270 Shares 6098 views

Reżyseria Ulrih Zaydl: biografia, filmografia

Ulrih Zaydl – Austriacki pisarz i reżyser, który lubi brać prowokacyjne zdjęcia. Jego droga do sławy rozpoczęła z tworzeniem filmów dokumentalnych, a następnie przeniósł się do filmów fabularnych. Pozycja Maitre dał trylogii „Raj”, który opowiada o trudnych losach trzech kobiet. Co jeszcze wiemy o tej utalentowanej osobie?


Ulrih Zaydl: Początek drogi

Twórca prowokacyjnym trylogii „Raj” urodził się w Wiedniu, było to w listopadzie 1952 roku. Ulrih Zaydl urodził się w religijnej rodzinie; matka i ojciec marzył, że jedyny syn został księdzem. Jednakże, nawet w dzieciństwie, chłopiec zainteresował się światem kina i przez czas szkoła nie miała wątpliwości w wyborze zawodu.

Jego pierwsza praca Ulrih Zaydl zaprezentowane publiczności w sądzie w 1980 roku. To był krótki film „Miernik w czapce”, opowiadający choć krótki, ale bardzo dobrym człowiekiem. To nie przyniosły mu sławę, ale początek został zrobiony.

dokumentalne

W ciągu najbliższych kilku lat Ulrih Zaydl strzelanie filmy tylko dokumentalne. Na przykład, on jest twórcą filmu „Animal Love”, „piłka”, „Straty są nieuniknione”, „ostatni człowiek”, „Obrazki z wystawy”, „bliski przyjaciel”, „niepohamowana radość”, „Modele”.

Bohaterami jego wcześniejszych obrazów wyglądają bardzo naturalnie, jak Ulrich większość swoich prac z wykorzystaniem elementów fabularnych. Dowodem tego może służyć jako ekscytujące serialu „modeli”, który opowiada o trudnych losach młodej dziewczyny, która próbuje przetrwać w bezlitosnej krainie modelowania biznesowego, aby odnieść sukces i nie stracić siebie.

filmy fabularne

Ulrih Zaydl – reżyser, który ma swój pierwszy film fabularny przedstawiony publiczności w sądzie w 2001 roku. Obraz nazywa się „hot dog”. Akcja rozgrywa się na przedmieściach Wiednia, którego mieszkańcy są dosłownie wariuje ze względu na wysokie temperatury. Ludzie muszą wychodzić w strojach kąpielowych, ale to nie pomaga im chronić się przed dusznym upale. Napięcie rośnie, a wraz z nim szereg przestępstw. W końcu mieszkańcy przedmieścia zamieniają się w oszalałych dzikusów i zacząć robić straszne rzeczy, których nie mogli przed i myśleć. Film stworzony podczas furię Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Malowanie „Import-eksport”, wydana w 2007 roku, został przyjęty przez publiczność nie jest tak korzystne. Nacisk na widowni są dwa oddzielne przeznaczenie. Pielęgniarka z Ukrainy w poszukiwaniu lepszego życia, przeniósł się do Wiednia, jest umieszczony jako sprzątaczka w domu opieki. Bezrobotny ochroniarz z Wiednia, z drugiej strony wysłał na Ukrainę w poszukiwaniu sensu życia. Główni bohaterowie próbują znaleźć szczęście, ale szczęście nie chce włączyć się w ich stronę. W filmie roi się od prowokacyjnych scen, otrzymał wiele negatywnych opinii, jednak miała pozytywny wpływ na popularność tego reżysera.

Finest godziny

W 2012 roku, w końcu poczuł prawdziwy smak sławy Ulrih Zaydl. Film „Raj: Wiara” zrobił wielkie wrażenie na publiczności. W centrum historia kobiety o imieniu Anna Maria, którego głównym celem w życiu jest do pracy misyjnej. Z dnia na dzień, kontynuując swoją peregrynację przez Wiedeń, ona odwiedza jeden dom po drugim, trzymając figurkę Matki Boskiej. Obraz szybko zyskał charakter skandaliczny, głównym zarzutem było wykorzystanie dyrektora Ukrzyżowania w intymnych scen.

Film był pierwotnie pomyślany jako trylogia, a wkrótce widzowie mieli okazję zobaczyć sequel. Dramat „Raj: Nadzieja” opowiada historię 13-letniej Melanie bbw, które są wysyłane do obozu diety i zakochuje się w miejscowej lekarza. Głównym problemem jest to, że starsza dziewczyna wybiera aż o czterdzieści lat. Pomimo tego, Melanie jest zdeterminowana, aby walczyć o swoje uczucia.

Dramat „Paradise: Love” – kolejna część uznanej trylogii. W tym czasie, Ulrih Zaydl, którego filmy są uważane w tym artykule, nie główną postacią kobiety w jej wczesnych latach pięćdziesiątych. Kochać Teresa nie chce pogodzić się z faktem, że jej życie seksualne w przeszłości. W poszukiwaniu romantycznych przygodach zostawia flegmatyczny Austria i wysłany do zmysłowej i gorącej Kenii, gdzie dziesiątki księży czekali na jej miłość.

Co jeszcze zobaczyć

Ulrih Zaydl, którego filmy są uważane w tym artykule kontynuuje zrobić dokumentalne. W 2014 roku przedstawił publiczności obraz sądu „w piwnicy”, który otrzymał mieszane recenzje. Film opowiada o tajnym życiu szanowanych Austriaków o niebezpiecznych hobby, które oddają w piwnicach swoich domów.

„Safari” – kolejny popularny reżyser stworzenie. Ten film dokumentalny został wydany w 2016 roku. Jego głównym celem – aby odsłonić bezwzględnych łowców-turystów, którzy zabijają zwierzęta dla zabawy. Całe rodziny szacowni Europejczycy iść do Afryki, aby zabić piękne zwierzę i uzyskać trofea, które staną się ozdobą wnętrza.

Są to filmy, które do 64 lat musiał wycofać Ulrih Zaydl. Pełna filmografia zawiera 21 zdjęcie.

życie osobiste

W zaciszu austriackiego reżysera pozazdroszczenia stałości. Przez wiele lat, jest on prawnie małżeństwem. Wybrańcem mistrza stał się scenarzystą Veronika Franz. Druga połowa Ulrich pomógł mu pracować na wielu jego słynnych obrazów, na przykład „hot dog”, „W piwnicy”, „Safari”, „Import-Export” trylogia „Paradise”. Franz Seidl i wychował dwoje dzieci i nie chcą dzielić tajemnice małżeńskiego szczęścia.