477 Shares 5253 views

oznacza "Enzistal. Instrukcje użytkowania

Preparat „enzistal” Instrukcja opisano za pomocą uzupełnienia niedoboru enzymów trzustkowych. Składniki aktywne: pankreatyna, ekstrakt żółciowych (bydlęcej), hemicelulozy. Lek jest dostępny w tabletkach w powłoce jelitowej.

Oznacza „enzistal” instrukcja obsługi zaleca zaburzeń zewnątrzwydzielniczej czynności trzustki w środku i łagodne na tle przewlekłego zapalenia trzustki (z wyjątkiem jego nasilenie). Lek jest wskazany do stosowania w celu poprawy funkcji trawiennych wrzodziejącego zapalenia okrężnicy po wycięciu żołądka i zespół jelita drażliwego. Medycyna „enzistal„instrukcje użytkowania jest również zalecany do łagodzenia objawów biegunki natury zakaźnej, skomplikowane przez nadmierny separacji gazu i obrzęk.

Lek jest wskazany i tych bez zaburzeń aktywności układu pokarmowego, w celu poprawy jego funkcji. Oznacza instrukcja „enzistal” Instrukcja zaleca, aby wyeliminować błędy w mocy (na nadmierne jedzenie, biorąc tłuszczu, niezwykłe żywności, nieregularne posiłki, itd.). Lek pomaga poprawić trawienie pokarmu z zaburzeniami czynności żucia. Zalecany środek „enzistal” i przed radiologicznego lub badanie USG jamy brzusznej.

Jest on oznaczony jako leki wspomagające w celu poprawienia wchłaniania witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i niektóre leki (antybiotyków, sulfonamidów, i inne).

Oznacza „enzistal” Podręcznik zaleca, że dorośli przyjmować tabletkę bezpośrednio po lub w trakcie posiłku. zgniatanie tabletek (do żucia), nie jest konieczne. W razie potrzeby, dawkę zwiększa się o połowę.

Przyjmowania leku może być kilka dni (w chorobach układu pokarmowego, w wyniku błędów diety), a kilka miesięcy lub lat (zapalną dystroficzne schorzeń żołądka, choroby jelita, trzustki, wątroby, pęcherzyka żółciowego w przewlekłej, wymagające stałej terapii zastępczej) , Długoterminowe stopy mogą być przypisane do osób w podeszłym wieku oraz u pacjentów po ekspozycji lub resekcji.

Dzieci w wieku od sześciu lat zaleca się stosowanie leku „enzistal” na jeden dzień dwa lub trzy razy tabletka po posiłku.

Nie przyjmowanie leków podczas zaostrzenia przewlekłego zapalenia trzustki (ostre lub trzustki).

Podczas przydzielania środków „enzistal” pacjenci z cukrzycą trzeba wziąć pod uwagę, że cukier zawarty w tabletkach.

Ciąża i laktacja Nie ma przeciwwskazań do stosowania leku. Jednak zasadność jego powołania lekarz ustala tylko. W tym przypadku, należy wyważyć postrzeganego ryzyka dla płodu lub noworodka na, a oczekiwana korzyść dla matki.

W badaniach nie stwierdzono negatywnego wpływu na szybkość reakcji psychomotorycznych osoby. W związku z tą instrukcją nie przewiduje ograniczeń dotyczących mianowania narkotyków „enzistal” osób prowadzących działalność potencjalnie niebezpiecznych.

Należy pamiętać, że lek może powodować szereg niepożądanych objawów. W szczególności, stosowanie leku może wystąpić biegunka lub zaparcia. Ponadto, prawdopodobne i warunki związane z wyrazem nadwrażliwości na środki (kichanie, łzawienie oczu, zaczerwienienie skóry). Eksperci jednak podkreślić, że przy stosowaniu leku „enzistal” w zalecanych dawkach skutki uboczne są mało prawdopodobne.

Przeciwwskazania do docelowego leku obejmują nadwrażliwość, żółtaczka mechaniczne, zapalenie wątroby (ostry), zapalenie trzustki (ostre), przeszkody w jelitach o charakterze mechanicznym. Dzieci w wieku poniżej sześciu lat zaleca się również lek „enzistal”.

Referencje o medycynie znaleźć w większości pozytywne. Zalety produktu jest jego przystępna cena, szybkość i dobrą tolerancję.

Jednocześnie, eksperci zalecają przyjmowanie leku „enzistal” skontaktować się z lekarzem.