374 Shares 8247 views

Jak narysować piękny Pinokio?

Przed narysować Pinokio, spróbujmy dowiedzieć się, jakiego rodzaju charakter i czym różni się od zamorskiego Pinokia. Po pierwsze, nasz bohater rodzaju opowieść, sympatyczny i wesoły chłopiec od samego początku historii. Pinokio staje się dobre na koniec tej historii. Po drugie, Pinokio nos jest ciągle tą samą długość. Pinokio, dostaje więcej, gdyby leżał. Po trzecie, charakter naszej opowieści wielu przyjaciół, jak i jego podróż staje się tylko bardziej.


ważne miejsce

W związku z tym, że jest niemożliwe, aby wyobrazić sobie, jak narysować Pinokio bez przyjaciół. Jego dobrymi przyjaciółmi są Arlekin, Pierrot smutny, Cutie Malwina i jej mądry pudel Artemon. Wise Turtle Tortilla również obdarzyć ten niespokojny dobrym chłopcem.

To odróżnia go od wszystkich zamorskich Pinokia, który nie wie, jak się zaprzyjaźnić. Buratino dużo ładniejszy i bardziej otwarta niż jego odpowiednik zagranicznego. Dlatego, aby wyciągnąć nasze opowieści bohater powinien być wesoły, uśmiechnięty, z pogodnym spojrzeniem i przyjaciół na swoich stronach.

Czego potrzebujemy?

Aby utworzyć obraz potrzebujemy papier pejzaż, dwa proste ołówek (jeden półtwardy, drugi miękki), gumkę. Jeśli chcesz uzyskać obraz w kolorze, konieczne jest, aby przygotować pędzel, farby, paletę i dzban wody. A teraz więcej o tym, jak rysować ołówkiem etapy Pinokio.

akt pierwszy

Reprezentujemy nasz fantastyczny charakter i jego przyjaciół – smutny melancholia Pierrot i piękno z niebieskimi włosami Malwina.

Narysować na papierze kilku mężczyzn z meczu: parę konwencjonalnych i przyszłej dziewczyny, oczywiście, w spódnicy. To Malwina, a ona zawsze miała na sobie ładną sukienkę.

akt II

Bohaterowie naszego szkicu dorisovyvat ciała, ramion, nóg, głowy. Oczywiście, jak narysować Pinokio, jeśli nie w kapturze i złotym kluczem w ręku. Malwina przedstawiają trzyma chusteczkę w grochu, w tonie włosy. Piero będzie bukiet kwiatów.

akt III

Maksymalna zwracać uwagę na fakt, że noszenie naszych bohaterów bajkowych, ponieważ w naszym rysunku tańczą z radości. Ważne jest, aby przekazać poprawnie wykonują one ruchy. Dlatego musimy jasno i we właściwych miejscach narysować fałdy ubrania, a jej kształt, guziki, kapelusze, buty i inne rzeczy. Istotne jest, że po zrobieniu zdjęcia, nawet pobieżnie, można zrozumieć, że dzieci są szczęśliwe.

akt IV

Byliśmy tylko trochę, ale jest to bardzo ważny szczegół – znaki twarz. Jak narysować Pinokio bez twarzy? Nic.

Dlatego stanowią długi nos i inne funkcje. Wydaje się, że wszystko jest gotowe, nasz obraz rzuca ostatnie spojrzenie, dodać cienie ubrań. Aby nasi bohaterowie nie wiszą w powietrzu, przedstawiają stopę zielonej trawie.

akcja piąty

Powinna ona być wykonywana tylko wtedy, gdy chcesz namalować obraz. Weź szczotkę i ostrożnie, krok po kroku, możemy ożywić nasz rysunek. Top fałdy dodać wykończenia i, oczywiście, cienie.

wniosek

Oto jak rysować Pinokio i Malwina i ich przyjaciel Piero.