875 Shares 3105 views

Spiski miłości mężczyzny. Co za tym stoi

Ach, miłość … Jak wiele pokoleń westchnął pod słońcem, czując poczucie niepodzielny. Ktoś płacze i przeżywa, podczas gdy inni próbują za wszelką cenę walczyć o uwagę ukochanej. W starożytności powstał spisek na miłości między mężczyzną (nie jeden), w stanie jak sądzono oczarować go i zawsze zostawić obok kogoś, kto marzy o nim. Poniżej podam przykład spisku, i powiedzieć, jak je wydać. Ale najpierw chcę mówić o tym, co to jest – działki o miłości Man, jakie mogą napotkać.

Conspiracy – jest, ogólnie rzecz biorąc, sztuka ludowa, której zadaniem jest osiągnięcie jakiegokolwiek celu. Rytmiczne lub, wręcz przeciwnie, raspevnosti rysunek formułę słowną, według współczesnych uczonych, pomaga świadomość, aby dostroić się do rytmu, aby zmobilizować rzucającego na realizację celów. Rite powstał wokół tworzeniu szczególnej dziedzinie energii, która rozchodzi, może działać na innych. Dlatego działki miłości facetem lub kobietą, udanej sprzedaży itp może działać.

Jednak to rodzi problemy etyczne. Człowiek złapany pod spisku miłości, może być pozbawiony swojej woli, by stać się niewrażliwe marionetką w rękach jego połówek. W każdym razie, to nie będzie to, co miał przed ceremonią. Czasami te różnice są tak godne uwagi, że dziewczyna, która wydała czary na miłość mężczyzna samodzielnie lub z pomocą czarownicy nie będzie zadowolony z uzyskanych wyników. I odwrotu nie częściej niż: klapie utrzymywane znacznie trudniejsze niż zaklęcie. I to nie jest osoba, lalka z nim do woli i wbrew własnej siły do działania.

Z drugiej strony, jeśli działki na miłość faceta są skuteczne, może być inną sytuację: zatrzyma kochającą dziewczynę, prowadzenie ceremonii. Stanie się niepotrzebnym ciężarem, pozbyć się, że bardzo trudne.

Co robić?

Czy warto spędzać działek o miłości człowieka lub znaleźć inne sposoby zapłacić, aby uzyskać jego uwagę? wybrałbym tę drugą metodę. Można spotkać się z mężczyzną, dowiedzieć się, czym jest zainteresowany, spróbuj stać się interesujące i potrzebne do niego. Jeśli jednak nadal decydują się trzymać spiski kochać faceta, a nie używać osobistego uroku ceremonii muszą być dobrze przygotowane.

Po pierwsze, trzeba jasno i dokładnie przemyśleć, biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, jeśli chcą być odpowiedzialne za doskonały ceremonii.

Jeśli zdecydowałeś, że za konsekwencje są gotowe, możemy iść dalej.

Wzięliśmy na zdjęcie faceta neispituyu ekstraktu wodnego. Może to wiosna wody lub kranu, ale trzeba wpisać go rano pierwszy. Dojazd do przygotowania spisku. Można, oczywiście, aby znaleźć odpowiedni tekst w literaturze lub w Internecie, ale moje doświadczenie pokazuje, że lepiej jest zrobić to sam. Określ kawałek papieru, co chcesz osiągnąć: przywiązanie, seksie i miłości. Spróbuj utworzyć krótki, ale szczery tekst, daje to najlepszy możliwy rytm. Gotowy?

Czekamy na rosnące księżyc, a obrzęd 11:45 początek. Jest to wygodne, aby usiąść w fotelu, na stole przed nim umieścić zdjęciami Człowiek, to postawić szklankę wody i przykryć lewą ręką.

Dziewięć razy czytać wykres, przedstawiający wizerunek bliskiej osoby. Następnie vzbryzgivaem zdjęcie wody ze szklanki, a następnie przenieść zdjęcia do otwierania szyby, w świetle księżyca. Niech cała noc pobierana jej siłę. Następnie woda jest do picia przedmiot miłości zaklęcia. Może być dodawany do herbaty pić z lodem lub soku.

Są to działki o miłości facet? Praca, ale tylko wtedy, gdy naprawdę wierzę w nich, nie ogranicza się tylko do obrzędów. Śledzić swój wygląd, wiesz zakres interesów umiłowany, starają się być interesująca dla niego. A potem, oczywiście, powodzenia okaże wam, ciemne siły będą po twojej stronie.

W przeciwnym razie, słowa pozostają tylko słowa, prosty oscylacji powietrza.