318 Shares 5470 views

Śledź pod futrem z jabłkiem

Śledź pod futrem – danie, które jest powszechnie znanym. To danie jest nie tylko cudownie smaczne, ale przygotowane zgodnie z receptą, jest także bardzo piękny i może być ozdobą każdego stołu.


Śledź pod futrem, jak sałatką „Olivier” – stałą cechą większości świąt. Jest on szeroko rozpowszechniony w krajach WNP, ale historia tej potrawy jest nie więcej niż sto lat. Co ciekawe, to danie jest połączony z ideologia komunistyczna pojawiła ZSRR. Śledź symbolizowały proletariusze, ziemniaki, buraki – rolnicy – czerwona flaga. Pocięte na kawałki gotowanych warzyw ominęło znaku francuskiej „Provence” sosem. Po raz pierwszy pojawił to danie w restauracji w Moskwie, który był znany z nieustannego picia, pijackich bójek, użytkownicy często pokonać dania i zestawy słuchawkowe. Kiedy to nieprzyzwoite instytucja niemal po raz pierwszy nie było przekąski, ale nadal tak smaczne, goście, chętnie pochłaniają tę potrawę, upił mniej brawled. Od samego początku postanowiono nazwać to danie w stylu tamtych czasów – „SH.U.B.A.”, który jawi się jako „szowinistów i spadku. – walki i anatema” Z biegiem czasu, a to niezwykłe imię przeszedł w zwykły „śledź pod futrem”, oraz z wyjątkiem buraków cukrowych, ziemniaków i śledzia, rozpoczął przygotowania z pozostałych składników sałaty pod futrem – z jabłka, marchew, warzywa, mięso, grzyby, a nawet z kawiorem ryby i krewetki. Artykuł skupia się na jak zrobić śledzia pod futrem z jabłkiem.

Danie złapany przez ludzi ze względu na fakt, że jego gotowanie nie zajmuje dużo czasu, a jego składniki są dostępne dla każdego.

Zgadzasz się, że każda sałatka powinna składać się z wysokiej jakości, świeżych składników. I śledź pod futrem z jabłkiem – nie jest wyjątek. Aby wybrać wysokiej jakości, świeże śledzie do przygotowania tego dania, przy zakupie zwrócić uwagę na jego skrzela. W świeżym śledzia elastyczny ich kolor ciemnoczerwony. Ponadto, jakość mięsa śledzia elastyczna w dotyku, a na skórze nie jest brązowe lub żółte znaki. Ponadto tusza musi być wolna od wszelkiego rodzaju zadrapania, skaleczenia i pęknięcia. Ryby z czerwonymi oczami – niesolone i dość tłuste. Jeśli oczy matowe, przede wszystkim, zawiera jaj; w tym przypadku nie jest tłusta, i śledź pod futrem z jabłek jest bardzo odżywcze, jeśli jest przygotowany do ryb z kawioru. Należy również stwierdzić, że srednesolenaya lufą śledź słynie z dobrego smaku i jest idealny do gotowania śledź pod futrem z jabłkiem, ale, niestety, rzadko występuje.

Ta sałatka jest bardzo podobny, ale gotowane na różne sposoby. Istnieje wiele przepisów śledzi pod futrem – z jabłek, mięsa i tak dalej. O tym, jak przygotować tę sałatkę z jabłkiem pod futrem, itd. Zostaną omówione.

Śledź pod futrem z jabłkiem wytwarzać szybko i łatwo. Potrzebne będą: ziemniaki – 300 g, parę kawałków solone śledzie lub 300 g filetów swoich przygotowanych, 150 g cebuli, 300 g jabłek, marchwi i buraków – 300 g zagotować ziemniaki, buraki i marchew. Mogą być gotowane w jednym pojemniku. Gotowane warzywa, obrać, ruszt na drobnej tarce. Na średniej tarce zetrzeć jabłko. Czyszczenie śledzia ze skóry i kości, drobno posiekać. Cebuli należy pociąć na małe kostki, a następnie umieścić w pojemniku, wlać wrzącej wody i odstawiono na dziesięć minut. Biorąc posiekaną cebulę przemyć zimną wodą.

Po przygotowaniu wszystkich niezbędnych składników, można przystąpić do kompilacji sałaty pod futrem z jabłkiem warstw tartych i plastrami produktów. Pierwsza warstwa rozdrobnionych ziemniaki, drugie – śledź, trzeci – cebula, czwarty – startego jabłkowy, piąty – marchwi i ostatniej, szóstej warstwy – buraki. W tej klasycznej sekwencji przygotowany ubiór śledziowe z jabłek. Nakładanie warstw, każda z nich może być puch majonez do smaku, można dodać sól i pieprz. Ozdobić danie śledź pod futrem z jabłkiem na wierzchu można posypać posiekanym jajkiem, konserwy groszkiem i plastrami ziół – koperku lub pietruszki. Nawiasem mówiąc, z rozgniecionych jaja mogą tworzyć kolejną warstwę, w razie potrzeby. Wszystko sałatki z jabłkiem pod futrem gotowy. Smacznego!