617 Shares 6070 views

Felgi aluminiowe, które lepsze?

Dzisiaj, napędy silnikowe wykonać funkcję dekoracyjną więcej, niż praktyczny. Chrom, z rumianą wzór, dają samochody prestiż, a jednocześnie wprowadzają element sportowej agresji. Felgi aluminiowe, które lepsze? Jak je wybrać?


Główne rodzaje

Najbardziej powszechne są stalowe tarcze stemplowane. Są tanie, niezawodne i trwałe. W przypadku bolesnego urazu felgi nie pękają i rumple. Dzięki temu można przywrócić je za pomocą specjalnego narzędzia lub młotkiem sanki (jeżeli drobne wgniecenia). Jakie są ich słabe strony? Są ciężkie i nudne – technologia nie pozwala im nabijania fundamentalnie zmienić projekt. Dlatego modele stały się bardzo podobne do siebie. Wybitni felgi stalowe konkurencja sprawiają stopu. Mają stylowy, nowoczesny wygląd, różnorodność gatunków oraz szereg innych korzyści, które przyciągają nabywców. Jednakże, z których główną zaletą ma felgi – to przyzwoity przyrost wagi. Co daje? Przede wszystkim, to znacznie zmniejsza obciążenie układu napędowego, zawieszenia, hamulców i innych przyrządów rejestrujących. Ponadto, przy ich skuteczne chłodzenie układu hamulcowego. Wynika to z dobrej przewodności cieplnej stopów i cech technologicznych w celu wytworzenia produktu z dużymi otworami, bez utraty sztywności. Ponadto, dyski te są zaprojektowane ostrza. Podczas obrotu, są one napędzane do poduszki powietrzne i tarcz hamulcowych. Dodajmy do tego dużą precyzją w produkcji, zapewniając dokładniejsze równowagę i masz naprawdę przyzwoity produkt. Jednak, aby odpowiedzieć na pytanie, co alufelgi lepiej, że jest zbyt wcześnie.

felgi aluminiowe

Produkowane są na dwa sposoby: odlewanie lub kucie. kucie części nazywane są również do tłoczenia na gorąco. To pozwala na wykonywanie bardzo wysoką jakość i niezawodne koła. odlewanie różni się od kucia. Tarcze produkowane w taki sposób jest bardzo techniczny. Po ich produkcji jest prawie bez odpadów, co pozwala znacznie zmniejszyć koszt produktu. Ponadto metoda ta pozwala na wytwarzanie różnorodnych eksperymentów z wyglądem.

Co wybrać

Więc felgi aluminiowe, co lepsze? Odpowiedź jest prosta: to niemożliwe. felgi aluminiowe mają szereg wad, ich powierzchnia wymaga dobrej ochrony. W przeciwnym razie, płyta pogarsza się gwałtownie pod warstwą tlenku filmu w krótkim czasie i utraty zbywalności. Kolejna istotna wada polega na tym, że ten produkt jest bardzo kruchy i mało nadaje się do pracy w trudnych warunkach rosyjskich drogach. Kiedy odbijać dysk podzielony, które stanowi poważne zagrożenie dla życia kierowcy. W celu zapewnienia niezbędnej siły niezbędne do zwiększenia do ściany, który bezpośrednio eliminuje korzyści wagi.

wniosek

Więc felgi aluminiowe, co lepsze? Oczywiście, najlepiej – stop. Są to wysokiej jakości, dość silny i bardzo piękne. W związku z tym, że wybraliśmy go do nich.