578 Shares 5170 views

Złożone tkanki ludzkie chirurgiczne i kosmetyczne szew

Pamiętam, że jako dziecko byliśmy dumni z naszych szwów przed rówieśnikami i jak ze strachem patrzyli na stawy cudzych? Tak, jeśli szwy były powodem do dumy dla facetów – pozytywny wskaźnik przed dziewczynami, dla dziewcząt – wskaźnik łatwość wypowiadania się i irracjonalności. Niektórzy ukrywali szwów ze względu na historię ich wyglądu lub własnych uprzedzeń. Potem było trudne, ponieważ lekarze są stale robi konwencjonalne szwów (chirurgiczny) i musiał polegać na umiejętności, nastroju i często trzeźwości lekarza. Co zaskakujące, niektórzy ludzie nadal nałożyła szew kosmetyczny, ale to nie był ostatni mieszkańcy państwa.

Obecnie szew kosmetyczny – to bardziej kwestia pieniędzy niż specjalistów. Istnieje duża liczba klinik, ośrodków wellness i innych placówek medycznych, że do pewnej kwoty pieniędzy będzie mieć rzeczywisty cuda. Szew – metoda tkanki związek dopasowanie (odcinkowych lub wątku). Istnieją dwa podstawowe typy złączy: kosmetyczne i chirurgiczne. Pierwszy wykonany na estetyczne piękno – nie mają widoczności wzrokowej. Drugi – zwykłe szwy, które pozostawiają za sobą ślady. Nici chirurgiczne mogą być wykonane ręcznie lub za pomocą urządzenia (urządzeń specjalnych). Jak szwy chirurgiczne do lokalizacji są podzielone na zewnętrzne i wewnętrzne.

Jeśli szwy mogą być zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne, które jest tylko szew kosmetyczny zewnątrz. Zgadzam się, że to nie ma sensu płacić duże pieniądze za szwem, które nie będą dostępne do przeglądania. Szwy również typowo różną skalę. Jeśli rana nie jest skomplikowana i nieskomplikowany (ROT, wewnętrzne urazy …), szew jest stosowane bezpośrednio. Jeśli rana jest skomplikowana, szew może być tymczasowy. Takie szwy są stosowane w dwóch przypadkach:

  • jeśli chcesz zacisnąć ranę po raz pierwszy (w sytuacjach awaryjnych);
  • jeśli chcesz wizualnie obserwować gojenie.

W pierwszym przypadku, szew chirurgiczny mocno dokręcona po całkowicie usunięty i poddany operacji. W drugim – szew nie jest całkowicie dokręcone, po normalizacji stanu staje się stała – całkowicie dokręcone. Jako nici chirurgiczne może być wymienna, przyswajalne i przez całe życie. Zdejmowane stawy – to typowe szwy, gdy pacjent po uzdrowienie ciągnie wątek i ze śladami blizna pozostaje. Wchłanialne szwy – kiedy gwint jest wykonany ze specjalnego materiału, który sam w sobie znika. Trwałość – szwy, narzucone z materiału niewchłaniany i pozostanie z wami do końca życia. Wyjmowane nici stosowane w masowej zastosowania poza wewnętrznym szwem. Wchłanialne szwy są często stosowane w przemyśle kosmetycznym, lecz czasami związku tkanki trzewny (nie koliduje z normalną nici życia). stawy Lifetime stosowane tylko dla reperowanie narządy wewnętrzne (kiedy to nie będzie kolidować z ich stanu zdrowia lub gdy nie ma innej możliwości).

Aby szew kosmetyczny była idealna, konieczne jest, aby wykonać delikatną i skomplikowaną pracę. Jeżeli w przypadku nici chirurgiczne, lekarz nakłuwa skórę całkowicie i zapewnia blizny kosmetyczną stosuje się w różny sposób. Taki szew jest wykonywana tylko w naskórku skóry. Skóra, jak wiadomo, ma bardzo dobrą zazhivlyaemost. Oznacza to, że cokolwiek się dzieje na skórę między naskórkiem – skorygowanej regeneracji. Pamiętaj, ile razy upadniesz lub zadrapania na coś (lub ktoś). Na pewno nie pozostawił ślady, jeśli jeszcze raz – nie głęboka rana.

Dość rzadko, ale zdarza się, że sprzedawane szew po operacji. Dla wielu jest przedmiotem ogromnej paniki i drżeniem nerwowego. W rzeczywistości taka sytuacja jest możliwa, jeśli organizm jest niska przeżywalność lub że z danego narządu (lub meta). Jest również możliwe, jeśli miały miejsce na szytych obciążeń elektroenergetycznych. W praktyce takie sytuacje są podzielone na dwa typy:

  • sprzedawane szew po małym czasie;
  • sprzedawane szew po dłuższym czasie.

W pierwszym przypadku, to mogą być nadal w szpitalu. Dlatego wszystko, co trzeba – nie panikuj i wezwać lekarza lub pielęgniarkę. W drugim przypadku – sytuacja również nie jest tak straszna. Typowo, tkankę podpowierzchniowych leczyć i odchodzi tylko warstwę skóry. To z pewnością nie estetycznie, ale nie śmiertelne. Musisz udać się do szpitala lub wezwać karetkę. Często takie przypadki zdarzają się u kobiet, które rodziły. W takich przypadkach, gdy odnosi się do szpitala macierzyńskiego lub lokalnego szpitala, lekarze często odmawiają pomocy z powodu różnych obszarów odpowiedzialności. Dlatego rozwiązaniem tego problemu może być jedną z dwóch opcji:

  • początkowo zgodzić się z lekarzem (i łapówki);
  • przejdź do plastiku lub przejdź na pieniądze do szpitala.