324 Shares 4990 views

Sewastopol, park wodny „Zurbagan” – opinie

Zurbagan – „Miasto Marzeń”, raz wymyślone przez pisarza Aleksandrom Grinom, ucieleśnionego w Sebastopol Parku Zwycięstwa. Blisko morza na terytorium dwóch i pół akrów parku wodnego ciągnie „Zurbagan”. atrakcje Sebastopol uzupełnione przez światowej klasy przyciągania.


Kompleks wody rozrywki

Unikalny kompleks wodnej zabawy, unikatowe na wszystkich krymskim wybrzeżu, oferuje turystom całą gamę ciekawych atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Wysokość fontanny z 15 metrów, centralny basen o średnicy 30 metrów, jacuzzi, stylizowane wodospady – to wszystko nie jest to pełna lista oferowanych usług. Aquapark „Zurbagan” jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia parków wodnych na całym świecie (WWA). Kompleks znajduje się na najwyższych pozycjach w rankingu światowym według kilku kryteriów, łącznie z dobrym poziomem wyposażenia technicznego, szkolenie personelu i nienagannej służby w najlepszych standardów.

Spośród wszystkich miast Półwyspu Krymskiego jest najczęściej odwiedzanym Sewastopol. Aquapark „Zurbagan”, którego zdjęcie jest we wszystkich katalogach na Półwyspie Krymskim, jest jedną z głównych atrakcji. Specjalna zarządzanie duma wodny składa się z siedmiu basenów ze zjeżdżalniami zainstalowanych w nich. Różnorodność zjazdach, prostych i falistych, strome i łagodne – każdy użytkownik znajdzie odpowiednią jazdę. Dziecięce zjeżdżalnie mają szczególne miejsce w „Zurbagan”, niektóre atrakcje są przeznaczone dla dzieci, drugą na starszych dzieci. Dzieci muszą być pod opieką dorosłych, ale nie staje się mniejsza od zachwytu Ta dzieci.

Zjeżdżalnie dla najmłodszych

„Rabbit”, „Octopus”, „Słoń” i „wąż” – zjeżdżalnia dla dzieci, rodzice są również zaangażowane w opadania, matka wysyła dziecko w podróż, a mój tata spotkał na dole dziecka. Na wzgórzu „Octopus” fontanna i dzieci przed przenieść się w dół od dłuższego czasu gra z przezroczystymi strumieniami. Hill „Słoń” – kopia konwencjonalnych zjeżdżalni, podobne do słonia, które są we wszystkich stoczniach na wszystkich placach zabaw. Ale woda spływa potok rynny, to jest zupełnie inna sprawa, a dziewczęta z chłopcami ogromnie szczęśliwy, zjeżdżać na wzgórzu. W „Elephant” 40 centymetrów głęboki basen, w którym można pluskać się, to nie jest instruktorem, który wraz z rodzicami ogląda gry dla dzieci. Dzieci zjeżdżalnia – to świat pełen zabawy i przygody.

Zajęcia dla młodzieży

Dla starszych dzieci organizowanych przez zejście z gór „Free Fall”, „Rainbow” i „bodislayd dzieci”. Wysokość każdej prowadnicy 3 metrów, a głębokość basen – około 80 cm. Dzieci mogą ze sobą konkurować, pływać wyścigu, nurkowanie z powierzchni bocznej lub zagrać piłki. Pod kierunkiem instruktora, można stworzyć zespół i grać w piłkę wodną. Dzieci bawią się w wodzie dość zróżnicowane i ciekawe, czasami je połączyć i dorosłych.

Atrakcje dla dorosłych

Aquapark „Zurbagan” oferuje szeroką gamę rozrywki dla dorosłych. Główną atrakcją – centralny basen, idealne miejsce na relaks po ekstremalnych skoków i stokach na wzgórzu ze skokami. W basenie można pływać lub po prostu spokojnie pływać w ciepłej wodzie. Temperatura wody utrzymuje się w przedziale 28-30 stopni, co sprawia, że jest możliwe, aby przelewać na stronie nawet do małych dzieci, pod nadzorem rodziców.

Po raz kolejny odwiedzający basen dla dorosłych są na roller coaster, park wodny „Zurbagan” oferuje kompleks pięciu jazd, różnej wysokości i złożoności. Najprostszym slide – „Freefall”, jest idealny dla początkujących i amatorów spokojnego hobby. Dla tych, którzy wolą ćwiczenia dynamiczne z elementami ekstremalnego, pasuje supergorki „Bodislayd” i „Black Hole”, te przejażdżki absolutnie nie niebezpieczne, ale szanse gości w napięciu.

Prawdziwie ekstremalne wzgórze „Wave” zdobi park wodny „Zurbagan” Sewastopol Victory Park całkiem niedawno, a jednak szybko stała się najbardziej popularne wśród wszystkich atrakcji. Zjeżdżalnia ułożone w sposób szczególny, odważny pośpiechu przez kanał w specjalnej nadmuchiwanych kołach z prędkością 15 metrów na sekundę, co oznacza, że koło porusza się szybciej niż najszybszy samochód. Po przejściu przez roller coaster „Fali” nie może już być boi się niczego.

Hill „wielosuportowych” dla dorosłych – jest budowa inżynieria, wysokość 14 i długości 49 metrów. Ruch zaczyna się powoli, ale potem nagle przyspieszył, a w pewnym momencie pojawia się uczucie nieważkości. Po pierwsze zejście do „wielosuportowych„musi odpocząć i odzyskać. Pół godziny później zejście można powtórzyć. czas park wodny przechodzi niezauważona, a wrażenia z pobytu są jeszcze długo.

Kompleks infrastruktura

Aquapark „Zurbagan” Zdjęcia, które są prezentowane na stronie trwa dłużej niż dwa hektary, na jego terytorium znajdują się baseny i zjeżdżalnie, rekreacyjne i kawiarnie wokół są leżaki i ławki parkowe. Każdy może po prostu usiąść na trawie, które są obsadzone dookoła. Relax w „Zurbagan” korzystny wpływ na dzieci i dorosłych, młodzieży coś do zrobienia, w podeszłym wieku również nie trzeba się nudzić.

Po zwiedzeniu atrakcji odwiedzający są wymagane na obiad. W tym celu, park wodny ma kilka kawiarni, w tym pizzerii „Tortuga”, a grill cafe „barbecue”, cafe-lody „Baby” i typu restaurację „w domu”. A kiedy wyjdzie z kawiarni, po krótkim odpoczynku, można ponownie wejść do atrakcji.

Aquapark „Zurbagan”: Opinie

W sezonie letnim w wodzie kompleks rozrywkowy „Zurbagan” wizyt do dwóch tysięcy osób dziennie. Wstęp jest otwarty od 10 rano do 18 po południu, obecna stopa bazowa, po 14 godzinach, bilety są tańsze o 30% w pierwszej połowie dnia.

Odwiedzający park wodny powiedzieć dobre przejażdżki urządzeń technicznych, uprzejmy personel. Pracownicy, nauczyciele, urzędnicy administracji pomieścić markę firmy. życzenia gości są rejestrowane w książce, są rozpatrywane i brane pod uwagę.