból w jamie brzusznej. W niektórych przypadkach, nudności i wymioty były przestrzegane. Jednak takie zjawiska są rzadkie.
 2. CNS. Istnieją przypadki, gdy pacjenci skarżyli się na zawroty głowy, zmęczenie, osłabienie szybkości reakcji, dezorientacja.
 3. Układ odpornościowy. Lek w rzadkich przypadkach może powodować reakcje nadwrażliwości (z oskrzeli, trudności z oddychaniem, bradykardia). To może być świąd lub rumień.
 4. Układ tworzenia krwi. W rzadkich przypadkach, istnieje granulocytopenia.
 5. Układ sercowo-naczyniowy. może pojawić się bradykardia. Ta klinika, co do zasady – jest następstwem nadwrażliwości.

Również należy pamiętać, że leki zawierające tymianek, może wywołać wstrząs anafilaktyczny, nudności, obrzęk naczynioruchowy.

analogi narkotyków

Poniżej są preparaty, które są ujęte w jednej grupie z oryginalnego leku farmakologicznego i mają takie same wskazania do stosowania.

Zatem główne odpowiedniki:

 • "Pektusin".
 • "Gedeliks".
 • "Flavamed".
 • „Bromheksyna”.
 • "Stodal".
 • "Pertussin".
 • korzeń lukrecji.
 • Suchy kaszel syropu.
 • "Sinekod".
 • "Ascoril".
 • "Bronhikum".
 • "Bronchipret".
 • "Bronhofit".
 • „Dr Mama”.
 • "Stoptussin".
 • "Travisil".
 • "Lasolvan".
 • "Ambrobene".

Opinie na temat leku

W ogólności, lek „Bronhostop” dodatniego sprzężenia zwrotnego. Ludzie twierdzą, że lek jest doskonałym narzędziem w walce z kaszlem. Korzystny efekt obserwuje się w drugim dniu po rozpoczęciu terapii. Kurs eliminuje bolesne objawy.

Wielką zaletą tego leku jest w stanie zastosować środki dla osób w każdym wieku. Lek skutecznie eliminuje kaszel jako dziecko i dorosłego. Ponadto, wielu rodziców wskazują, że wybraliście tego narzędzia, ponieważ naturalne składniki zawarte w jego składzie. Należy zauważyć, że nie żałuję, że stosowany lek „Bronhostop”.