247 Shares 1787 views

„Rinofluimutsil” w zatoki

Zanim porozmawiamy o tym, co ma wpływ lek „Rinofluimutsil” w zatoki, powinniśmy zrozumieć, jaka jest natura tej choroby i jakie są jej objawy.


Zapalenie zatok – zapalenie błony śluzowej nosa, zwykle spowodowane przez uderzenie wirusów infekcji. Pierwszym objawem zapalenia zatok jest przeziębienie, nie zatrzymać się na dłuższy czas. Choroba jest często następstwem przeziębienia lub powikłanie SARS. wydzielina z nosa będzie początkowo przejrzysty, a następnie w cięższej postaci zapalenia zatok stać ropnych. Pacjent może doświadczyć jak wyładowania ropny z jednego nozdrza i na zewnątrz z obu. To zależy od stanu błony śluzowej nosa. Objawy zapalenia zatok są stałe przekrwienie błony śluzowej nosa, ból przy nacisku na policzkach pobliżu nosa, suchość w gardle i osłabionej odpowiedzi na zapachy. Często przebieg zapalenia zatok towarzyszą problemy z uszami i słuchu. W postaci ostrej temperatura wzrasta, ponieważ jest emisja toksyn we krwi. Co pomoże z tej trudnej choroby? Większość Otolaryngolodzy twierdzą, że „Rinofluimutsil” w zatoce jest po prostu niezastąpiony!

W sercu leku opartego na dwóch aktywnych składników: tuaminoheptan i acetylocysteiny. W aptece można kupić krople Rinofluimutsil, spray do nosa i żelową Rinofluimutsil o tej samej nazwie. Lek ten jest dostępny bez recepty, ale lepiej jest przed użyciem skonsultować się z lekarzem. Sto mililitrów kropelek zawierała w przybliżeniu 0,5 gramów siarczanu tuaminoheptan i 1 gram acetylocysteiny. Preparat zawiera również chlorek benzalkoniowy, hydroksypropylometyloceluloza, alkohol etylowy, ditiotreitol, wody destylowanej i smak miętowy. Wszystkie z nich, z wyjątkiem wody, zawarty w mikroskopijnych dawkach.

Lekarze przewidziane krople do nosa „Rinofluimutsil” w postaci ostoy nieżyt nosa, zapalenie zatok, zapalenie zatok. Przeciwwskazania do zastosowania środków farmakologicznych są elementy nadwrażliwości na leki, nadczynności tarczycy i jaskry zamykającego. W czasie ciąży, kobieta może stosować leku „Rinofluimutsil” w zatoki tylko w skrajnych przypadkach i tylko pod nadzorem otolaryngologa.

Wśród skutków ubocznych długotrwałego stosowania leku zasługują na szczególną uwagę tachykardia, bradykardia, problemy z oddawaniem moczu, suchość w jamie ustnej i nosa, drżenie kończyn, zwiększoną nerwowość i drażliwości alergii. W przypadku przedawkowania może powodować problemy z układem sercowo-naczyniowym, prawdopodobieństwo rozwoju nadciśnienia opornego. Oczywiście standardem jest stosowanie siedmiu dni. Biorąc pod uwagę, że średni czas trwania przebiegu zapalenia zatok wynosi cztery tygodnie, trzeba będzie być zastrzeżone i inne leki. W przypadku uzależnienia od leku powinno być okresowo zastąpione przez inne kropli, których skutkiem jest również na celu usunięcie zapalenia błony śluzowej nosa.

Równolegle z zastosowaniem kropli do nosa „Rinofluimutsil” w zatoki, lekarz powinien zadbać o dobór antybiotyków zabić zakażenia. Ściśle stosować się do schematu leczenia zaleconego przez lekarza. Nie należy przyjmować antybiotyków na własną rękę, tak aby nie spowodować, że organizm, aby przyzwyczaić się do ich elementów. Należy zauważyć, że zapalenie zatok grzybicze nie reaguje na antybiotyki. Powinien on być traktowany ze specjalnymi maści i kremów przeciwgrzybiczych.

Jako środek obrzęk tkanek śluzowych nosa, stosowanie przepisu „chlorowodorek oksymetazoliny” lub „chlorowodorek fenylefryny.” Nie zaniedbuj i tradycyjnych metod leczenia zapalenia zatok. Pić kawę i herbatę podgrzewaną: pomaga przy niedrożności nosa. Dostać dużo odpoczynku, uniknąć wyczerpania nerwowego, płukać nos napary z ziół.