584 Shares 3898 views

Szczegółowy opis jak stworzyć klan w „Maynkraft”

Nie jest tajemnicą, że na świecie „Maynkrafta” ty w wielkim niebezpieczeństwie od pierwszych minut gry. Dotyczy to także wspólnej wersji, która jest pełna agresywnych mobów. Oni tylko czekają by zaatakować gracza, więc trzeba myśleć o jego obronie. Ale znacznie ważniejsze jest tryb multiplayer, jak tutaj moby dodać żywych graczy, które również nie są zawsze skonfigurowane pomyślnie. Ten problem jest trudniejszy w obsłudze, ponieważ jeżeli serwer jest wiele osób, często wprowadzony system klanowy. W związku z tym, należy dowiedzieć się, jak stworzyć klan w „Maynkraft”, jak w początku i że generalnie daje mu.


Zasada klanów

„Maynkraft” – nie jest to jedyna gra, w której stosowany jest system klan. Innymi multiplayer gry są również bardzo często jest ona wykorzystywana. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć klan w „Maynkraft”, musimy najpierw zrozumieć, dlaczego to wszystko jest zasada systemu.

Tak, serwer odgrywa dużą liczbę osób, każdy dla siebie, i systematyczne NO. Gracze rzadko krzyżują się ze sobą, a zainteresowanie projektem wielu użytkowników pada. Ale jeśli istnieją klany, łącząc ze sobą grupy ludzi w walce o mistrzostwo, wszystko staje się dużo bardziej przyjemne. Rozpocznij Clan Wars, próbując złapać grupę utalentowanych przybyszów, którzy będą mogli korzystać, członków jednego klanu, aby pomóc sobie nawzajem podczas pompowania, znalezienie rzeczy lub zabijając go. Tak, że wiedza o tym, jak stworzyć klan w „Maynkraft” może być bardzo pomocne dla Ciebie, jeśli masz zamiar grać serwer multiplayer.

Pierwszym krokiem w kierunku tworzenia klanów

Jeśli mówimy konkretnie o tej grze, istnieje zasada o tym samym. Tylko „Maynkraft” brak krwawienia i duża ilość bossów, ale istnieje poważne konfrontacji z innymi graczami, dzięki czemu organizacja klanu tutaj będzie bardzo przydatna. I wiele serwerów mają, więc pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić, czy chcesz być świadomi tego, jak stworzyć klan w „Maynkraft”, – obecności na serwerze plug-in, wprowadzając system klanowy. Można skontaktować się z administratorem, a jeśli nie ma takiej wtyczki, wszyscy gracze serwera mogą głosować na jego wprowadzenia, ponieważ wiele z nich jest bardzo prawdopodobne, by nie odmówił tworzą klan. A gdy jest zainstalowany ten plugin, można przejść do bardziej szczegółowych kwestii, a mianowicie, jak zrobić klan w „Maynkraft”.

formacji Clan

Przede wszystkim należy zrozumieć, że klan zaczyna się od niektórych zespołów – zaczyna się od ludzi. A jeśli nie masz tych, którym ufasz, to klan jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, i lepiej spróbować uruchomić obcy. W przeciwnym razie może się zdarzyć, że masz do czynienia z jak usunąć klan w „Maynkraft”, i może się zdarzyć z wielu powodów. Ale jeśli już utworzyli trzon ludzi, którym można zaufać i którzy również chcą mieć w swoim klanie, można zrobić i dla zespołu. które trzeba znać podczas tworzenia grupy kluczowych polecenia – to / klan tworzyć, potem trzeba napisać numer, który będzie pasował kolor swojego klanu, jak również bezpośrednio do samej nazwie. Następnie można zaprosić ludzi za pomocą komendy / klan zaprosić. Wybierz nazwę klanu w „Maynkraft” ostrożnie, ale nie martw się – możesz go zmienić w razie potrzeby skontaktować się z administracją. Zmodyfikować istniejący tytuł, użyj modtag komenda / klanu.

Poziom zaufania

Każdy klan powinien mieć jasną hierarchię, więc łatwo było dowiedzieć się, kto jest kim. Jeśli wszyscy uczestnicy są na tym samym poziomie, to może być chaos, więc jest nadal zaleca, aby podnieść poziom zaufania w niektórych graczy. Odbywa się to za pomocą polecenia zaufanie / klanu, po upływie którego nick jest dodawana do uczestnika. Każdy gracz, który można dodać do klanu, jest w najniższej rangi, więc można elastycznie sterować hierarchię i podnieść (i jeśli to konieczne, opuszczanie) członkowie w randze.

Inne możliwości w klanie

Ale powyższe polecenia nie są ograniczone do możliwości klanu „Maynkrafta”, więc można wziąć swój czas i zbadać wszystkie polecenia w sposób bardziej szczegółowy. Dowiesz się, na przykład, że / klan setrank – zespół, który daje uczestnikowi pewną rangę werbalną. Ta pozycja nie wiem co bez efektu, ale jest to zdecydowanie wskaźnik. Tutaj, termin ten może wskazać, jakie chce, aby inni członkowie klanu o tym wiedzieli. Także lider klanu może ustawić odradzania uczestników pisząc zespół / klanu domowy zestaw – jest to przydatne, ponieważ jest zawsze dobrze mieć określoną pozycję, na przykład, aby zmienić lub montażu. Na tym stanowisku będziesz w stanie wrócić wpisując / klanu domu, ale jeśli dodamy inne słowo przegrupować następnie w punkcie odradzania przybędzie wszystkich członków klanu, bez względu na to, co robią w danej chwili.