116 Shares 6593 views

Najlepsze sale koncertowe Moskwy

W ostatnich latach obserwuje się stolicą największej aktywności koncertowej. Dawno już minęły czasy, kiedy mowa o ulubionego artysty było iść na krańce ziemi. Po tym wszystkim, dziś są koncerty hale Moskwy, którzy są w stanie zorganizować wykonanie dowolnego artysty, i na najwyższym poziomie. W składaniu Chciałbym zobaczyć najlepszych z nich.


"Crocus City Hall"

zaczniemy badać wielkich salach koncertowych Moskwy z instytucją o nazwie „Crocus City Hall”. Jest to jeden z najbardziej przestronnych pokoi w stolicy, które mogą pomieścić do 7500 osób. Tutaj niemal nieprzerwanie organizuje koncerty światowych gwiazd. Jednym z najbardziej znaczących wydarzeń w historii tego miejsca był konkurs „Miss Universe”, która odbyła się w 2013 roku. W swoim czasie tutaj koncertował takich znanych artystów jak Elton Dzhon, Sting, Lana Del Rey.

W „Crocus City Hall” Co do zasady, podmioty o najwyższym statusie, które po prostu wstyd być publiczne w zwykły klub. Organizowanie koncertów w tym miejscu i wykonawców, które mają wielu fanów, ale nie chcą wydawać pieniędzy na wynajem całego stadionu.

Club "16 ton"

Często bierze artystów Moskwa. Koncert Miejsce Club „16 ton” nie może pochwalić przestronnym holu. Ale tutaj to nie jest wymagane. Po tym wszystkim, aby stworzyć możliwości platformy z zaledwie 500 osób, jest doprowadzenie do maksymalnej kwoty melomanów stolicy. Klub ten odgrywa rolę mediów. Ludzie przychodzą tutaj, aby spojrzeć na młodych, utalentowanych artystów, wymiany wiadomości, poznać nowych przyjaciół, bawić i spędzić weekend z korzyścią.

stadion na żywo

W dalszym ciągu obserwujemy najlepszy koncert lokali w Moskwie. Oprócz tych instytucji, również zasługuje Complex Stadium Live, które mogą pomieścić do 8000 osób. Zaletą strony jest dobry widok na widza z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Brak projektów technicznych, które są w stanie zapobiec, aby cieszyć się tym co dzieje się na scenie. Inną oczywistą zaletą platformy jest dostępność długości pręta 140 metrów, co eliminuje problem kolejek dla dzieci.

"News Hall"

Jest to dość młoda instytucja, która nie otrzymała takiego szerokie uznanie jako wspomnianych salach koncertowych Moskwy. Hall otwarty niedawno. Pomimo tego, sali koncertowej już zyskał status jednego z najważniejszych w stolicy. Regularnie organizowane są duże imprezy, koncerty najlepszych wykonawców krajowych i zagranicznych.

sala koncertowa znajduje się w budynku, który w czasach sowieckich służył jako wydawnictwo dla gazety „Izwiestia”. Stąd, w rzeczywistości jest dość oryginalna nazwa instytucji.

Inne główne sale koncertowe w Moskwie nie ma takiego dogodnym położeniem, jak „News Hall”. Kompleks znajduje się niemal w centralnym punkcie stolicy. Jednak odwiedzający notatnikiem przyciąga nie tylko to, ale również sensowne pojemność, która wynosi około 1000 osób.

„Platforma”

Chciałbym również zwrócić uwagę na salach teatralnych i koncertowych Moskwy. Twierdzi, że jest to najlepszy z nich kompleks o nazwie „Platform”. Ludzie, którzy są odpowiedzialni za platformę zarządzania, nie określone wyraźne granice w gospodarstwie są muzyka, teatr, taniec, poezja, wszelkie inne działania artystyczne. W rzeczywistości, „Platforma” została zorganizowana dla wszelkiego rodzaju eksperymentów w sztuce. Okresowo kuratorzy strona wybrać temat, który dominuje tu przez jakiś czas. Każde wydarzenie jest wyjątkowe. To może trwać kilka dni lub miesięcy, w zależności od zainteresowania widza.

SC "Olympic"

Lady Gaga, Madonna, Dzhastin Timberleyk – to tylko niewielka część wykonawców z całego świata, które w jednym czasie przyznany tej scenie koncertowej z ich obecności. W SC „Olympic” są tradycyjnie największe gwiazdy. Po prezentowanym pomieszczeniu ma rozmiar boiska piłkarskiego. I takie proporcje pozwolić prezent gwiazdy.

gospodarzem „Eurowizji” W 2009 roku platforma koncert. Ponadto organizowane są pokazy, podczas których ich nagrody rozdawane słynne kanały telewizyjne muzyka. W „Olympic” są najważniejsze festiwale, imprezy sportowe.

Względny brak sali koncertowej uważane ogromnych rozmiarów, które nie mogą zapewnić wysoką jakość dźwięku dla wszystkich widzów. Jednak tylko w tej sali można zorganizować pokaz naprawdę dużą skalę, która jest w stanie zaimponować efektów specjalnych.

Gorky Park

Gorky Park przez wiele lat nie tylko miejsce do organizowania zajęć na świeżym powietrzu. Regularnie organizuje miejsca. W dniu mieście Moskwa tradycyjnie ustawić kilka scen w parku. Ponadto, to miejsce ma zielony teatru, gdzie znajdują się słynne piosenkarki w cieplejszych miesiącach roku.

Klub „B2”

W tym klubie regularnie odbywają się występy artystów krajowych i zagranicznych. Oto oni zorganizować swój występ artystów, którzy się już legendą. Darmowe koncerty odbywają się w klubie dzień sesji zespołów jazzowych, dyskotek, dużych partii.

Zaletą odwiedzicie klub dla widza wygląda możliwość zobaczenia swojego ulubionego artystę od bardzo blisko, i cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem i oświetleniem. Ta sala koncertowa cieszy się niezwykłą popularnością wśród mieszkańców stolicy, bo tu chodzi melomanów, którzy nie lubią słuchać muzyki na żywo w ogromnej sali.