116 Shares 9725 views

Najlepszym pomysłem na korporacyjnej Nowy Rok

Najbardziej zabawne i długo oczekiwane wakacje – Nowy Rok! Zarówno dorośli jak i dzieci czekają na cud, a zima bajki i piękne prezenty. Pamiętaj, aby odwiedzić dzieci poranku w przedszkolu i szkole, ale rodzice czekają na firmowe! Trzymać go potrzebować oryginalne, do wszystkich obecnych zapamięta ten dzień na długo. Przygotować należy starannie rozważyć wszystkie szczegóły. Nie zapomnij o zaproszenia, powinny one wyglądać poważnie i wiatr świąteczny nastrój! Pomysł na korporacyjnej Nowy Rok musi być ciekawe i oryginalne. Zatrzymać dokładnie na tym, co jest bliżej w duchu do swojego zespołu.

przyjaźń

Okazji świąt w pracy jest konieczne! Jeśli przyjazny personel, pracownicy będą spędzać czas z przyjemnością. Jeśli, przeciwnie, koledzy nie lubią się nawzajem, jest to doskonała okazja, aby zjednoczyć się z zespołem i przyjaciół!

Przez długi czas, właściwe strony tematu. Zaproszeń, dekoracji sali, menu, stroje, muzyka – wszystko to powinno być przedmiotem tego samego tematu. Wybierz najbardziej odpowiedni kierunek i rozpocząć gotowanie! na Nowy Rok korporacyjnych różnorodnych pomysłów, wybrać dokładnie to, co zespół dla duszy!

Roma, Hawajczycy, Pirates – już dawno został pobity i prymitywne. Można zaproponować pracownicy zanurzyć się w winter wonderland i wysłać je do magicznego lasu śniegu, za pośrednictwem tego portalu! Tam czekali na zabawy, konkursy, gry i poznawać ciekawe postacie! Zadeklarować z góry, że postaci ubrania – kombinezon wszelkiemu zwierzęciu lasu. Uzyskaj korporacyjnych, pomysły i sceny zadania wspaniale noworoczne negocjować z bohaterów z góry!

Zabawna opowieść

Planowana akcja jest trochę jak poranek w przedszkolu. Ale kto by odmówić spędzić przynajmniej jedną noc w dzieciństwie? Koordynator powinien zmieniać się dobre poczucie humoru, dowcip i działania mają instynkty. Następnie odbędzie się impreza z hukiem, bo wiele zależy od niego.

Istotą programu jest to, że goście się przez magiczny portal do magicznego lasu. Były one schwytany jastrząb i Fox – Milis. Aby wrócić, uczestnicy muszą przejść wszystkie testy złoczyńców i odpowiedzieć na podchwytliwe pytania! Będzie to najbardziej niezwykłe i zabawne firmowe Sylwester. Pomysły, konkursy i gry muszą być mobilne i picia piosenki. W przeciwnym razie, goście szybko znudzi lub, wręcz przeciwnie, nie chce brać udziału w żałobnych quizów.

trudne zadania

Fox i Hawk wyjaśnić gości, że są one bardzo nudny, aby uczcić święto razem. Więc postanowili nazwać je utrzymać radość i podniesienie nastroju. Deklaruje konkurs tańca! Na środku sali jest zaproszony pięć par! Wyniki każdego tańca będą oceniane przez jury złożone z naszych wspaniałych złoczyńców i ołowiu. Para, która zdobył mniej punktów zostaje wyeliminowany z konkursu. Pierwsza runda – argentyńskie tango może następnie postępuj Lambada, lezginka, balet. Bardzo zabawne patrzeć dorosłych w kostiumach zające, wilki, niedźwiedzie, poruszać się rytmicznie do muzyki. Zwycięzcy otrzymają nagrodę – złoty medal czekolady!

Problemy męskie

Jest to bardzo ciekawy pomysł na imprezie firmowej nowy rok. Na przykład, zabawny test dla mężczyzn. Dzieci potrzebują pięć garnki i jak wiele bokserów ogromnych rozmiarów. Ostatnią rzeczą, którą koniecznie obsheyte błyszczącą blichtr! Prowadząc wyświetla sześciu mężczyzn na zewnątrz drzwi i zaprasza ich do próby na nowe ubrania na ubrania. Dzielni faceci ubrani w szorty wejść do sali. Spektakl jest zobowiązany, aby spowodować wybuch śmiechu i żartów, ale to dopiero początek.

Podczas gdy uczestnicy ubrani wiodącym stawia kole garnki. Włącz muzykę i ludzi tańczyły wokół nich. Po akordy ustępują, powinny one mieć miejsce na tronie. Fakt, że pula jest jeden mniej niż uczestników. Przegrani, którzy nie mają miejsca, aby usiąść, usunięto stół i zaczep z jednej puli. Widzowie i uczestnicy będą długo pamiętać Koncern ten sylwestrową. Idee, które uzupełniają ten występ, są mile widziane. Do tchórzy można dodać czapki i sutki lub przedstawił rolki papieru toaletowego zwycięzców.

Uroda i Moda

Lis i Hawk nadal dręczyć ludzi. Kolejny konkurs, i przesuwając co najmniej śmieszne. Czarne charaktery dyskutują Śnieżkę, powiedział, że nie, nie zrobiła raskrasavitsa. W sali znajdują się piękne panie, które mogą dać szanse skromne w nakryciu głowy. Aby to udowodnić, że zorganizować pałeczkę demonstracyjny.

Uzbrojony w innowacyjne funkcje nadal ognisty Nowy Rok korporacyjnych. Najlepsze pomysły przychodzą w podgrywce, prosi, aby przejść do połowy wszystkich pań i dzieli je na dwa zespoły. Ale jeśli ludzie również wziąć udział, będzie jeszcze więcej zabawy. Zawodnicy są do siebie pod koniec przekaźnika – krzesło. Pierwszy uczestnik stawia kokosznik i biegnie do krzesła, siada na nim i krzycząc: „Jestem piękny śnieg jest sto razy”, wracając do początku, donosi nakrycia głowy do następnego uczestnika. Zwycięska drużyna jest pierwszym, aby wykonać zadanie.

Bajki – koniec

Każdy pomysł na imprezie firmowej Nowy Rok można łatwo zastosować w praktyce. Brak konkretnych szczegóły nie są wymagane, a wszyscy będą mieć przyjemność trzęsie. Można zrobić program humorystyczny quizu, kilka gier. Pod koniec czarnych charakterów, mnóstwo śmiechu, decyduje pozwolić gości do domu. Przez magiczny portal, tęsknią wszyscy obecni i łaskawie wybaczył. Ale obietnica wrócić następnego wakacje. W portalu można korzystać z ogromną okład lub karton z lodówki.

świeże powietrze

Jeśli co roku spędzić wakacje w pokoju, nadszedł czas, aby zmienić format. Zaproś swoich kolegów do gry w paintball na świeżym powietrzu, dużo kropić na sankach lub nartach. Takie pomysły na imprezie firmowej Nowy Rok nie jest zbyt mile widziane na początku. Ludzie są przyzwyczajeni do codziennych rozmów i biesiad na dusze. Ale spróbuj ponownie innym razem, nie chcą już być odłożony w kawiarni lub restauracji. Taki sposób ma swoje zalety. Active Life daje radość i pozytywne. Brak bóle głowy rano lub ciężkiego kaca. Natura jest najlepiej pić gorącą herbatę, kawę lub ziołowy wywar. Ale jeśli święto nie jest bez alkoholu, można przygotować wspaniałe wino grzane. Tej zimy napój przyniesie nowe doświadczenia!

To jest najlepsze pomysły i zabawy sylwestrowe firmowe dla małej firmy. Zgadzam się z wyprzedzeniem na podstawie pozostałej na rozrywkę i usunąć kilka pokoi, więc można się ogrzać. Chwycić pyszne przekąski: kanapki, ciastka, słodycze i owoce. Ostrzegł swoich kolegów, które były ubrane ciepło i wygodnie. Ta strona zostanie zapamiętany na całe życie, i jasne zdjęcia zostaną przypomnienia tego wspaniałego dnia!

Pieśni i tańce

Czuć się idolem milionów ludzi – to świetny pomysł na imprezie firmowej New Year! Można mieć imprezę w stylu gwiazd. Będzie to wymagało kostiumy, ścieżka dźwiękowa, make-up. Niech każdy obecny będzie zanurzyć się w świecie show biznesu. Wybierz najwybitniejszych śpiewaków naszej platformy i przygotować rekwizyty. Musimy wszystko: sukienki, mikrofony, peruki, peleryny, boa, kapelusze i okulary przeciwsłoneczne. Jak najbardziej zbliżone do uczestników wizerunku swoich idoli. Z kolei pójdą na scenie i parodii popularnych piosenkarzy.

W przerwach między występami wstawić kilka konkursów. Prezenterzy musi stanąć na wysokości zadania, różne nastawy dykcji i oszałamiające kostiumy. Pomysły na nowy rok pomieszczeń firmowych mogą szpiegować gwiazdy w programach koncertowych. Każdy talent otrzymała złotą statuetkę. Jego nazwa może być wykonane zgodne z organizacji! Wręczając te poważne nagrody umieścić tylko reżysera!

Ale jeśli będzie on na scenie wraz z tym wszystkim, to jest zabawa. To święto daje wspaniałe doświadczenie. Zadbaj o dekorację sali, muzyką i efektami świetlnymi.

Gość z lasu

Głównym gościem obchodów żadnego noworocznego – puszyste choinkę! Ubierz ją jak zwykle przed i uroczyste puszka! Pomysły na biurze firmy Nowy Rok może być związane z tym drzewem. Można umieścić mały interaktywny wydajność, próba nie jest konieczna do przeprowadzenia, role są dystrybuowane na miejscu. Prosta historia, którą trzeba oświetlić choinkę i jak – nikt nie wie! Uczestnicy muszą wykonać zadań, skecze, śpiewać i tańczyć. Pod koniec drzewie noc świecą kolorowymi światłami!

Dobrym rozwiązaniem – występ z piosenką „w lesie urodził jodełka” z różnych emocji na różne sposoby:

  • strach;
  • z chińskim akcentem;
  • teatr;
  • jak Żyrinowskiego;
  • obrażony;
  • jako komentator sportowy i głośnik.

Dostać dużo zabawy, pracownicy widzą się nawzajem nowymi oczami. Takie spotkania zgromadzić i zjednoczyć drużynę!

Para wodna i ciepło

W małej i przyjaznej społeczności pracowników jest zwykle zdominowany przez towarzystwo i zaufania. Jeśli koledzy nie są firma posiada specjalny kompleks, można mieć imprezę w saunie lub kąpieli. Te instytucje prywatne są czyste, a procedura bać się zakażenia i bakterie nie są tego warte. Nie będzie można spędzić czas ze świadczeń zdrowotnych. Zawsze przygotowujemy konkursy, gry, osoba nie staje się banalne uczta!

tajemniczy nieznajomy

Jeśli lubisz zagadki i intrygi, zachęcanie pracowników do odwiedzenia bal maskowy. Pod warunkiem jednak, że kostiumy zmieni się nie do poznania zaproszeni. Do końca wieczoru nie może objawić. Niech publiczność bawić, tańczyć, ale nie dostaniesz osobisty!

Jeśli masz cierpliwość, aby utrzymać intrygi, aż do samego końca, niech to pozostanie tajemnicą – kto jest kim! Jest o wiele bardziej interesujące wirują w walc z obcym niż z własnego księgowego lub odkurzacza!

Większość czasu podjęcia wystrój pokoju i wybór muzyki. Bufet lekkie i delikatne napoje uczyni ten wieczór specjalny. Sprawdź dostępność stroje dla wszystkich uczestników, bez nich – vospreschon wejście!

Daj cud

Organizator imprez firmowych muszą poważnie i odpowiedzialne podejście do pracy! Trudno jest dokonać wyboru, ponieważ chcemy, aby wszystko doprowadziło do radości w te święta korporacyjnej. Najlepsze pomysły na kartce spisać i skonsultować się z kimś innym.

Urlop zimowy oferuje do zabawy, dobrego nastroju, relaksacyjnym. Nic dziwnego, że zespół będzie cieszyć się każdą opcję aktywną rozrywkę. Gdziekolwiek zdecydujesz się spędzić wakacje, zarezerwuj lepsze miejsce na trzy miesiące. ośrodki wypoczynkowe, hotele, restauracje i kawiarnie, aquaparki będą zatłoczone, ponieważ w tym dniu ludzie nie oszczędził ani środków, ani czasu.

Oto kilka ciekawych pomysłów na nowy rok firmowych, możesz zaoferować swoim współpracownikom! Wybierając je!