427 Shares 1991 views

Bilans czasu pracy: jak ułatwić sobie życie?

Ludzie dla najbardziej żywym zainteresowaniem we wszystkim, z wyjątkiem tego, co naprawdę trzeba wiedzieć. To jest jak wielki Oskar Uayld powiedział, a te słowa naprawdę myślisz.


W naszej postępowej wieku tak, aby nadążyć, które czasami nie wiem za co złapać. Ogromna liczba przypadków jest to niezbędne do przeprowadzenia dzień. Jak zrobić tak, że wszyscy mają czas, a jednocześnie w godzinach wieczornych nie spada z wyczerpania? Musimy starać się przestrzegać bilansu czasu pracy. Co trzeba zrobić?

Zacznijmy od tego, pożądane jest, aby ustalić najpilniejsze i najważniejsze do biznesu dzisiaj. Po zidentyfikowaniu go spisać na papierze dla litery „A”. To znak ważny, ale nie tak pilne, ustaw go na literę „B”. Pilne i nieważne rzeczy pod literą „B”. I pod literą „D” non-pilne i nieważne. Jeżeli istnieje kilka rzeczy, które należą do tej samej litery, a następnie przypisać mu numer liczbowy.

Bo to nie oznacza, prawo podziału pracy równowagi w czasie przejścia do następnej litery, jeśli poprzedni został zakończony. Innymi słowy: tak długo, jak nie radzą sobie z zadaniami, które należą do „A” listu, w każdym razie nie wychodzi z literą „B”. Oczywiście, można zaplanować wszystko na papierze, ale w rzeczywistości nie wynika napisane. W tym przypadku bilans czasu pracy zostaną złamane. A swoją sprawność niż wzrosły, przeciwnie, będzie się zmniejszać. Jeśli więc postanowiliśmy zwiększyć ich produktywność, być spójne. I trzymać się dobrze zaplanowanej listy (bilans czasu pracy musi być jasność).

W pierwszej kolejności zwykle jest to bardzo ważne i bardzo pilna sprawa, ale który nie chce robić! W żadnym przypadku nie należy umieszczać go w „bok”. Śledź go rano, a to nie będzie „przeciągnąć cię na duszy” przez cały dzień. Po poradzić sobie z tym nie bardzo zabawne doświadczenie, poczujesz ulgę. To daje siłę.

Musisz zrozumieć swoje obowiązki prawidłowo. Nie jest konieczne, aby zrobić coś, co nie jest w nich zapisane. Dlaczego podjęcia problemu cudzym? Więc Naucz się mówić „nie”. Jednocześnie wyjaśnić do osoby, która prosi o wydajności spraw zagranicznych, nie jest częścią twoich obowiązków. Zaoszczędzisz czas, nie tylko teraz, ale w przyszłości. Wszyscy będą wiedzieć, że masz dość swojej pracy i nie mam zamiaru nosić cudze.

Może tak zwany szef planowania spotkań stawia Cię do zadania na miesiąc lub nawet dłużej. Po tych wystąpieniach w kaszy głowy. Nie rozumiem, dlaczego konieczne jest, aby zacząć i jak to wszystko nadrobić. To nie ma znaczenia, konieczne jest sporządzenie kalendarz czasu pracy. Opisuje wszystkie ważne rzeczy, w jakiej kolejności należy je wykonać. Będzie to niewątpliwie ułatwi zadanie. Zoptymalizować wszystkie nadchodzące rzeczy, które przyniesie Ci wzrost wolnego czasu.

Tak, masz plan działania. Aby zrozumieć, w jaki sposób porusza się do przodu, możemy i musimy zrobić harmonogram produkcyjny. Co to jest? W nim będzie można świętować zakończenie sprawy. Jeśli masz duży projekt, za pomocą wykresu zobaczysz czy masz czas na wdrożenie może okazać się, idziesz do przodu. Będziesz mieć jasny obraz przed oczami spraw przemysłowych.

Spędzamy dużo czasu na pracy! Ale chcesz wrócić do domu nie jest „wyciska jak cytrynę” i wymusić na tyle dla przyjaciół i krewnych. Dlaczego inaczej musiałby pracę? Dowiedz się, jak zachować kontrolę czasu pracy. Zapewni to sukces. To zwiększa efektywność pracy, a będziesz mniej zmęczony. prace domowe, można również zaplanować, czy to wystarczy, aby utrzymać je na uwadze. Dzięki takiemu podejściu, można zaoszczędzić czas, nie tylko dla siebie, ale także zapłacić więcej, aby jego rodzina, odpocząć, spotkać się częściej z przyjaciółmi.