497 Shares 6341 views

Namiot dla rybołóstwa zimnego

rybacka Zima – przyjemność nieatrakcyjne, jeśli istnieje odpowiednia ciepły namiot. Mrozie i gryzienie wiatr … Namiot dla zimowego wędkowania – po prostu koniecznością. Często przyszedł do sklepu, można zobaczyć morze różnych modeli, zarówno producentów krajowych i zagranicznych. Jak nie popełnić błędu przy wyborze namiotu, jak nie żałować później o pieniądze wydane na marne? W celu dokonania wyboru, po prostu trzeba wiedzieć kilka rzeczy.

1. Zdecyduj, które największy namiot trzeba – pojedyncze, podwójne lub potrójne. Sklepy są zwykle wskazany na opakowaniu, na ile miejsc jest zaprojektowany namiot. Ale, niestety, nie można ufać. Można wycofać tę zasadę – jeśli namiot jest mniej niż dwa i pół metra średnicy – jest pojedynczy. Jeśli więcej – więc podwójnie. Jeśli potrzebujesz namiot dla trzech osób – poszukaj więcej niż trzy i pół metra średnicy. Odległość średnicy – odległość między dwoma przeciwległymi narożnikami namiotu.

Pamiętaj, że pojedynczy namiot dla rybołóstwa zimnego jest chetyrohluchevuyu projektowania i podwójne i potrójne – sześć rayed, więc podwójne i potrójne znacznie bardziej odporne na podmuchy wiatru.

2. Jeśli z góry wiadomo, że podczas połowów zimowych z jakiegoś powodu trzeba często przemieszczają się z namiotu na lodzie – ma to sens, aby kupić stoisko namiotu. Ona jest jeszcze w inny namiot zwany wiosną. Różnią się one tym, że markiza jest przymocowany do elastycznego ramy. Plus mają jeden – są one szybko, dosłownie w ciągu 5 sekund, umieścić na lodzie, ponieważ jej sprężystość, elastyczność. W tym ich jakość i są tzw. Teraz w sklepach, co do zasady, tylko chińskie namioty dla rybołóstwa zimnego są maszynami. są one tanie. I zalety są – często złamania ramy na zgięciu i niskiej sztywności i stabilności.

3. Jeżeli zima jest bardzo zimno – konieczne jest, aby wziąć namiot dwuwarstwową. W tym przypadku, w znany ramy namiotu są przymocowane do wewnętrznej powierzchni dodatkowej pochylenia. Rezultat – namiot staje się znacznie cieplej. Oczywiście, ten namiot będzie kosztować więcej, ale nadpłaty warto.

4. Dobry namiot dla rybołóstwa zimnego powinno być maksymalnie lekki, przenośny i kompaktowy. Jest to zrozumiałe, ponieważ nikt nie chce przeciągnąć się w zimnej dodatkowego ciężaru. Lepiej zapłacić więcej i zapomnieć o przykrych chwil.

5. Konieczne jest, aby w namiocie jak najszybszego usuwania i instalacji. Normy: ustawienie – maksymalnie trzydziestu sekund; demontaż – pięć minut.

6. Naturalnie, na zimę namiocie rybackiej musi być wykonany z wysokiej jakości płótnie lub innym podobnym materiałem, który nie przechodzi woda i wiatr.

7. Rama namiotu może być trwałe, materiałów odpornych na korozję. Z reguły stosuje się do wytwarzania materiałów, takich jak aluminium lub materiałów kompozytowych. Szkielety w namiotach są w dwóch rodzajach:

  • eonticheskie
  • Samonośna łuki.

Co wybrać – nie ma znaczenia, najważniejsze – aby wytrzymać duże obciążenia, jak to możliwe.

8. Główny w namiocie dla rybołóstwa zimnego – ciepły, więc nie wiąże się gdzie umieścić grzejnik.

Ogrzewany namiot na połowów zimowych – kolejna ważna kwestia. Wędkarzy zimą ogrzewany przez piecyki naftowe, piece gazowe, suchego paliwa, prostych świec. Używaj różnych urządzeń grzewczych, należy pamiętać, powietrze, lub w powietrzu zmniejsza się zawartość tlenu i złego samopoczucia. Najprostszym sposobem – jest gruba świeca w garnku lewo na noc. Zasadniczo nie podniesie temperaturę, ale jeśli nie jest ulica poniżej minus dziesięciu – więcej i nie jest to konieczne. Może on być wykonany z blachy ze zwykłego otworu pieca i spalono w niej tabletki specjalne paliwo suche. To pozwoli piekarnika i podgrzać namiotu i zagotować herbatę.

Prawidłowy wybór namiotów uczyni Państwa rejsu niezapomniany.