756 Shares 2080 views

Samochód Premium – Audi A8 2012

W 1994 roku niemiecki koncern samochodowy Audi zaprezentował nowość Audi a8 d2 / 4d. Pierwszymi modelami były sedany z napędem na przednie koła. Rok później zaczęli produkować napędzany na cztery koła korpus ze stali nierdzewnej i lekki stop aluminium. Początkowo samochód posiadał silniki V8 i V6 o objętości odpowiednio 3,7 i 2,8 litra. Później w kursie znajdowały się silniki wysokoprężne 150-tislynye o pojemności 2500 "kostek", wyposażone w system turbo. Następnie na samochodach są zainstalowane jeszcze silniejsze sześciocylindrowe silniki benzynowe, których moc osiągnęła 300 KM.

Przez pięć lat, od 1998 roku, Audi A8 stale zmienia swój wygląd. Wynika to z faktu, że firma chce znaleźć nowy styl dla swojego "samochodu premium". Na modelach zmieniły się ciała, reflektory, a nawet kraty chłodnicy. Jedyną rzeczą, którą firma nie chciała zrezygnować, był unikalny stop, z którego powstały nadwozia samochodowe.

Rok 2002 odznacza się wydaniem nowej linii A8 i ustalonej koncepcji dalszego rozwoju. Nowe modele zostały wyposażone w bogaty wybór nowoczesnych opcji, które w połączeniu z niezawodnością, komfortem i ekskluzywnym wyglądem sprawiają, że te prestiżowe samochody są pożądane dla wielu nabywców. Cechą nowości była również fakt, że nowe silniki V8 o pojemności 3,7 i 4,2 litra zostały połączone z sześciobiegową skrzynią biegów tiptronic.

Połączenie lekkiego aluminiowego korpusu, nowej skrzyni biegów i, oczywiście, silnego silnika, dało silne przyspieszenie dla samochodu o dość dużym rozmiarze.

Teraz problem Audi wprowadził na rynek nowy Audi A8 w 2012 roku.

Od tego inżynierowie maszyn stworzyli prawdziwego przystojnego człowieka. Wygląd zewnętrzny wygląda nie tylko inaczej. Dynamiczny wygląd Audi A8 saloon w 2012 roku, pełne wyposażenie sportowe jest skierowany tylko do kierowcy i daje mu wrażenie, że jest w łodzi kosmicznej. Salon do ostatniego zęba jest ergonomiczny i wyrafinowany do ścisłego, określonego stylu.

Samochód jest wyposażony w stały napęd na wszystkie koła Quattro. To osiągnięcie inżynierów Audi od wielu lat nie odnosi się do konkurentów w swojej klasie. Audi A8 2012, którego cena, w zależności od wyposażenia, wynosi od 4 do 6 i pół miliona rubli, jest uważana za niepowtarzalną jego zdolność prowadzenia pojazdów. Spośród nich, chciałbym wspomnieć o zawieszeniu pneumatycznym wykonanym ze stopu duraluminium, który jest tak "inteligentny", że wybiera optymalny tryb dla różnych nawierzchni. Ta opcja z Audi jest wyłączna.

Audi A8 2012 uosabia najbardziej zaawansowane rozwiązania programowe i technologiczne dostępne obecnie, co pozwala kierowcy zapomnieć o wszystkich rzeczach i skoncentrować się na jeździe, uzyskując maksymalną przyjemność z niego.

Pod maską tego przystojnego są dwa masywne V8, wydając 335 KM. Czysta moc, zdolna rozpraszać samochód do 250 km / h. Naturalnie, maksymalna prędkość jest ograniczona przez elektronikę. Dynamika przyspieszenia do setek wynosi 6,3 sekundy. Oprócz zawieszenia Audi A8 2012 jest wyposażony w nowy skuteczny system hamulcowy i system z automatycznym monitorowaniem ciśnienia w oponach. Sztywność nowego nadwozia wzrosła o 60% w stosunku do swojego poprzednika. Dodatkowe bezpieczeństwo pasażerów zapewnia również dodatkowe poduszki powietrzne, zaprojektowane specjalnie do ochrony głowy i szyi. Bezpieczeństwo samego samochodu uzupełnia system "jednoprzyciskowego", który "zapamiętuje" swojego właściciela w fotelu kierowcy.