887 Shares 7579 views

Komiks nominacja do nagradzania przyjaciół, pracowników, dzieci w momencie wesołych wydarzeń

Na firmowych są teraz aktywnie korzysta humorystyczne nominacje do nagród. rozbroić ich sytuację, aby zdarzenie świąteczny nastrój. Nominacje do nagród może odzwierciedlać cechy osobowości są przyznawane, jego umiejętności biznesowych lub polegać na dowolnym urządzeniu, ale dobrze znany przypadek.


pamiętne figurki

różne metody służą do humorystycznych nagród: certyfikaty przyznawane śmieszne, tym, że w celu uczynienia ich bardziej osobiste, śmieszne zdjęcia wklejane zgłosiły, domowej roboty miód lub typ „Oscar” statuetki.

Nazwa nominacji do nagród statuetkę kota może być jedną z następujących czynności: „Kot spacery przez siebie” – złotą statuetkę; „Kot, spaceru sam …” – srebrną statuetkę; "Kot, spacery …" – Bronze Award; „Cat” – garnek porcelany.

Figurki dla służby łatwo kupić w sklepach. Ale można zrobić je samodzielnie z słonego ciasta, gliny polimerowej lub tynku. W rzadkich przypadkach można nawet uciekać się do plasteliny.

Medale z humorem

Medale może być tylko w specjalnych miejscach, i może być wykonana z kartonu, gips, glina, plasteliny polimerowej, folii cukierków, słonego ciasta.

Co do daty dostarczenia medali tutaj zamiast sznurka doskonały taśmy, bandaże, nawet rajstopy – to wszystko zależy od tego, co było powodem tej nagrody.

Jeśli nominacji do przyznawania Medalu obawy, że pracownicy chętnie i szybko wspomaga kolegów medal można nazwać „najlepszych pracowników na pogotowie” i powiesić go na bandaż. Jeśli dasz dziewczynę uwięzioną raz w nieprzyjemnej sytuacji, gdy w ciągu dnia pracy, ona sama nieobecny w sklepie na zakup rajstop, medal wiszący z nim za pomocą tego akcesorium, to będzie postrzegane przez wszystkich z entuzjazmem. Ważne jest jednak, aby mieć pewność, że ona sama nie obrazi się i przyjmuję tę chwilę z humorem.

Dyplomy, które zostaną udzielone

Często używany do dostarczania listów nominacji do przyznawania pracownikom komiks, na przykład: „Literacy jest przyznawana najlepszym generatorem twórczych pomysłów na innowacje dla naturalnego stawu w zagrodzie, w mowie potocznej – baseny, jak mini-basenu.” Certyfikaty te mogą być wydawane przy innych okazjach: w oryginalnym użycia śrubokręta jako korkociąg lub stos dokumentów zamiast poduszki. Oczywiście, te teksty powinny również mieć zastosowanie wyłącznie do osób, które mogą śmiać się z siebie, bez podrażnień i innych negatywnych uczuć.

Wesoły nominacja do nagradzania przyjaciół

Tutaj pasuje kategorię komiksu „panna Grace”, „Mr. Know-All”, „Pani Kompromissis” i innych. Satysfakcjonujące może być stosowany jako świadectw i dyplomów i statuetek.

Nagrody w tych nominacjach można kupić w sklepach lub stworzyć własną. Bardzo ładny może się zdarzyć, jeśli materiał wyjściowy do podjęcia lalki Dziecięcym w serii Barbie i Ken. Na przykład, posąg „Miss Elegancji”, które jest przyznawane najbardziej uroczą damę w grupie, można wyciągnąć z takiej lalki, dekorowanie jej kasetę z odpowiednim napisem.

certyfikaty komiks

Może być używany do chłodzenia ceremonii nominacji, dając twórczego licencji. Człowiek, raz wystawił mały pożar w popielniczce, można wystawić dokument potwierdzający, że – pożar. Miłośnik kotów byłoby miło, aby uzyskać zaświadczenie stwierdzające, że ona była – profesjonalny specjalista z wyższym poziomem Światowej Organizacji koshkolyubov im. Kuklachev. Taka nominacja może być wykorzystywane do udzielania zarówno dorosłych jak i dzieci.

przypisanie autorstwa

Użyj przyznając dokument, który przypisuje autorstwo – wariant fajnych nagród. Można użyć ulubionego frazę osób, na przykład, „potwierdził prawa autorskie na hasło” Jestem zajęty, nie eh zobaczyć?”. Od teraz wszyscy, którzy wdarł się na własności intelektualnej i użyć wyrażenia bez zgody autora jest obowiązany zapłacić mu grzywnę w wysokości 50 centów w walucie według aktualnego kursu. "

nagradzanie dzieci

Wakacje u guys sugerują również przyznawanie nagród, medali, statuetek, dyplomów i certyfikatów. Ponadto, działania zabawy, można wybrać królów i królowych. Nominacja dla dzieci do nagrody mogą być bardzo różne.

„Król w nominacji” Najbardziej tajemnicze święto człowiek „staje Stas Yakovets! On wyciągnął na rano (lub domyślić) największą liczbę tajemnic. Dlatego, jego głowa podnoszenia koronę królewską i otrzymał status króla tajemnicy! "

To może być wybrany królowej uśmiech, urok, mądrości i geniusza królewskiego, wizjonerski lub Chipsoed. Konkurs, który poprzedza udzielenie króla Chipsoeda, spodoba bezwzględną większością obecnych, ponieważ wiąże porcje szybkiego jedzenia tak umiłowane dzieci żetonów.

Oprócz dobrze znanych nagród, są postrzegane bardzo pozytywnie koszule z unikalnych etykiet, które można dowolnej kolejności, lub zrobić to samemu.

Ważne jest, że nominacja do nagród lub udzielanie pamiętnego lub cennego daru wszystko mi się podobało: publiczność, rodzinę i, i które ma zostać udzielone. Nie powinniśmy śmiać się mężczyzny z bólem ego lub bez poczucia humoru, tak aby go nie urazić i nie powoduje emocjonalną traumę.