448 Shares 7809 views

Jak nazwać muzykę bez słów, albo wszystko o muzyce minus jeden

W dzisiejszym świecie muzyki – abstrakcyjne pojęcie. Dla kogoś, muzyka – to dobry utwór muzyczny z wokalem operowych, dla niektórych jest to piosenka z głębokich, serdecznych słów, ale dla niektórych to tylko muzyka bez słów. Żyjemy w świecie, w którym każdy ruch można nazwać melodią życia, wszechświat nieskończony melodia.


Muzyka – to kolejny sposób na wyrażenie siebie. Czasami można po prostu dowiedzieć się, jakiego rodzaju muzyki dana osoba lubi zrobić sobie pewne wyobrażenie o swoich upodobań i preferencji.

Wielu zastanawia o nazwie muzyki bez słów. Istnieją pewne terminy wymyślone przez muzyków. Jak nazywa muzyka bez słów? Muzycy nazwać Music Minus One, fonogramu lub układ. Niektórzy ludzie na pytanie o imię muzyki bez słów, odpowiedział: „Prawdopodobnie jeden z muzyką instrumentalną lub minus ..” Być może skupić się na koncepcji „minus jeden”.

Music Minus Jeden ogólny termin dla wszystkich utworów muzycznych, niezależnie od tego, czy narzędzie jest kompozycja, koncercie symfonicznym czy tylko piosenka.

Minus – to tylko muzyka bez słów, bez interwencji wykonania wokalnego ścieżki dźwiękowej. Aby utworzyć ścieżki tła w idealnym przypadku, wybór narzędzi, które obsługują dźwięk szczegółowości usuń brzmiące Party (frazowanie, czcionkę, dynamika, a nie tylko mgliście przypomina oryginalnego zbioru notatek).

Przez swoich działań twórczych i społecznych zależy na wykorzystaniu różnych rodzajów podkładów.

Oryginalne podkłady dla prawdziwych koneserów muzyki, profesjonalnych muzyków i nauczycieli muzyki.

Oryginalny podkład z dodatkiem w postaci chórków dla tych ludzi, którzy chcą dostosować swoje działanie do sposobu znanego piosenkarza.

Dobre oryginalne podkłady – ta, która została nagrana w studiu lub na komputerze. Czasami unikalne podkłady w jakości dźwięku i są lepsze od oryginału.

Bad oryginalne podkłady – minus jeden, napisane w „pośpiechu”, które mogą być używane do określenia dowolnego utworu muzycznego.

Zadavkoy oryginalna piosenka nazywa się „cofnięte od częstotliwości”. Jego dźwięk jest bardzo zróżnicowana z oryginałem, a jakość pozostawia wiele do życzenia.

Dobre podkłady nagrany w studiu za pomocą instrumentów muzycznych lub specjalnego oprogramowania na sprzęt komputerowy. Nawiasem mówiąc, czasami specjalistycznych programów, można tworzyć bardzo prawdziwe arcydzieła, a jednocześnie nie wydając ogromne sumy pieniędzy na nagranie profesjonalnego.

Każdy, kto jest zaangażowany w pisanie podkładów, wykorzystuje część oryginalnej pracy, a część, że dołącza do sekwencera. Posiadanie dobrej wiedzy i świetny słuch, można tworzyć wspaniale wyglądające. „Zadavki” „matka” i oryginalne podkłady są specjalnie zaprojektowane do oryginalnej muzyki, a nie do użytku prywatnego.

Mamy nadzieję, że ten artykuł będzie oświecać wam trochę w kwestii nazwy muzyki bez słów.