698 Shares 4974 views

Skalny krąg (St. Petersburg): historia, działalność, nowe życie. Klub „Pieniądze miód”

Leningrad rock Club został otwarty pod koniec XX wieku. Jej działalność skupia się głównie na organizacji koncertów. Kilka lat temu klub skała została reaktywowana.


o klubie

Leningrad rock Klub został założony w 1981 roku. Była to organizacja koncert. Klub skała nie była dość typowy dla tego gatunku mają organizacje. Raczej była to mieszanina Związku Kompozytorów z Domu Kultury. Nie miał system członkostwa, przepisy i porady muzyczną. Prezydent był Nikołaj Michajłow. Członkowie klubu mają wiele zespołów rockowych, który stał się sławny. Niektóre z nich są z powodzeniem działa do dnia dzisiejszego. W następstwie tego, klub rockowy zaczął tworzyć inne podobne organizacje. Początkowo znajdował się przy Calle Rubinstein, 13 (St. Petersburg). Klub Rock w 2012 roku zmienił siedlisko. Teraz jest na Flower Street w domu nr 6.

Historia klubu

Próbuje utworzyć klub rockowy (Petersburg był jednym z pionierów w tej dziedzinie) odebrane w latach 70-tych 20 wieku. Trzeba było zalegalizować Koncert muzyków z tego obszaru. Początkowo klub wprowadził dziesięć zespołów rockowych. W 1981 roku klub został zalegalizowany. Został oparty na Allied Domu amatorskiej twórczości. W tym samym roku, pierwszy duży koncert rocka Leningrad. Nikołaj Michajłow czele organizacji w 1982 roku.

Wkrótce najwybitniejsi członkowie klubu zostali wygnani z Komsomołu. Aktywności rockers nadzorowane przez KGB, ponieważ, według mocy i oryginalność niezgody może prowadzić do szpiegostwa lub sprzeciwu. Pracownicy Komitetu Bezpieczeństwa Państwowego były obecne na każdym koncercie klubowym i obserwował, co się dzieje, identyfikacji potencjalnie niebezpieczne, ich zdaniem, i muzyków.

klub aktywność

Poza organizacją koncertów, klub rockowy (Sankt Petersburg), a także zajmował różne festiwale. Pierwsza miała miejsce w roku 1983. Ze względu na te festiwale, opinia publiczna dowiedziała się o takich grup jak „Cinema”, „Alice”, „ChayF”, „DDT”, „Obrona Cywilna” itd .. Na początku lat 90-tych. klub rockowy spędził dwa główne działania. Ale gdy rozpadł się Związek Radziecki, organizacje te były stopniowo zamknięty. W ich miejsce przyszli klubów nocnych i dyskotek.

Na początku lat 90. klub rockowy Leningrad ma od czasu do czasu odbywają się koncerty. Potem był otwarty bar, a następnie – sklep muzyczny. I na początku nowego wieku, aktywność jest całkowicie do niczego.

Grupy, które były zawarte w klubie

Które grupy były w klubie rockowym? Petersburg stał się bazą dla wielu. Są to następujące grupy i wykonawców:

 • „Pora deszczowa”.
 • „Akwarium”.
 • "Cinema".
 • "Storm Warning".
 • "Alice".
 • „Milicja”.
 • Aleksandr Baszłaczow.
 • „Niebezpieczne Sąsiedzi”.
 • "St. Petersburg".
 • „Diamenty z Nekkermana”.
 • „Teatr Lalek z nazwy”.
 • "DDT".
 • "The Secret".

I wiele innych.

XXI wiek

W 2008 roku klub rockowy (St. Petersburg) podjął próbę przebudzenia. Jego dawni członkowie zostali zaproszeni na spotkanie w ośrodku rekreacyjnym na kanale obejściowym. Spotkanie zostało zorganizowane przez Andrei Antonov. Prowadzi centrum producent „muzyka XXI wieku”, a to nazwa administratora DK Cjurupy. Na porządku dziennym było ożywienie legendarnym klubie rockowym. Uczęszczał spotkanie i były przewodniczący Rockers – Nikołaj Michajłow. Montaż na niczym ołów.

Druga próba została wykonana przez ożywienie w 2010 roku. Następnie planowano zorganizować koncert. Miał iść w innym, nie mniej słynnego klubu rockowego o nazwie pieniędzy miodu. Ale ta inicjatywa nie powiodła się także.

Stwierdził ożywienie w 2012 roku. Skała Klub osiedlili się w budynku przy ul kwiatowego.

„Pieniądze miód”

Kolejny klub rockowy Leningrad, który został otwarty w 1994 roku – jest „Pieniądze miód”. Istnieje do tej pory. Klub znajduje się na Sadovaya, numer domu 28/30, obudowy 13, w pobliżu stacji metra „Gostiny Dvor”.

„Pieniądze Miód” co wieczór zaprasza publiczność na koncerty rockowe, wydarzenia, imprezy tematyczne i disco do rana. Bar jest smaczne i niedrogie jedzenie i napoje. W dni powszednie, wejście do kultowego klubu Free. Gdzie można puścić na całość, wprowadzają znajomym lub poznawać nowych ciekawych ludzi.

Na pierwszym piętrze jest urządzony w stylu kowbojskim. Na ścianach wiszą gitary i pistolety. Meble są wygodne i drewniane. Sufit zdobią światła w postaci kół wozów. Na drugim piętrze znajduje się sala koncertowa, która otworzyła niedawno. Jest urządzony w inny, bardziej nowoczesny, ale nie mniej niż stylowy pierwszym piętrze. Sala koncertowa przeznaczona jest dla 250 osób. Oto najnowsze telefony DJs, rock, electro i ciężko grupa.