793 Shares 9556 views

Rada rosyjskich turystów – co zabrać ze sobą z Ameryki?

Każdy podróżny zgłosi ważne pytanie: Co zabrać z Ameryki? Większość z nas zapewne masz odpowiedź – nic z produktami Apple. To, nawiasem mówiąc, nie specjalnie zależy od płci osobnika lub wiek. Każdy chce mieć iPhone lub iPod, ponieważ nie są one znacznie tańsze niż w Rosji, są bardzo popularne i mają predefiniowaną rosyjsku. Mając to jasne, ale pewne wspomnienie wizyty w ten wspaniały kraj można przynieść więcej?

Oczywiste jest, że w wielu państwach zatarivatsya tanie ubrania marki, buty, kupić zdjęcie, video, telewizor, sprzęt audio, inne elektronikę, kosmetyki, leki i wiele innych dóbr konsumpcyjnych. Teraz nie chodzi o to, że należy wziąć pod uwagę, co przyniesie z Ameryki jako pamiątki.

Najbardziej podstawowym i wspólne pamiątkowe kowbojski kapelusz. Ten elegancki atrybut kowboj można kupić w prawie każdym sklepie z pamiątkami w całym kraju. Czapki wykonane są z różnych materiałów, z tym, a cena zależy.

Każdy słyszał, że symbolu narodowego Stanów Zjednoczonych – Statua Wolności. Turyści są sprowadzone z USA do Rosji, odznaki, breloki, torby, torebki i ubrania, na których to rzeźba przedstawia. Bardzo popularne i figurki wykonane są w formie miniatur.

Bardzo częste koszulki z obrazami na nich są różne gagi. Wskazane jest, aby wybierać tylko obrazy, to nie było konieczne użycie tłumaczy zrozumieć tekst. Po tym wszystkim, istnieje wiele przypadków, gdy właściciel koszulce nie wie, co jest rzeczą, z napisem, to wstyd.

Przy wyborze, co przyniesie z Ameryki, nie należy zapominać o innym symbolu narodowego – amerykańską flagę. On jest przedstawiony na tyle pamiątek, jak również sprzedawane oddzielnie.

Historia opowiada o relacji państwa z indyjskich ludzi. W sprzedaży są różne dekoracje w stylu indyjskim. Są one dość wyjątkowy i można je nabyć w sklepach z pamiątkami, a oni sami tubylcy. Szczególnie dużo takich towarów w stanie Oklahoma, i piękna biżuteria wykonana z turkusu i srebra sprawiają Navajos w Nowym Meksyku.

O mieście Nowy Meksyk jest znany z legendy związanej z tonącego statku niedaleko obcymi. W tym względzie państwo sprzedawane wiele figur pozaziemskich mieszkańców, rzeźby, naśladując najeźdźców, kosmici, breloczki, długopisy z takimi symbolami.

Bardzo wielu podróżnych, decydując, co przyniesie z Ameryki, istnieją różne kupowanie biżuterii. Zwłaszcza jeśli mają dużo pieniędzy. Domy biżuteria oni nabyć piękny i popularny ze srebra – wisiorki, pierścionki i bransoletki.

Wróćmy trochę do górnej części artykułu. Miłośnicy i fani elektroniki firmy Apple są często pojawia się pytanie: czy jest możliwe, aby przynieść iPhone z Ameryki? Word of mouth przeszedł przerażające historie o „zbrodniach” rosyjskich celników. Musimy uspokoić turystów. Jeśli podróżujesz z nimi w kieszeniach dwóch takich urządzeń, a dwa kolejne w walizce w dawnym polu, możesz być absolutnie pewien – nie ma problemu ze zwyczajami, nie będzie. Oczywiście, jeśli nie trzeba mieć 5 smartfony iPhone, uważa się stroną handlową i musiał zapłacić opłatę. W rzeczywistości, przybywających z USA samolotem, można wnieść bezcłowych do 10 000 EUR, inne pojazdy – 1500 euro. Ale zakupy muszą być do użytku osobistego, a ich waga nie może przekraczać 50 kg.