289 Shares 7954 views

Wybór klasy biznes w samolocie

Zgadzasz się, że w ostatnich latach, często musimy zrezygnować z wygody w życiu – podróżowanie, będziemy nocować w schroniskach, dni tygodnia obiad w jadalni lub w domu, wieczory filmowe, huśtawka z Internetu. Mimo to, czasem trzeba pozwolić sobie na trochę odpocząć i pozwolić sobie, aby zająć. Dlaczego, gromadząc się w mniej lub bardziej odległe „podróż” na powietrzu, nie wybierają klasę biznes w samolocie?


Tak więc, należy najpierw powiedzieć, że istnieją trzy główne „type of comfort” oferowane przez wiele linii lotniczych. Pierwsza klasa charakteryzuje się najwyższym stopniem komfortu i usług. Są często każdy pasażer ma osobny pokój (lub coś podobnego przedziału z łóżkiem, telewizorem, a czasem nawet prysznice). Ludowy Bogate menu jest dostępne tutaj (gdzie wszystko jest już wliczone w cenę biletu), ogromny asortyment napojów. Personel przygotowany spełnić wszystkie prośby pasażerów. Jednak cena takiej podróży, aby powiedzieć po prostu „przewraca”, przekraczając klasie ekonomicznej dwadzieścia razy.

Jeśli chodzi o klasie ekonomicznej, a wręcz przeciwnie, bardzo skromne. Pasażerowie siedzą na stosunkowo małych krzeseł, które są często niemożliwe do nawet rozprostować nogi. Darmowe jedzenie oferują one nie zawsze, ale często jest – na stosunkowo wysokim poziomie. Wiele linii lotniczych, takich biletów nie zawierają numeru lokalizacji, ale są one znacznie tańsze.

Klasa Business na płaszczyźnie – pośredni poziom komfortu pomiędzy pierwszym i ekonomiczne. Dla wielu w zakresie ceny i ustawień jakości wydaje się najwłaściwsze. Io powinien powiedzieć coś więcej dla tych, którzy zamierzają skorzystać z tego środka transportu, jak samolot. Klasa biznes ma swoje własne cechy (zaczną przed wejściem na pokład). Przy rejestracji zapewnia oddzielną kolejkę dla pasażerów, pozwalając im przejść przez wszystkie procedury szybciej. Wielu przewoźników oferuje kilka komfortowe salony (takie jak Aerolot, Lufthansa, Transaero). Klasa biznes często wiąże się osobne wejście do samolotu, co pozwala na jej miejsce bez kolejek i popychanie (szeroki fotel z możliwością przekształcając go w łóżku). Różnorodne drinki, pyszne jedzenie w ceramicznym naczyniu (zamiast plastiku, podobnie jak w „oszczędne” pasażerów) i prasa jest już wliczone w cenę biletu. Ponadto, klasa biznes w samolocie może zaoferować pasażerom oddzielić TV lub mini-komputery ze słuchawkami na jeszcze bardziej komfortowy i przyjemny lot. Po wylądowaniu i tu istnieją zalety – priorytet prawo opuścić planszę, jak również bagaż.

Jednak ważne jest, aby pamiętać, że klasa biznes w samolocie ma pewne wady, jest (nie byłoby niesprawiedliwe wskazać je). Po pierwsze, jest to cena biletu. Jak mówią, aby zapłacić za wszystko. Zatem cena emisyjna jest wyższa niż „oszczędny” w kategoriach trzech do ośmiu razy. Zgadzam się, to niech sam nie może każdy. Ponadto można znaleźć wzmianki o potencjalnie szkodliwym promieniowaniem, które mogą dostać się do klasy biznes w samolocie. Jest to rzekomo uzasadnia swoje położenie bezpośrednio za kabiną.

Tak więc, każdy rodzaj komfortu w samolocie ma swoje zalety i wady. Ale wybrał ciebie! I kiedy planuje nowy lot, wybrać podróż w klasie biznes. Przynajmniej, że będzie pamiętać (i coś do porównania).