418 Shares 6175 views

Amerykański serial kryminalny „Kości”: opis serii, prawdziwi aktorzy i role

kryminały są dziś bardzo popularne wśród fanów serialu zagranicznego. W roli głównych bohaterów, co do zasady, są agenci FBI i policja utalentowany, ale są też wyjątki. Jeśli szukasz oryginalnej fabuły, a następnie zwrócić uwagę na „Bones” serii. Opis odcinków pierwszego sezonu jest autentyczne zainteresowanie, a to jest praktycznie niemożliwe, aby zatrzymać.


historia

Ten detektyw serial telewizyjny poświęcony rozwiązywaniu przestępstw. Pomysł nie jest nowy, ale twórca Hart Hanson jeszcze udało się dodać skórkę. Bohaterami jego kreacje są antropolodzy z Instytutu Jeffersona, które aktywnie współpracują z Biura Śledczego. Dostali bardzo złe na pierwszy rzut oka sprawa – kiedy tylko zepsute resztki resztek ludzkiego ciała. Aktorzy serialu „Bones” podczas kręcenia nauczyłem na pamięć wszystkie terminy i skomplikowanych badań laboratoryjnych.

Na czele zespołu antropologów – dr Temperance Brennan uroczy. Podczas trudnych badań musi zmierzyć się nie tylko z „dawnych” przestępstwa. Korupcja nie jest oszczędzony i amerykański wymiar sprawiedliwości.

Na motywach powieści

Służył jako podstawa dla serii serialu powieści detektywistycznych, które zostały napisane przez Keti Rayks. Charming blondynka sama jest antropologiem sądowym i uczonym, więc wizerunek głównego bohatera nie trzeba wymyślić od dłuższego czasu.

Pierwsza książka o dr Brennan, dla których Raikes otrzymał Arthur Ellis, pisała w 1997 roku. Do tej pory, z piórem w lewo Katie 13 powieści. Jej prace cieszą się wielkim sukcesem i zostały przetłumaczone na 30 języków.

serialu „Bones” (Sezon 1) widzowie widział we wrześniu 2005 roku. Dziesięć lat później, fani spotkali jedenasty sezon, który po raz kolejny potwierdza popularność serii. Nawiasem mówiąc, Keti Rayks działał jako jego producenta.

dr Brennan

Rola antropolog Temperance Brennan tym udał się do Emily Deschanel. Wybitny naukowiec i bardzo atrakcyjna kobieta – bohaterka wydaje się doskonały pod każdym względem. Co czyni go bliżej publiczności i trochę w dół z nieba do twórców serii ziemia zdecydowały przez problem w swoim życiu osobistym.

Brennan znaleźć odpowiedniego partnera nie jest łatwe. Jednak pod płaszczykiem uroczym know-wszystko wciąż kryje się kruche i podatne kobietę. Z sezonu na sezon, fani serii spodziewać się romans między Temperance i jej partnera Seeley Booth z FBI.

Stellar rodzina

serial „Kości” Season 2, który rozpoczął się w sierpniu 2006 roku, przyniósł aktorkę Emily Deschanel kolejną porcję Fame. 29-letnia Emily w tym czasie pojawiła się w tak znanych filmach jak "Cold Mountain", "Spider-Man 2", "The Alamo" i "Boogeyman".

Dziś wydaje się, że Emily nie mogła wybrać inny zawód, jednak, jak jej siostra. Ich matka Mary Dzho Deshanel – aktorka, a jej ojciec Caleb Deschanel – słynny operator, nominowany do Oscara za „”.

Zarówno córka Kaleba i Meri Dzho wybrali dla siebie świat kina. Warto zauważyć, że Emily i Zooey niezwykle utalentowany i skuteczny.

Przez charakter dr Brennan grana przez Emily Deschanel, wielu widzów nie są natychmiast. Brak empatii i emocji zakłóca najpierw zrozumieć charakter bohaterki, ale dzięki wysiłkom pisarzy i aktorek Temperance otwarty dla publiczności. Z każdym sezonem staje się bardziej zmysłowa, marzycielski i delikatne – widzisz, nie każdy detektyw serial może pokazać taki dwuznaczny charakter.

wierny towarzysz

Dr Brennan i Seeley Booth ponad partnerów. Ich związek od samego początku stał się powodem do plotek, ale bardziej interesujący serial „Kości”. Sezon 1 pokazuje widzom, co przepaść leży między głównych bohaterów. Agent Booth – kompletnym przeciwieństwem Temperance.

Sealy nienawidzi nauki, ale lubi żartować – on wyjdzie z pseudonimu Kości Brennan. Towarzyskość, wrażliwość i brak obojętności – Seeley Booth jest zawsze gotowy do pomocy. Publiczność oczekiwany drużyny romans, bo byliby idealną parą.

W połowie piątego sezonu Booth ujawnia swoich uczuć głównego bohatera, ale odmówił. Autorzy przygotowali sporo testuje tę parę, to nie jest tak proste, seria „Bones”. Sezon 6 wentylatorów o wiele nerwowy. Nie pokaże wszystkie szczegóły linię miłości Zanim jednak szczęśliwe zakończenie Booth i Brennan będzie musiał znosić wiele.

Anioł w przeszłości

Prawdziwy sukces David Boreanaz jest zobowiązany do sporządzenia „Buffy -. Wampirów” Rola tajemniczej Angel (wampira, który powrócił duszę) stały się podstawą jego kariery aktorskiej. Ocen wolno wyjmować spin-off „anioł”, gdzie postać Dawida stała się centralnym.

Przed udziałem w projekcie „Bones” David Boreanaz zagrała w filmie „Walentynki” horror telewizyjny film „Miłość z okazji” i wyraził znaku w Kingdom Hearts gier.

Wraz z Emily Deschanel, David z trzeciego sezonu dołączył do zespołu producentów wykonawczych.

najlepszy przyjaciel

Dr Brennan nie ma najłatwiejszy charakter, więc jej współpracownicy dokładnie nie zazdrości. Mimo pewnego chłodnego i wyjątkowej relacji z ludźmi w Temperance ma dziewczynę – Angela Montenegro (Michaela Conlin). Właściciel tytuł licencjata w dziedzinie informatyki i ASP była rekonstrukcja urzędników sądowych.

Angela jest antytezą dr Temperance. Często spotyka się z ludźmi, uwielbia chodzić na randki i nie boi się rozpocząć poważny związek.

serial „Kości” (sezon 2) pokazuje widzom prawdziwą falę emocji, jaka stała dr Czarnogórę i jego odpowiednika Jack Hodgins. Ten romantyczny spotkanie, flirtuje w pracy i niekończące rozdzielania i łączenia.

Michaela Conlin

Mikaely Konlin niezwykły wygląd – to zasługa matki Denise Conlin Chinka i irlandzki ojciec-Frena Kolina. Twórczy zdolność była dziewczyna w liceum w Południowej Uayetholle, gdzie często grał w przedstawieniach.

Po ukończeniu szkoły średniej, Conlin postanowił iść z małego miasteczka i wpisany Wydziału Nauki i Sztuki w New York University. Aspirująca aktorka pracuje w teatrze, „Atlantic Company”. W poszukiwaniu ról Michaela Conlin przeniósł się do Los Angeles i prawie natychmiast dostała rolę w serialu „Lekarze”. W 2004 roku zagrała w filmie szeregowej DA, ale prawdziwy rozgłos przyniosła „Bones” serii.

Opis odcinków trzeciego sezonu wyjawia widowni drugi Angelou Czarnogórze. Okazuje się, genialny ekspert od rekonstrukcji osób raz żonaty pijany i nie pamiętam nazwy jego małżonka prawnej. Krytycy podkreślają, że Conlin znakomicie poradził sobie z rolą kochający piękno. W 2008 roku Michael otrzymał azjatyckiej Excellence Award dla najlepszej aktorki telewizyjnej.

Zak Eddi

Aktorzy serialu „Bones” pokazał widzom wiele sytuacji. W każdej społeczności jest słaba osobowość, a przy Instytucie Jeffersona jest dr Zak Eddi (Eric Millegan). Początkowo młody człowiek był stażystą Temperance Brennan, doktora habilitowanego stała się pełnoprawnym członkiem komendy „antropologicznej”.

Zach – niezwykle utalentowany młody człowiek z fotograficznej pamięci, IQ jest wyższa niż znak 163. Eddie absolutnie żadnych umiejętności ludzi i relacje z dziewczynami może być mowy. Młody naukowiec w rozpaczliwej potrzebie przewodnika, który byłby w stanie mu pomóc przyzwyczaić w społeczeństwie. Jednak tylko koledzy żartują na niego.

Niestety, doktor Eddie spada pod wpływem kanibalem zabójcy i staje się jego wspólnikiem i student. Kariera Zaka Eddi kończy się po ustanowieniu szaleństwa, aw szpitalu psychiatrycznym.

Eric Millegan został zatwierdzony do roli utalentowanego młodzieńca niemal natychmiast. Przed występując w serialu „Bones” aktor wystąpił w epizodach „Law & Order: Criminal Intent”, „Ulica Środkowa, 100” i „Pohamuj entuzjazm”.

pierwszy sezon

W ciągu ostatnich dziesięciu lat, fani szczęśliwie czekać na „Bones” serii. Opis serii cały sezon zajmuje dużo czasu, bo z każdym odcinku utalentowanego pracy zespołowej. Z tego powodu będziemy krótko opisać najbardziej uderzające wydarzenia w życiu swoich ulubionych bohaterów, bez wpływu na dane z badania, który jest nasycony z serialu „Bones”.

1-ty sezonie (2005-2006). Widz spotyka się z dr Brennan i jej partnera, Seeley Booth, oraz zespół antropologów. Możemy dowiedzieć się trochę o każdym z nich: zwyczaje, wydarzenia z przeszłości i hobby. Niektóre postacie zaczynają powstają uczucia do siebie.

Sezon 2 (2006-2007). Temperance krótko spotyka się z agentem Sullivan – kolegi Booth. Hodgins i Angela zaczynają wykazywać zainteresowanie sobą i idą do najbardziej romantyczną randkę w świecie siódmej serii. Jack proponuje sformalizować związek, ale pierwszy jest odrzucana. Angela potem zmienia zdanie, ale w drodze do miłości ponownie przetestować.

Trzeci sezon (2007-2008). W tym sezonie stała się ostateczna dla dr Zach Eddie, który jest leczony w szpitalu psychiatrycznym. W odcinku pojawia się Boże Narodzenie długo oczekiwany pocałunek, Temperance i Booth. Pod koniec drugiego sezonu, okazało się, że Angela Montenegro dawna żonaty, ale nie pamiętam szczegółów ceremonii, a także nazwę swojego małżonka. Wraz z Jackiem Hodginsa starają się znaleźć męża do rozwodu.

4-ty sezonie (2008-2009). Angela całkowicie mylić w swoich uczuciach niż przyczyna podejrzenia ze strony Hodginsa. Naukowcy rozstał się ponownie do końca sezonu, aby zadowolić publiczność ich łączenia. Dowiadujemy się, że Booth ostatnich 12 lat pracował dla FBI. W przedostatniej serii wykryte on guza mózgu, ale operacja się powiedzie.

złoty środek

5th Season (2009-2010). Seeley Booth przyznaje dr Brennan w miłości, ale ona nie była gotowa na taki rozwój. Angela i Hodgins rozpadł się ponownie, a dziewczynka ma relacje z stażysta Wendell. Nowa para zrywa się dość szybko, a Czarnogóra z byłym kochankiem są w więzieniu z powodu drobnych naruszeń. Oni ponownie deklarują swoją miłość do siebie, a sędzia prowadzący ceremonię ślubną. Wentylatory, tymczasem nadal nadzieję na parę kości – „Bones” Booth i czekamy do serialu

Sezon 6 (2010-2011). Po niezręcznej sytuacji Temperance lewo na wykopaliskach, a także – Sealy do Afganistanu szkolić żołnierzy. We wczesnych towarzyszy sezonu wrócił do Instytutu Jeffersona i ponownego wszczęcia dochodzenia. Dr Brennan uświadamia sobie swój błąd, ale Booth znalazła pocieszenie w ramionach innej kobiety. Nowa powieść przez agenta FBI był krótkotrwały i „boginie” antropologii raz kolejny mają szansę. W ostatniej serii towarzysze spędzają razem noc, a dr Brennan mówi o swojej ciąży. Sparowane Hodgins – Czarnogóra zbyt sielankowy – 6h23 w odcinku mają syna.

7, 8, 9 i 10 minut w sezonie (2011-2015)

Sezon 7 (2011-2012). Booth i Brennan są przygotowania do uzupełnienia w rodzinie i szukać idealnego domu. Temperance próbuje przyzwyczaić się do roli matki. Christine dziecko pojawia się w nietypowych warunkach i położnej wykonuje Sealy. Młodzi rodzice muszą łączyć pracę i obowiązki domowe.

Sezon 8 (2012-2013). Stary wróg Brennan – Christopher Pellant – wykuwa dowodów, a lekarz oskarżony o zabójstwo. Główny bohater jest zmuszony do ucieczki z córką, a zespół Jeffersonian Instytut stara się udowodnić swoją niewinność. Temperance jest uzasadnione i ma zamiar poślubić Bout, ale Pellant ponownie interweniuje.

Sezon 9 (2013-2014). Długo oczekiwany ślub i miesiąc miodowy, roczna certyfikacji i promocji drabinie kariery – Life Booth wreszcie coraz lepiej. Z powodu intryg politycznych i prowokacji Seeley odwołany ze stanowiska.

Sezon 10 (2014-2015). Booth jest w więzieniu, ale dr Brennan walczy o męża. Z pomocą szantażu Prokuratora Sealy znowu na wolności.

W październiku 2015 roku na ekranach po przerwie po raz kolejny opuścił serialu „Bones”, których ujawnienie (poprzedni) seria już wiecie.