358 Shares 6531 views

Jaki jest przekaźnik pompy paliwa VAZ-2110. Jak korzystać z alarmem

Z artykułu dowiesz się, co przekaźnik pompy paliwa VAZ-2110. Należy natychmiast zauważyć, że różnica pomiędzy systemem gaźnika i wtrysku paliwa wtryskiwacz jest kolosalna. Pierwsze prace różnicy ciśnienia w atmosferze wewnątrz silnika, ale drugi – dzięki wielu elementów elektronicznych. I dla silnika odpowiada znacznej liczby czujników i siłowników. Ale spójrzmy prawdzie – w sposób bardziej szczegółowy. Po pierwsze, warto zastanowić się, co pompa paliwa w pierwszej dziesiątce, a następnie, za to, co to jest.

Konstrukcja pompy paliwowej

W rzeczywistości, jest to, że silnik elektryczny jest zasilany prądem stałym. Ma pole uzwojenia na wirniku i stojanie. Napięcie to jest stosowane do wirnika za pomocą specjalnych pędzli wykonanych na bazie grafitu. Ale co najważniejsze – silnik napędza specjalną konstrukcję pompy, która pompuje gaz. W związku z tym cały system jest w stanie stworzyć ciśnienie paliwa w rurociągu. Aby uruchomić całą strukturę, jest przekaźnik pompy paliwa na VAZ-2110. Jest w nogi pasażera, w oddzielnym bloku. Tutaj można znaleźć bezpiecznik który chroni łańcuch dostaw. Ponadto, w jednym zwyczajowo urządzenia z pompą i jest czujnik poziomu paliwa w zbiorniku. Najczęstszymi czujniki ciśnienia pływających lub ultradźwiękowy na samochody, zwłaszcza dziesiątki, nie dotyczy.

Działanie kilkudziesięciu układu paliwowego

Więc gdzie czego zacząć, gdy siedzisz w samochodzie? Zgadza się, to korby kluczyk w stacyjce i poczekać kilka sekund, aż „Jest coś za brzęczenie zatrzyma.” Niektórzy nawet nie myśleć o tym, że dźwięk jest tam. To działa silnik pompy. Rzeczywiście, poprzez przekręcenie klucza VAZ-2110 przekaźnik pompy paliwa zapłonu zamyka obwód, zasilanie jest dostarczane do silnika. W związku z tym, ciśnienie zaczyna być wstrzykiwane do układu paliwowego. Bez presji nie będzie w stanie obsługiwać system wtrysku paliwa wtryskiwacz. Gdy osiągnie wartości roboczej, silnik przestanie obracać. A gdy stosunek spada poniżej występuje minimalne ciśnienie zasilania silnika i ponownego ciśnieniem. W związku z tym, pompa paliwa nie działa w sposób ciągły i cyklicznie, to zależy od wartości ciśnienia szyny paliwowej.

Kilka pomysłów, które są wykorzystywane przez kierowców

A teraz musimy porozmawiać o bezpieczeństwo samochodu. Oczywiście, nawet jeśli jest to stary dziesięć, to szkoda. Aw przypadku kradzieży banalne właściciel rezygnuje. Ale oszczędza czasem nawet najbardziej prosty alarm, który blokuje istotne elektryczny obwód samochodowy. W szczególności, za pomocą mocy można otworzyć alarm samochodowy przekaźnik obwód zasilania pompy paliwowej VAZ-2110. Wtryskiwacz w tym przypadku po prostu nie działa, ponieważ ciśnienie szyna nie zostanie zwiększona. Możliwe jest również, aby otworzyć obwód zasilający i całą jednostkę sterującą. Innymi słowy, gdy zapłon (pod warunkiem, że samochód nie wyłączony) nie usłyszysz „Buzz” z tyłu samochodu.

wniosek

W rzeczywistości, przekaźnik pompy paliwa VAZ-2110 – to proste urządzenie elektromechaniczne. Służy do zasilania głównego ważnym organem w układzie wtrysku paliwa wtryskiwacza – pompa pompuje paliwo do szyny. Jest to łatwe do wymiany, tylko przywrócić mu nie podlega. Korzyść z ceną jest całkiem do przyjęcia – średnio 80 rubli. Ale najważniejsze z powyższym – to, co jest możliwe przekaźnik użyć trochę „do innych celów”, – a mianowicie, w celu ochrony przed intruzami. Nawet jeśli nie masz sygnał, wystarczy zainstalować ukryty przycisk, który będzie kontrolować zasilanie przekaźnika elektromagnetycznego. Oczywiście, należy pamiętać o jego istnieniu tylko ty.