228 Shares 5925 views

Panele świetlne L'EDO – Dwa nowe projekty reklamowe freymlaytov na rynku rosyjskim

Wraz ze zwykłymi lekkich paneli na reklamę i kliknij profilu kristalaytami pojawił się panel „magnes” w ciągu ostatnich kilku lat, wraz z szybką zmianą informacji. Jednym z najbardziej atrakcyjnych serii paneli świetlnych można nazwać serią L'EDO.


L'EDO – produkt w pełni rosyjski, opracowany i wyprodukowany w Rosji. Dla wielkoformatowe zaprojektowany profil L'EDO XXL, mały L'EDO Slim.

Unikalny pod względem konstrukcji i wytrzymałości konstrukcji zyskuje popularność Moskali i mieszkańców innych miast. Ten freymlayty, które mogą być stosowane we wnętrzu, jak również w zamkniętych obszarach parkowania, w obszarze okapu, lub w dowolnym innym miejscu, w którym zostaną one chronione przed strumieni (na przykład, w deszczu).

W przeciwieństwie do mniej stabilnych „współpracowników” L'EDO XXL składa się z podstawy, na której zainstalowane są diody LED oraz szkło do palącego się końca, a z pokrywą, o grubości 5 mm z pleksiglasu. Specjalne rogi ciężkich montażowych, a także uszczelnienie, co pozwala używać go do naprawdę wielu lat stosowane w budownictwie.

Gwarancja na panele świetlne L'EDO – 10000 otwory

W porównaniu z profilem click-freymlaytami L'EDO jest gwarantowana 000 otworów 10, gdy pokrywa jest przymocowana za pomocą magnesów, a przerwa w tej konstrukcji po prostu nic. Kliknij ramek jak już po niewielka liczba otworów są podawane ukośnie, sprężyna trzyma rama wykonana z niskiej jakości stali, mogą przestać działać. Ponadto, click-ramki nie są możliwe w nadmiarze Miasta, jak smukły profil poza prostu nie wytrzyma ciężkie plakatu. Często można zobaczyć spolzshey plakat lub „rozproszenia” narożniki ramy kliknij w centrach handlowych. To ogłoszenie nie dodaje atrakcyjności marki, a wręcz przeciwnie, odstrasza potencjalnych nabywców.

Charakterystyczną cechą paneli reklamowych magnetycznych jest obecność zdejmowaną pokrywą, która nie istnieje w drugiej freymlaytov. Chroni plakat reklamowy przed uszkodzeniem lub zarysowaniem, a także bardziej wygodne do wymiany informacji.

Często pojawia się pytanie, czy magnesy są na tyle silne, aby utrzymać ciężkie wieko belce L'EDO XXL? W przeciwieństwie do innych modeli l'EDO XXL konstrukcyjne wykorzystane specjalnie zaprojektowanych magnesów o średnicy 2,5 cm, które są włożone w rowki specjalnym profilu, całkowicie zapobiega magnesy strat. Również na życzenie, można zainstalować dodatkową liczbę magnesów tak, że wszelkie odwiedzający ciężarowych, bez dzieci biegają, albo nawet coś poważniejszego nie będzie w stanie zrzucić pokrywę z naszego magnesu.

Lightbar L'EDO 1,5 x 3 m – największy magnes w Moskwie

L'EDO XXL – chropowaty grubościenne profil o grubości 37 mm, przeznaczone dla struktur gigantycznych formatów już wykonanych freymlayt maksymalnej wisi na jednym z centów handlowych parkowanie w południowej Moskwie, rozmiar 3 x 1,5 m, jako element końcowy kulminacyjnym wykorzystywane akryl pleksiglasu Endlighten.

Freymlayt L'EDO Slim – ucieleśnieniem nowoczesnych idei o elegancji i wyrafinowania

Druga linia produktów – L'EDO Slim – system profili dla ultracienkich płyt światła o szybkiej wymiany informacji.

Grubość paneli L'EDO Slim tylko 18 mm, co odpowiada nowoczesnych minimalistycznych trendów w reklamie wnętrz. Jako model XXL L'EDO każdy posiada zdejmowaną pokrywę z przezroczystego szkła organicznego o grubości 3 mm, która jest zamontowana na magnesach. Ponieważ element rozpraszania światła jest wykorzystywane do szczególnej pleksiglasu przodu matrycy oświetlenia wytwarzania koreańskiego firmy RAYGEN. Jej grubość 4 mm, ale jest to możliwe, w celu wytworzenia idealnie Wielkość płyt wyrównania z miasta do formatu A4.

Oba modele są produkowane w kolorze anodowanego aluminium „” i są idealne do dekoracji nowoczesnych wnętrz kawiarni, restauracji, centrów handlowych, centrów handlowych i innych miejscach publicznych.

Aktualnie L'EDO panele świetlne z krótkim odstępie informacji produkowanych przez kilka firm reklamowych i produkcyjnych w rejonie Moskwy.