679 Shares 1914 views

Jak promować grupę VKontakte?

Jeśli wytwarzają żadnych dóbr, świadczenia usług lub po prostu właścicielem strony internetowej, którą chcesz promować, to wielką szansę na reklamę dzisiaj jest tworzenie grup tematycznych VKontakte. I w tym procesie, nie ma absolutnie nic skomplikowanego – postępuj zgodnie z instrukcjami i wypełnić odpowiednie informacje, to stworzy społeczność. Następnie należy wysłać zaproszenie do przyłączenia się do grona swoich przyjaciół, znajomych, przyjaciół , itp To coś takiego w sobie, dziecko wyrośnie wirtualnych uczestników. Ale tu ważne jest, aby zrozumieć, że podobne strony w sieci społecznej, istnieje wiele. Dlatego ważne jest grupa promocji. I poniżej powiemy jak to zrobić.

Mając swoją grupę, spróbuj zrobić to ciekawe, ciekawe, pouczające z punktu widzenia informacyjnego. A potem wiele spadnie zaprosił Cię zobaczyć, co się dzieje, uświadomić sobie, że wszystko bezczynnie i nudne i po prostu usunąć się od liczby uczestników. Jeśli brak kreatywności, można włączyć do freelancerów, aby zostały wypełnione grupę wyjątkowej, ekscytującej zawartości. Nie zapominaj, że zespół powinien być „na żywo”, czyli wszystkie jej odcinki są w potrzebie nieustannej odnowy. Dodaj nowy temat w „dyskusji”, przesyłanie zdjęć i filmów, tworzenie głosu. Należy zwrócić uwagę na to urządzenie jako „Friends Site”, gdzie można wymienić się linkami z innymi wspólnotami tematycznych (na przykład grupa Fabryka Mebli może „zaprzyjaźnić się” z producentów okien plastikowych, projektantów wnętrz, itd.).

Gdy wszystkie pytania dotyczące grup rejestracyjnych zostały pozostawione, nadszedł czas, aby rozpocząć promowanie go. Istnieje kilka sposobów, w którym można działać.

Jak promować grupy VKontakte: Metoda 1

Można wysłać zaproszenia ręcznie. Daleko od bycia skutecznym sposobem, o ile, oczywiście, lista znajomych nie mają osoba reklam 5000, ponieważ w praktyce, większość ludzi niechętnie się do grupy, której są oferowane, biorąc pod uwagę to w inny spamowi.

Jak promować grupy VKontakte: Metoda 2

Można zaprosić przyjaciół do pomocy przy promocji, więc wezwała wspólnotę swoich przyjaciół. Skuteczność tej metody jest większa niż w pierwszej metodzie, nie ale nie dużo, a raczej tyle ważne jak chcesz.

Jak promować grupy VKontakte: Metoda 3

Można odwołać się do „tajnych agentów”, którzy wysyłają zaproszenia za pomocą specjalnego oprogramowania, a za dodatkową opłatą. Ci faceci mają tendencję do oferowania swoich usług, wprowadzając do nowo utworzonej grupy o nazwie „PR grupa VKontakte” lub coś podobnego. Dzieje się na konto „agent”, możliwe jest, aby poznać ceny za swoje usługi, i uzgodnić szczegóły w prywatnej korespondencji. Koszt tej promocji jest stosunkowo tanie – za 3-5 $ zaproszeń zostanie wysłana w 1000 roku, a grupa będzie uzupełniała 1000 uczestnikom za 10 $. Ale istnieje ryzyko, że wspólnota może być po prostu zakazane, i na wieki.

Jak promować grupy VKontakte: Tryb 4

Można utworzyć zasób dla freelancerów i postawić przed jednym lub większą liczbą wykonawców zadanie – do przyłączenia się do grupy, i zaprosić pewną liczbę prawdziwych użytkowników. Nawet tańsze niż w poprzedniej metodzie, jednak ryzyko jest takie samo.

Reklama grupa w kontakcie: Metoda 5

Można zamówić reklamę kontekstową od Pavla Durowa. kosztowna metoda, ale wydajne. Fakt, że krótkie reklamku wisi gdzieś na lewo, zobaczysz wszystkich użytkowników sieci społecznych, a na nią kliknąć i dołączyć do grupy – ci, którzy są naprawdę zainteresowani ofertą. W ten sposób będziesz miał więcej potencjalnych klientów, a nie tylko uczestnicy, którzy zostali zaproszeni automatycznie i są automatycznie wprowadzane do Wspólnoty.