125 Shares 4126 views

Co jest zalew spamu w Internecie?

Internet przyniósł w naszym życiu jest nie tylko wiele przydatnych informacji i nowych znajomych, ale także wiele nowych słów, spokojnie przeniesione do naszego słownika języka angielskiego i zaznajomić. Wiadomym jest, że każdy użytkownik sieci, pozostawiając sieć ma określony cel: ktoś szuka informacji na temat miejsc badawczych w celu przygotowania do seminarium na uniwersytecie, ktoś włącza komputer, aby odebrać kolejną dziewczynę na wieczór, ktoś pracuje. Każdy użytkownik Internetu wielokrotnie do czynienia z tzw powodzi i spam.

Więc co jest zalew spamu, naprawdę?

Spam – niechciane wiadomości noszące charakter promocyjny, osoby, które nie życzą sobie, aby je otrzymać. Spam może być porównywana z korespondencji papierowej, które często znajdują się w skrzynce odbiorczej: wszelkiego rodzaju sklepy i broszury broszury reklamowe.

Aby odpowiedzieć na pytanie „Co to jest powódź?” Skręć w języku angielskim. Powódź dosłownie przetłumaczyć jako „powodzi” lub „potopu”. Aby odróżnić od zwykłych wiadomości przeciwpowodziowych bardzo łatwo. On jest często pusta lub, wręcz przeciwnie, bałagan z różnego rodzaju znaków, wiadomości. Osoba wysyła takie wiadomości jest zwane zalania, a jego zawód – fluzheniem lub fluderstvom.

Flood – są wiadomościami, które nie niosą żadnego znaczenia, często wysyłany na forach i czatach internetowych. Dla kogoś, kto nie jest zorientowany w zawiłościach internet, spam, powódź znaczy niemal to samo. Czasownik „zalać” (dosłownie: napełnić żadnych postów forum Stream) oznacza również – dziwi nikogo szokować jego nieoczekiwane informacje. Fluder – jest awanturnikiem Internet Society.

Spam jest szczególnym rodzajem reklamy. Co więcej, jej nadawca – spamer nie jest zainteresowany w składzie i wieku słuchaczy. Głównym celem jej działalności jest wysyłanie wiadomości do jak największej liczby użytkowników. Czasami spam jest wysyłany w celu infiltracji trojany – specjalne programy, które zbierają informacje z komputera. Do wysyłania spamu w niektórych krajach przewiduje odpowiedzialności administracyjnej. Często jedyną formą kary za spam w Rosji jest zablokowanie konta spamera, a pozbawienie go możliwości wysyłania dużej liczby wiadomości.

Co to jest powódź, nie wiem każdemu użytkownikowi, chociaż często spotykają się z nim w Internecie. Vernacular „powódź” oznacza „nie rozmawiać na ten temat.” Co to robi?

Po pierwsze, w celu przyciągnięcia uwagi do siebie. osobowości przeciwpowodziowe często wykorzystywane, by tak rzec, pozbawiony charakteru: brak żartów w rezerwie lub ciekawe historie z życia mają i chcesz rozmawiać. Tutaj potem przychodzi na ratunek i powodzi.

Po drugie, aby odwrócić i rozpraszają uwagę. Na przykład, podano pewne przerażającą tajemnicę, której nikt na forum nie wiem. W celu odwrócenia uwagi członków forum, można zacząć się powodzi, to znaczy, aby włączyć się do rozmowy w zupełnie innym kierunku.

Czasami powódź jest przydatna, ale najczęściej jest to znacząco zanieczyszcza komunikację w sieci. Aby ułatwić działalność długim Flooder pisemnej wiele programów. Na przykład, program dla powodziowej FeykWM umożliwia kradzież kont użytkowników w Internecie. Jeśli pojawiają się jakieś komunikaty forum napisane w Twoim imieniu, należy zmienić hasła lub konta.

Często oznaczany przez powódź termin hacking na dowolnym serwerze. Co to jest powódź dla hakera? To jest automatyczne wysyłanie wiadomości, głównym celem, który jest zatykanie kanałów sieciowych i doprowadzić do zatrzymania w miejscu pracy. Dzisiaj, Internet może zalać bezkarnie. Jedyną karą dla takiego zachowania na forach internetowych może być ban – użytkownik ograniczać jego prawa do witryny (na przykład, prawo do pisania wiadomości).