622 Shares 943 views

"Auchan" (Kijów): cena. Supermarket „Auchan” w Kijowie

Francuska sieć hipermarketów „Auchan” dawno temu przyszedł na rynku ukraińskim i udało nam się zdobyć zaufanie klientów. Cechą charakterystyczną wszystkich sklepach sieci są niskie ceny. Uzyskuje się to ze względu na fakt, że firma nie wydawać pieniędzy na reklamę, woli dać swoim klientom produkty w najbardziej przystępnej cenie. W niektórych miastach można znaleźć sklepy, „Auchan”? Kijów, Donieck, Odessa, Lwów, Krzywy Róg i Zaporoże już dumny z tych supermarketów. Mamy nadzieję, że sieć będzie rozbudowywana.


Sklep „Auchan” w Kijowie jest reprezentowany przez sześciu hipermarketach, z których każdy kupujący tu wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia, od jedzenia do mebli i komputerów.

Kolejną zaletą sieci „Auchan” to pracownicy, którzy zawsze pomogą klientowi znaleźć odpowiedni produkt lub dowiedzieć się informacji o nim. Biorąc pod uwagę, że jedna powierzchnia sklepu mogą być 15 tysięcy metrów kwadratowych, które, na przykład, ma supermarket „Auchan” w Kijowie, na Borshchagovka, taka pomoc jest niezbędna.

Komfort zaczyna się przed wejściem do „Auchan”

Co masz na myśli? Dla wygody kupujących najbardziej wygodny parking w pobliżu każdego sklepu „Auchan”. Kijów – miasto o dużym natężeniu ruchu, a także możliwość pozostawienia samochodów w niewielkiej odległości od powierzchni handlowej sprawia, że cały proces jest o wiele bardziej komfortowe. Dla wszystkich innych klientów firma zapewnia bezpłatny autobus, który obejmuje niemal całe miasto. Kursują one regularnie w odstępach co 30 minut.

Produkty prezentowane w sklepach, kupił zarówno od lokalnych producentów i od obcych. Dużo uwagi poświęca się kontroli jakości towarów i świeżości wszystkich produktów, niezależnie od kraju pochodzenia – czy ziemniaków z regionu Chersoniu , lub ryb z regionu Morza Bałtyckiego.

Ceny wszystkich produktów są przechowywane w najbardziej korzystnym położeniu, w porównaniu do innych supermarketów w Kijowie. Na przykład, różowe ziemniaków kosztuje 2,79 UAH, różowy pomidory – 19.99 UAH, a ukraiński chleb – 6,48 UAH.

Ponadto, w każdym supermarkecie „Auchan” ma własną piekarnię w Kijowie, więc chleb i wypieki są zawsze świeże.

Nie masz czasu gotować?

W dzisiejszym świecie najważniejsza niedobór – i tym razem. Praca, biznes, ogólnie rzecz biorąc, zarabianie pieniędzy zajmuje sporo czasu i wysiłku, i gotowanie nie ma ani jednego, ani drugiego. Młodsze pokolenie nie służą tylko do gotowania i woli spędzać swój wolny czas w dowolnym miejscu, nie tylko przy kuchence.

Dla tych, którzy cenią swój czas lub po prostu nie lubią gotować, istnieje szeroki wybór dań gotowych z własnego gotowania „Auchan”. Ceny są tu miłe zaskoczenie. Ponadto, w każdym supermarkecie znajduje się kawiarnia, gdzie można szybko dostać się na przekąskę lub filiżankę kawy. Po tym wszystkim, dla siły nabywczej jest również potrzebne.

Dodatkowe korzyści

Wszystkie sklepy są regularnie organizowane akcje na różnych grup produktów. To pozwala klientom płacić nawet mniej przy zakupie ulubione produkty i towary swoich. Każdy użytkownik może uzyskać ładny hipermarkety korzyści z działania „Auchan”. Kijów – drogim miastem, więc, że takie propozycje są dodatkowym bonusem dla stałych klientów.

Płacić jeszcze mniej za tę samą jakość produktów, jest po prostu zdawać sobie sprawę z wszystkich akcji, która posiada „Auchan”. Kijów – wielkie miasto, ale starają się znaleźć czas, aby pójść do sklepu i dowiedzieć się o ofertach specjalnych. Konsultanci poprosi o nadchodzących promocjach i można zaplanować zakupy najbardziej zyskowny sposób dla niego.

Wszystko dla wygody

Wewnętrzna przestrzeń sklepach zaplanowano tak, aby goście mogą czuć się tak komfortowo jak to tylko możliwe podczas zakupów. W uzupełnieniu do kawiarni i restauracji, są wygodne ławki, zdolność do ładowania telefonu i laptopa, korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Użytkownicy, którzy przychodzą ze swoimi dziećmi, mogą swobodnie korzystać z placu zabaw. A dla bardzo młodych odbiorców matka i dziecko pokój.

Administracja hipermarketach regularnie organizuje tematyczne imprezy rozrywkowe, które odbywają wszystkich zaangażowanych. Działania te są często na celu wsparcie i rozwój dzieci. Imprezy odbywają się w formie warsztatów, wystaw i pokazów.

Wszystkim odwiedzającym sklepu „Auchan” może wziąć udział w tych działaniach ze swoimi dziećmi. Zaprosili profesjonalnych animatorów i artystów uczestników opuścił najbardziej pozytywne wrażenie. W tym przypadku, podawanie każdego sklepu dostosować własne programy pokazać lub warsztaty, które nie pokrywają się ze sobą.

Plus,

Centrum handlowe każdego hipermarketu „Auchan” pozwoli Ci umieścić pod jednym dachem wielu innych sklepów i lokali rozrywkowych. Wzdłuż brzegów zwykle jest galeria sklepów, kawiarni i restauracji. Tutaj można wypić kawę lub zamówić sushi, ale można znaleźć znakomity prezent dla bliskiej osoby.

Całe ulice handlowe oferują kategorię produktów, które są niedostatecznie reprezentowane w „Auchan”: ubrania, buty, kosmetyki i perfumy, akcesoria, naczynia i pamiątki, komputerów i elektroniki. Istnieje szeroki wybór światowych marek dla klientów na każdym poziomie dochodów. Zwiedzający mają możliwość kupić wszystko na raz.

A także znajdują się: apteka, toalety, naprawa obuwia, terminale do płatności elektronicznych, bank, kantor wymiany walut. W ogóle, wszystko, co może trzeba na dłuższy pobyt i zakupy.

Zanim pójdziesz na zakupy, sprawdzić godziny pracy swojego najbliższego sklepu, ponieważ są one różne. Poniżej znajdują się adresy i godziny otwarcia sklepów „Auchan” (Kijów).

Sklepy „Auchan” w Kijowie

Moskovsky Prospect, 15a
(044) 585-95-35, 585-95-36 – fax
Pn-nd 08: 00-23: 00

Ulicy Gorkiego. (Antonovicha) 176
(SEC "Ocean Plaza")
(044) 393-00-92
Pn-nd 08: 00-23: 00

Ogólne Vatutin Prospect, 2
(SEK Skymall)
(044) 393-33-29, 393-33-25
Pn-nd 08: 30-23: 00

Krasnogwardiejskaja str. 1B
(TRK "Prospekt"),
(044) 499-08-90
Pn-nd 08: 00-23: 00

Berkovetskaya Str. 6
(044) 393-20-70
(044) 393-20-74
Pn-nd 08: 30-22: 00

Powiat Most Str., 4
(044) 391-52-00,
391-52-04
Pn-nd 08: 30-22: 00

dla biznesu

Dla przedsiębiorców powierzchni handlowej w hipermarketach „Auchan” to opcja bardzo korzystne, ponieważ polityka firmy, której celem jest maksymalizacja korzyści dla konsumentów, przyciąga ogromną liczbę ludzi. Można znaleźć wiele produktów lub konkretnych marek, które nie są obecne w hipermarkecie, ale są popularne wśród klientów, „Auchan”, i zacząć je sprzedawać. Kiedy klienci są zadowoleni, w win-win wszystko.

Jeżeli którykolwiek miasto nadal nie ma sklep tej sieci, to jest tymczasowe. Celem firmy – otwarcie hipermarketów w każdym regionie Ukrainy „Auchan”. Kijów, Odessa, a pozostałe cztery miasta – to dopiero początek.

316 shares 9609 views
527 shares 5669 views