110 Shares 5299 views

Puszysty biały pies (zdjęcia)

Puszysty biały pies na pierwszy rzut oka wydają zwierzęta słodkie i nieszkodliwe dla zabawy, jak zabawki. Niektóre rasy rosną imponujące rozmiary, bardzo agresywny, przystosowany, aby pomóc osobie w najcięższych warunkach klimatycznych. Rozważmy charakterystyki niektórych gatunków, aby zrozumieć, co jest naprawdę taki sprytny pies puszyste, miękkie bracia nasi mniejsi.


English Sheepdog (Bobtail)

Shepherd ma grubą, puszystą falowane włosy na wystawie może stać się prawdziwą gwiazdą. Często służy jako host dla wypasu owiec, nie boi się trudnych warunków pogodowych.

Zabawne na pierwszy rzut oka psy uważane są za doskonały strażnik, dzielnie nieść usługi pomimo jakiejkolwiek złej pogody, bo dzięki długiej białej wełny, walcowane na strunach, futro staje się wodoodporne i nieprzewiewne wiatry.

Owczarek kaukaski

Ten biały puszysty pies (owczarek rasy) po prostu uroczy, jak cute misia. Ale dorastałem, produkuje dość surową i groźną postać, w stanie wytrzymać nawet wilka, można zanurzyć go w walce. psy grube wełniane, długie, pomaga przetrwać w każdych warunkach pogodowych, nawet w górach.

Mastif tybetański

Lubić bardzo podobna do Shepherd tybetański Mastiff – Big puszyste psa w postaci lwa, specjalnie zaprojektowany, aby pobyt w Highlands. Mastiff ma piękny toczenia czarno-brązowy kolor, luksusowe grzywę na głowie i kołnierzem, a także silną szczękę. Pies jest zawsze poważny, charakteryzuje nieufność i okrucieństwo wroga.

Jak widać, jest to wełna, mocny i puszysty, mówi, że przede wszystkim jest to niezbędne dla przetrwania zwierząt w ekstremalnych warunkach klimatycznych, ale nie dla trwałego komfortu.

bolognese rasy

Puszysty biały pies (rasy Bolognese) jest podobny do słodkiego pieska, raz przywieziony z Francji. Te miękkie małe zwierzęta, takie jak Bichon Frise, bardzo czuły, żywy, zawsze gorliwymi i zabawy. Wełna cienki, falisty, gęste, nie więcej niż 30 cm Waga zapadka obwisłe uszy. – nie więcej niż 7 kg, a wysokość -. 25-30 cm, czarne oczy i nos kontrast z białymi zwierząt futerkowych. Chód jest lekkie, wdzięczne, zalotny, który powoduje tylko jedną emocję i tkliwość.

Lapdogs nastąpiło poprzez skrzyżowanie pudla zabawka i mają maltańskiego, wełna i kręcone podkładowa – bardzo gruby i miękki. Świetna zabawka dla dzieci i dorosłych, wymaga uczucia, ale inny może być najlepszym.

maltański

Małe białe puszyste psy należą do starożytnych i egzotyczne rasy. Masa – 4-5 kg Wysokość kłębu. – 25 cm, pies puszysty zabawy, zawsze weso i sprawne. Mogą być doskonałymi towarzyszami dla małych dzieci. Rasa jest wyhodowana we Włoszech, ale w Rosji jest to uważane za francuski.

Coton de Tulo

Również w kategorii małych i bardzo piękne białe puszyste psy odnosi Coton de Tulo. Pies wygląda jak puszysty kłębek bawełny. Zawsze wesoły, wysokiej porywający, dobrze wyszkolić. Do włosów należy zawsze dbać. biała wełna, długa i jedwabista, może być dostrzeżone na podkładzie. Prowokacyjne psy wykorzystywane w przeszłości jako osłona dla swoich połączeń i szczekaniem i niespokojnego usposobienia i do włazu w otworze, pułapki. Psy z lufy prowokacyjny sposób nie kochać, przynoszą radość i zabawę do każdego domu z nimi grać dobrze, to miło uczesać sierść.

samojeda

Puszyste białe psy są rzadkie rasy, mądry, intelektualiści, zawsze czuły i wyrozumiały, awe należeć do swego pana, mają charakter otwarty. Pomimo jego średniej wielkości 51-56 cm i wadze nie większej niż 25 kg, jest bardzo silna, będzie przenosić obciążenia do 2-3 razy własnym ciężarem. Psy są obdarzone silną rysunku prawidłowo jakie mięśni nóg. Przez naturę Samoyed wesoły, zabawny, szybko znaleźć kontakt z innymi zwierzętami.

puszysty pies umiejętności łowieckie są różne, może być używany jako jazdy, szybko wlać do zespołu, nie leniwy podczas polowania, wędrówki w lesie. Samojeda – towarzyski rasy, nie może tolerować być sama, czując się bardzo smutny, więc kiedy ich instytucja powinna wziąć pod uwagę, że trzeba zwrócić większą uwagę na nich, rozmawiać i bawić się z nimi. Pies potrzebuje vygulivaniya, uwodzenie, ale nie można go myć często. Kilka razy w roku pies rzuca, która wymaga tych okresów dokładne czesanie włosy.

pomorski

Ma barwę białą, bawełnianą niezwykle wydrukowane wełna, krótki wydłużony pysk. Spitz są dekoracyjne rock, rzadko rosną średniej wielkości. Bardzo puszysty pies z dobrego zrozumienia oczach, ale czasem kapryśna i wybredna. Wymagają opieki i ciągłej opieki.

mastif pirenejski

Duże puszyste psy pireneytsy mają rodowód, pochodzi od Abruzzi Pasterza i węgierski Kuvasz. Uważany krewnych arystokratycznej rasy Nowa Fundlandia i serbernara.

Na zdjęciu można zobaczyć puszyste psy Potężny elegancję do 1 m wysokości psa. Szeroki pysk jak niedźwiedź. Uszy są trójkątne, wisiorek. Z natury bardzo pracowity, lojalny, posłuszny. Pireneytsy właśnie narodził się na wyżynach, są dobrze wyszkoleni do wypasu, ratownik, dobrymi przewodnikami w zaśnieżonych górach. Szybko przystosować się do życia rodzinnego, stają się lojalnymi przyjaciółmi, bezawaryjnego pilnuje mienia prywatnego właściciela.

Węgierski Kuvasz

Kuvasz wyhodowany na Węgrzech, włos jest krótki, ma być napędzany przez roślinności, wysokiej trawy pokrywą. Kuvasz ma bardzo biały kolor, co ułatwia mu polowanie na wilki, niedźwiedzie, w dowolnym momencie, nawet w nocy. Do tej rasy wymaga profesjonalnego podejścia. Musisz nauczyć szczeniaka od najmłodszych lat do roli ochroniarza, puszyste psy są nieustraszeni i bezinteresownej obrońcy swoich panów, stają się twarde, wyblakły znak, trzeba opiekuńczą i troskliwą hodowlę.

Szereg tych wspaniałego białego psa pozwala wybrać idealny towarzysz na całe życie. Wystarczy zwrócić uwagę na to i będziesz bogato nagrodzone szczerej miłości do niego.