170 Shares 929 views

Kotleciki z kurczaka. Smaczne, szybkie i proste!

Kotlety z kurczaka filety są całkiem różne od tego potrawa z wieprzowiny, wołowiny lub jagnięciny. Nie trzeba się dziwić, bo pierś z kurczaka to solidny kawałek kruchy i soczysty białego mięsa, pozbawione ścięgien i innych nieprzyjemnych wtrąceń. Gotować kotlety z kurczaka na kilka sposobów, ale wszystkie z nich będzie wymagało czasu znacznie mniej niż najprostszy sposób na przygotowanie tego dania z wołowiny.

Najprostsze kotlety przepis o wyglądzie kurczaka lubi. Opierając się na dwie części wziąć pierś kurczaka, pokroić mięso na kawałki o wielkości sześciu do dziesięciu centymetrów długości i lekko je odeprzeć. Nie musisz spróbować bardzo ciężko, bo mięso z kurczaka bardzo delikatne – może po prostu „zabić”. Oderwane kawałki (ich grubość nie może przekraczać pięciu milimetrów) przez zanurzenie w potrzebie Mieszać soli jajka, a następnie zwinąć w mące, w którym dodaje się pieprz czarny i czerwony. Włożyć mięso na gorącej patelni i starannie palone. Kotleciki z kurczaka gotowe. Służyć im, jak można z smażone lub gotowane ziemniaki, a także z pewnym owsianki. Te kotlety są dobrze połączone z ryżem i sosem sojowym.

Kotleciki z kurczaka mogą być gotowane w inny sposób. Na przykład, smażyć w tartych ziemniaków. Aby to zrobić, wziąć kawałek dwóch filetów (na podstawie dwóch porcjach) i dwa lub trzy małe ziemniaki i dwa jajka. I odpychają mięsa pocięty w ten sam sposób jak w powyższym przepisie. Ziemniaki oczyścić i natrzeć na grubej tarce. Filet zanurzone w jajku, zmieszane z solą i przyprawami, a następnie zawijane w prawidłowo tartych ziemniaków. Fry kotlety patelni z olejem roślinnym, na średnim cieplnej (dziesięć do piętnastu minut, z każdej strony), przykrycia. Dzięki tej „ochrony ziemniaka”, mięso jest bardziej łagodny, pachnące i miękkie. Podobnie, można gotować i większe kawałki polędwicy pieczeń dokładnie, ale potem będą musieli przygotować trochę dłużej i wymaga więcej czasu.

Już odłamany „wstępnej” – kawałki kurczaka – można właściwie utrzeć z pieprzem i solą, a następnie dodając oryginalny gotować sos. Dla niego będziemy musieli pięćdziesiąt gramów sera, taką samą ilość sera lub feta Ser Suluguni, jeden cebuli, jaj, trzy lub cztery łyżki majonezu i zioła do smaku.

Sery, jajko, cebulę i drobno posiekanej smażone na maśle, majonez i zielonych musi dobrze wymieszać, jeśli jest to pożądane, dodać małą sok z cytryny lub szczypty kwasu cytrynowego i łyżeczkę cukru. spread mięso na głębokiej patelni i wlać sos. Teraz może to być albo dusić do miękkości na małym ogniu lub piec w piekarniku.

Gotować kotlety z kurczaka, nie zazharivaya je na patelni i dusić je w piecu, może być inny sposób. Z tego cięcia kurczaka na dwa lub trzy duże kawałki, lekko odpychać, i natrzeć solą, pieprzem i posiekanym czosnkiem. Rozkładamy puste mięsa w naczyniu do pieczenia i położyć na górę pierścienie plastry pomidorów. Następnie olej warstwa pomidorów majonezu i posypać serem, startego na grubej tarce. Piec ten przykład wykonania sieka konieczne w ogrzewanym piecu przez trzydzieści do czterdziestu minut.

Procesy opisane powyżej – nie jest to wszystkich opcji można użyć, aby gotować pyszne kotlety z kurczaka. Opcje będzie dokładnie tyle, ile razy można pozwolić wyobraźni, aby pomóc w kuchni. mięso z kurczaka to produkt, który jest trudny do bałagan w procesie gotowania. Więc nie bój się eksperymentować – może jest w trakcie swojego „eksperymentach” na płycie będą się rodzić nowe arcydzieło kulinarne.